Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Jana Chrzciciela
64-603 Ludomy 70, Archidiecezja Poznańska
Kalendarz parafialny
Foto galeria
Galeria
Stałe informacje


Nowenna do

M. B. Ludomskiej

Środa

……………………………

Msza św.

o powołania

Pierwszy Czwartek

……………………………

Modlitwy ku czci

św. Jana Pawła II

22 Dzień Miesiąca


Warto wiedzieć

Radio Emaus

Telewizja z wartościami

Kino pod Aniołem

Rodzina rodzinie

 

Szybki kontakt

ludomy@archpoznan.pl

tel.: 67 283 61 14

 

Porządek Mszy Świętych

W dni powszednie
o godz. 18:00
……………………………

W niedziele i święta
o godz. 8:30, 10:00, 11:15

……………………………

W święta zniesione
o godz. 10:00 i 18:00
 

Kancelaria parafialna Kontakt
Intencje mszalne


Intencje mszalne

 

Zamawiać je można:

w Biurze Parafialnym,

lub

telefonicznie - 67 283 61 14

poprzez internet - ludomy@archpoznan.pl

podając imię w pierwszym przypadku

/np.: Stanisław (on)

Stanisława (ona)

 

niedziela 20 stycznia 2019

08:30

+ Janina, Jan Siodła

10:00

+ Janusz Burchardt /2 r. śm. - od żony i teściowej/

11:15

+ Irena, Antoni Bukowscy, Teresa, Zygmunt Figiel, Andrzej Stroiński Kazimiera, Marian Piotr, Bronisław Jankowski, Kazimierz Janusz, Bronisław Jankowski

poniedziałek 21 stycznia 2019

za Parafian

wtorek 22 stycznia 2019



środa 23 stycznia 2019


Intencje z tego dnia zostaną odprawione w sobotę 9 lutego o godz. 18:00

czwartek 24 stycznia 2019


 

piątek 25 stycznia 2019


 

sobota 26 stycznia 2019

18:00

+ Andrzej Bentkowski /1 r. śm. – od rodz. Micków i Kotów/

niedziela 27 stycznia 2019

08:30

+ Maria, Zenon Napierała /r. śm./

10:00

+ Monika, Gustaw Szacht /3 r. śm./

11:15

+ Magdalena Grządzielewska /1 r. śm./

poniedziałek 28 stycznia 2019

za Parafian

wtorek 29 stycznia 2019


 

środa 30 stycznia 2019

18:00

Zbiorowa:

+ Marian Smogur /od córki Magdaleny z rodz./

+ Jerzy Pracharczyk /od Anny i Tadeusza Solowskich/

+ Józef Gruszka /od chrześniaczki Bernadety z rodz./

+ Marianna Widlarz /od wnuczki Agnieszki z rodz./

+ Teresa, Józef Kryczka /od sąsiadki Doroty z mamą/

+ Urszula, Stanisław, Michał, Bogumił, Piotr Bogumiła Gramza

+ Władysław Nowacki /od Małgorzaty/

+ Jerzy Figiel /od żony/

czwartek 31 stycznia 2019


 

piątek 1 lutego 2019


 

sobota 2 lutego 2019

09:00

Chore dzieci

18:00

+ Gustaw, Monika, Bolesław, Sabina Szacht, Longina Strzępka i zm. z rodz.

niedziela 3 lutego 2019

08:30

+ Dawid Kaczmarek i zm. z rodz.

10:00

+ Teresa, Marian Gruca /od Jerzego i Jolanty Rudzkich/

11:15

za pośrednictwem M.B. Ludomskiej i św. Jana Pawła II, z podz. za odebrane łaski, z prośbą o dalsze błog. Boże

poniedziałek 4 lutego 2019

za Parafian

wtorek 5 lutego 2019


+ Marianna Widlarz /od wnuczki Justyny z rodz./

środa 6 lutego 2019

18:00

Zbiorowa:

+ Marian Smogur /od siostry Teresy z mężem/

+ Jerzy Pracharczyk /od Marzeny i Macieja Piziak/

+ Józef Gruszka /od syna z rodz./

+ Marian Marciniak /od wnuków: Julity i Michała z rodz./

+ Cecylia, Stanisław, Zbigniew, Tadeusz, Ludwik, Aleksandra Kukla, Bolesława, Władysław Sobczyńscy, Zenobia Berlik, Józef Józefczyk

+ Jerzy Figiel /od córki Aldony z rodz./

czwartek 7 lutego 2019



piątek 8 lutego 2019


+ Teresa Kryczka /od Lidii i Zenona Mielke z synami/

sobota 9 lutego 2019

18:00

Zbiorowa:

+ Marian Smogur /od syna Grzegorza z rodz./

+ Jerzy Pracharczyk /od brata Krzysztofa z żoną/

+ Józef Gruszka /od wnuków - dz. Dziadka/

+ Krystyna Piekarska /3 r. śm. - od córki Małgorzaty/

+ Agnieszka / 3 r. śm./, Henryk Adamek, Danuta, Leszek Paetz i zm. z rodz.

+ Michał Adamek /od rodz. z Ludom/

+ Marianna Widlarz /od wnuczki Anety z rodz./

+ Marian Marciniak /od córki Renaty/

niedziela 10 lutego 2019

08:30

+ Maria, Ignacy Skworzec, zm. z rodz. Motyków i Skworców

10:00

+ Walenty, Melania Bukowscy

11:15

+ Jolanta Chałupniczak /2 r. śm./

poniedziałek 11 lutego 2019

za Parafian

wtorek 12 lutego 2019



środa 13 lutego 2019


 

czwartek 14 lutego 2019


 

piątek 15 lutego 2019



sobota 16 lutego 2019

18:00

+ Andrzej Grabowski /1 r. śm./

niedziela 17 lutego 2019

08:30

+ Jacek, Józefa, Tadeusz, Maciej Wróblewscy, Łucja, Kazimierz Czajka i zm. z rodz.

10:00

+ Maria /4 r. śm./, Kazimierz Rudzcy

11:15

+ Joanna Majewska /20 r. śm. - od syna z rodz./

poniedziałek 18 lutego 2019

za Parafian

wtorek 19 lutego 2019

18:00

+ Tadeusz Kryczka

środa 20 lutego 2019

18:00

Zbiorowa:

+ Jerzy Pracharczyk /od Krystiana i Joanny Pracharczyk/

+ Marian Marciniak /od syna Jacka z żoną/

+ Teresa Kryczka /od rodz. Wolniewicz z Huty/

+ Michał Adamek /dzieci, wnuków i prawnuków/

+ Marian Smogur /od siostry Stefanii z rodz./

+ Władysław Nowacki /od Jordany z rodz./

+ Jerzy Figiel /od siostry Anny z rodz./

czwartek 21 lutego 2019

18:00

+ Marianna Widlarz /od wnuczki Moniki z rodz./

piątek 22 lutego 2019

18:00

+ Józef Gruszka /od brata Romana z rodz./

sobota 23 lutego 2019

18:00

+ Teofil, Antoni, Józefa Krawczyk, Helena, Sebastian, Franciszek Krűger

niedziela 24 lutego 2019

08:30

+ Walentyna, Bolesław, Andrzej Torgosz, Feliks Genke

10:00

+ Jerzy Kubisiak, Marianna, Franciszek Walkowiak

11:15

+ Jan Werner

poniedziałek 25 lutego 2019

za Parafian

wtorek 26 lutego 2019

18:00

+ Teresa Kryczka /od Bożeny i Zbigniewa Skrzypek z rodz./

środa 27 lutego 2019

18:00

Zbiorowa:

+ Jerzy Pracharczyk /od Kamila Pracharczyka/

+ Józef Gruszka /od brata Błażeja z rodz./

czwartek 28 lutego 2019

18:00

 

piątek 1 marca 2019

18:00

+ Bogdan Radzio /30 r. śm. - od syna Krzysztofa z rodz./

sobota 2 marca 2019

18:00

rezerwacja

niedziela 3 marca 2019

08:30

+ Tadeusz, Feliksa, Dominik Brodowscy, Felicja, Feliks Janik, Kazimierz, Krystyna, Henryk Winieccy, Czesław Cieślik

10:00

+ Adrian Gorczyński /im./

11:15

+ Jan, Helena Grill, Przemysław, Zenon Kosiccy, Bożena, Józef Łukaszyk

poniedziałek 4 marca 2019

za Parafian

wtorek 5 marca 2019

18:00

+ Andrzej /7 r. śm./, Leon Pyssa, Gertruda, Roman, Stefan, Krystyna Olech

środa 6 marca 2019 - POPIELEC

10:00

+ Salomea i Czesław

18:00

Zbiorowa:

+ Marian Smogur /od chrześniaka z rodz./

+ Józef Gruszka /od Sołtysa i Rady Sołeckiej/

+ Teresa, Józef Kryczka /od Janki/

+ Jerzy Pracharczyk /od Kingi i Pawła Paradowskich/

+ Wiesław Sławiński /2 r. śm./

+ Marian Marciniak /od sąsiadów z bl. nr 7/

+ Jerzy Figiel /od syna Radosława z żoną/

czwartek 7 marca 2019

 

piątek 8 marca 2019

 

sobota 9 marca 2019

18:00

+ Elżbieta Stokłosa /od męża i dzieci/

niedziela 10 marca 2019

08:30

rezerwacja

10:00

+ Stanisława Chronowska /4 r. śm./, Wiktoria /10 r. śm./, Stanisław Osak

11:15

+ Paweł /51 r. śm./, Jan, Katarzyna Ordyniec, Jan Mantaj

poniedziałek 11 marca 2019

 

za Parafian

wtorek 12 marca 2019

18:00

 

środa 13 marca 2019

18:00

Zbiorowa:

+ Jolanta Chałupniczak i zm. z rodz.

+ Krystyna, Zdzisław Juszczak /od wnuków: Katarzyny i Michała z rodz./

+ Józef Gruszka /od szwagierki Lutki ze Szczepankowa z rodz./

+ Jerzy Pracharczyk /od Marcina i Anny Pracharczyk/

+ Jerzy Figiel /od wnuka Dominika/

czwartek 14 marca 2019

18:00

+ Teresa, Józef Kryczka /od Zofii i Jana Skrzypek/

piątek 15 marca 2019

18:00

rezerwacja

sobota 16 marca 2019

18:00

+ Józef Widlarz /im./

niedziela 17 marca 2019

08:30

+ Maria /8 r. śm./, Jan Król, zm. z rodz. Królów i Kaczmarków

10:00

+ Stanisława, Maria Józef Pielucha

11:15

rezerwacja

poniedziałek 18 marca 2019

za Parafian

wtorek 19 marca 2019

18:00

+ Teresa, Józef Kryczka /od córek/

środa 20 marca 2019

18:00

Zbiorowa:

+ Marianna /15 r. śm./, Franciszek Dorna

+ Józef Gruszka /od Grażyny i Jarosława Foedke z rodz./

 + Władysław Nowacki /od Bernadety z rodz./

czwartek 21 marca 2019

18:00

 

piątek 22 marca 2019

18:00

rezerwacja

sobota 23 marca 2019

18:00

+ Marianna Olender-Szlufik /1 r. śm./

niedziela 24 marca 2019

08:30

+ Hieronim Kaczmarek /od Małgorzaty/

10:00

+ Anna, Teresa, Józef Kaźmierczak, Stefan Chmielewski

11:15

+ Henryka /2 r. śm./, Edmund Chojnaccy, Maria, Leon Twardowscy, Anna Wasilewska

poniedziałek 25 marca 2019

10:00

DUCHOWA ADOPCJA

wtorek 26 marca 2019

18:00

 

środa 27 marca 2019

18:00

Zbiorowa:

+ Józef Gruszka /od Stowarzyszenia "Aktywni Razem"/

+ Damian Górny /od rodz. Świątczaków/

+ Jerzy Figiel /od Tadeusza z rodz.

czwartek 28 marca 2019

18:00

 

piątek 29 marca 2019

18:00

 

sobota 30 marca 2019

18:00

+ Barbara Bukowska /8 r. śm./, zm. rodziców

niedziela 31 marca 2019

08:30

+ Marianna Widlarz /od wnuczki Karoliny z rodz./

10:00

+ Teresa Kryczka /od Iwony i Romana Skrzypek/

11:15

+ Józef Gruszka /od córki Iwony z rodz./







Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Jana Chrzciciela
64-603 Ludomy 70, Archidiecezja Poznańska
wykonanie: e-parafia.net