Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Jana Chrzciciela
64-603 Ludomy 70, Archidiecezja Poznańska
Kalendarz parafialny
Foto galeria
Galeria
Stałe informacje


Nowenna do

M. B. Ludomskiej

Środa

……………………………

Msza św.

o powołania

Pierwszy Czwartek

……………………………

Modlitwy ku czci

św. Jana Pawła II

22 Dzień Miesiąca


Warto wiedzieć

Radio Emaus

Telewizja z wartościami

Kino pod Aniołem

Rodzina rodzinie

 

Szybki kontakt

ludomy@archpoznan.pl

tel.: 67 283 61 14

 

Porządek Mszy Świętych

W dni powszednie
o godz. 18:00
……………………………

W niedziele i święta
o godz. 8:30, 10:00, 11:15

……………………………

W święta zniesione
o godz. 10:00 i 18:00
 

Kancelaria parafialna Kontakt
Cmentarz

Księga grobów - kwatera D

Data dodania: 2012-03-09


Groby nieznane "NN" i groby których data prolongaty wygasła

/jako groby opuszczone/

będą sukcesywnie likwidowane.

 

 


kwatera

rząd

grób

nazwiska, imiona, daty: ur. i śm.

data wygaśnięcia

D

a

01

rezerwacja

10/12/2019

D

a

02

Kukla Stanisław, ur. 03/09/1905, zm. 18/11/1970

04/02/2025

D

a

03

Kukla Cecylia, ur. 07/10/1913, zm. 11/06/1989

06/08/2019

D

a

04

Olech Bronisław, ur. 17/08/1923, zm. 07/03/2003

07/03/2023

D

a

05

rezerwacja

14/01/2029

D

a

06

Bejma Franciszek, ur. 13/09/1936, zm. 27/03/2007

27/03/2027

D

a

07

Ptaszyński Marek, ur. 15/04/1961, zm. 10/07/1967

/ /

D

a

08


/ /

D

a

09-10-11

Głowacka Marianna, ur. 22/08/1909, zm. 22/02/1995
Głowacki Bernard, ur. 03/10/1907, zm. 24/05/1978
Głowacki Stanisław, ur. 20/04/1946, zm. 20/01/1994

22/02/2015

D

a

12-13


/ /

D

a

14


/ /

D

b

01-02

Schwark Bernard, ur. 14/09/1874, zm. 26/11/1952
Schwark Władysława, ur. 28/03/1868, zm. 06/11/1945

16/11/2039

D

b

03

Stokłosa Anna, ur. 13/07/1890, zm. 29/07/1945

11/10/2027

D

b

04

Mazurek Antoni, ur. 11/01/1912, zm. 10/02/1995
Mazurek Władysława, ur. 11/06/1911, zm. 29/01/1999

29/01/2019

D

b

05-06

rezerwacja

29/10/2026

D

b

07-08

Ciupak Jan, ur. 06/07/1892, zm. 05/08/1974
Ciupak Genowefa, ur. 22/02/1961, zm. 30/08/1974
Ciupak Marianna, ur. 18/05/1901, zm. 04/10/1988
Ciupak Józef, ur. 29/12/1918, zm. 10/11/1994
Ciupak Marianna, ur. 08/06/1929, zm. 22/03/2006

23/03/2026

D

b

09

Pielach Helena, ur. 13/03/1886, zm. 05/07/1978

11/11/2024

D

b

10

Polcyn Longina, ur. 03/01/1949, zm. 08/04/2009

09/04/2029

D

b

11-12


/ /

D

b

13


/ /

D

b

14-15

Stańko Edmund, ur. 04/11/1916, zm. 10/03/2002

10/03/2102

D

c

01

Seweryn Tadeusz, ur. 04/03/1920, zm. 20/10/1997
Seweryn Włodzimierz, ur. 30/09/1917, zm. 25/12/1945

20/10/2017

D

c

02

Graś Maria, ur. 27/09/1948, zm. 30/11/1987

23/12/2017

D

c

03


/ /

D

c

04


/ /

D

c

05

Krenz Teodozja, ur. 09/05/1903, zm. 30/10/1993

29/10/2018

D

c

06

Żurek Jan, ur. 26/05/1904, zm. 03/12/1947
Żurek Marianna, ur. 02/02/1907, zm. 23/08/1995

17/08/2035

D

c

07

Kalupa Marian, ur. 28/05/1940, zm. 27/10/2005

27/10/2025

D

c

08

Marcinkowska Jadwiga, ur. 10/09/1900, zm. 17/05/1993

17/05/2024

D

c

09

Marcinkowska Pelagia, ur. 04/12/1905, zm. 15/01/1981

15/01/2024

D

c

10-11

Jessa Jan, ur. 14/04/1872, zm. 07/12/1949
Jessa Marianna, ur. 31/01/1879, zm. 03/05/1946
Jessa Marianna, ur. 08/12/1902, zm. 21/05/1946

21/05/2036

D

c

12

Nochowicz Franciszka, ur. 24/01/1869, zm. 05/12/1946
Nochowicz Weronika, ur. 11/01/1905, zm. 19/03/1989

22/08/2019

D

c

13

Osińska Aniela, ur. 11/01/1858, zm. 20/09/1946

10/11/2024

D

c

14-15

Kłak Gertruda, ur. 03/03/1898, zm. 09/10/1970
Kłak Tomasz, ur. 17/12/1898, zm. 05/09/1946

09/10/2116

D

d

01-02

Borowiak Barbara, ur. 26/10/1926, zm. 09/08/1983
Borowiak Franciszka, ur. 12/11/1894, zm. 01/04/1950
Borowiak Leon, ur. 20/03/1922, zm. 17/01/2001
Borowiak Leon, ur. 07/04/1895, zm. 28/01/1945

17/01/2021

D

d

03


/ /

D

d

04


/ /

D

d

05-06

Koralewska Janina, ur. 31/05/1928, zm. 06/09/1989
Koralewski Seweryn, ur. 10/07/1933, zm. 22/06/1984

06/10/2019

D

d

07-08

Czechańska Katarzyna, ur. 17/11/1899, zm. 12/05/1978
Czechański Józef, ur. 09/08/1902, zm. 12/12/1960

06/10/2019

D

d

09

Kalupa Zofia, ur. 20/10/1905, zm. 03/12/1985
Madaj Urszula, ur. 05/07/1935, zm. 15/11/2016
Madaj Edmund, ur. 12/04/1930, zm. 10/07/2017

10/07/2037

D

d

10

Kalupa Jan, ur. 16/06/1930, zm. 26/10/1999

26/10/2019

D

d

11

Kot Teresa ur. 10/08/1945, zm. 10/08/1945
Kot Bronisława

/ /

D

d

12-13

Polcyn Marek, ur. 18/04/1904, zm. 16/01/1996
Polcyn Stanisława, ur. 14/04/1910, zm. 01/01/1991

16/01/2021

D

d

14

Kot Teresa, ur. 10/08/1945, zm. 10/08/1945
Wolińska Cecylia, ur. 22/11/1947, zm. 04/08/1948

/ /

D

d

15


/ /

D

d

16

Kaczmarek Bernard, ur. 08/08/1925, zm. 03/12/1984
Kaczmarek Halina, ur. 08/09/1929, zm. 15/03/2014

15/03/2034

D

d

17


/ /

D

e

01

Mazurek Edmund, ur. 30/09/1936, zm. 13/09/1946

/ /

D

e

02


/ /

D

e

03

Haraj Kazimierz, ur. 07/01/1924, zm. 15/11/1981
Haraj Helena, ur. 19//08/1924,, zm. 26/05/2012

26/05/2032

D

e

04


/ /

D

e

05

Bakiera Kazimiera, ur. 10/11/1943, zm. 15/04/1947
Juszczak Krystyna, ur. 21/12/1937, zm. 08/10/2005

10/10/2025

D

e

06


/ /

D

e

07

Siejakowska Jadwiga, ur. 08/06/1938, zm. 22/07/2004
Siejakowski Stefan, ur. 26/08/1926, zm. 31/03/2015

31/03/2035

D

e

08-09

rezerwacja

12/12/2026

D

e

10-11

drzewo

/ /

D

e

12


/ /

D

e

13

Tecław Erwin, ur. 12/06/1934, zm. 24/02/2004
Tecław Sylwester, ur. 19/11/1937, zm. 20/06/2005

24/02/2024

D

e

14-15

Cylkowska Franciszka, ur. 25/05/1875, zm. 01/03/1956
Cylkowski Jan, ur. 05/05/1875, zm. 26/04/1947
Tecław Paweł, ur. 26/06/1902, zm. 14/07/1987
Tecław Władysława, ur. 28/03/1905, zm. 24/04/1990

30/04/2030

D

e

16

Burzyński Bronisław, ur. 01/09/1937, zm. 06/02/2005

07/02/2025

D

e

17

Rakoczy Natalia, ur. 05/10/1987, zm. 14/08/1991

/ /

D

f

01

Knowczyńska Franciszka, ur. 24/02/1884, zm. 21/03/1945
Knowczyński Marian, ur. 08/08/1921, zm. 20/03/1989

26/10/2012

D

f

02

Cieślik Andrzej, ur. 03/12/1960, zm. 10/09/1992

10/09/2022

D

f

03-04

Krzysztoń Julianna, ur. 07/02/1896, zm. 24/09/1985
Krzysztoń Walenty, ur. 10/02/1897, zm. 01/02/1945

16/06/2025

D

f

05-06

Jessa Maria, ur. 30/09/1919, zm. 23/10/2002
Pielucha Marian, ur. 30/09/1919, zm. 16/04/2000

26/10/2022

D

f

07

Siejakowska Marek, ur. 19/07/1971, zm. 22/09/1991

22/09/2016

D

f

08

Polarczyk Jan, ur. 21/06/1858, zm. 30/12/1946

23/06/2005

D

f

09

Polarczyk Seweryn, ur. 01/01/1894, zm. 02/09/1980

02/09/2020

D

f

10

Larowski Adam, ur. 13/06/1968, zm. 15/06/1968

/ /

D

f

11-12

Siodła Marianna, ur. 19/06/1890, zm. 10/01/1973
Siodła Roman, ur. 06/07/1870, zm. 15/01/1947

18/10/2020

D

f

13

Sujak Agnieszka, ur. 02/09/1879, zm. 23/02/1947

23/02/1967

D

f

14

Napierała Józef, ur. 16/09/1922, zm. 22/06/1982
Napierała Leonora, ur. 17/07/1924, zm. 01/01/1983

01/01/2003

D

f

15-16

Siodła Franciszek, ur. 03/01/1893, zm. 03/07/1960
Siodła Marta, ur. 01/01/1897, zm. 02/12/1975

08/12/2015

D

f

17

NN

/ /

D

f

18

Ratajczak Justyna, ur. 31/12/1971, zm. 21/05/1972
Ratajczak Lechosław, ur. 04/08/1944, zm. 20/11/2016

20/11/20136

D

g

01

NN

/ /

D

g

02

Stokłos Ireneusz, ur. 02/06/1959, zm. 28/07/1959

/ /

D

g

03

Pawlak Jolanta, ur. 16/11/1958, zm. 27/09/1959

/ /

D

g

04

 

/ /

D

g

05

Olech Anna, ur. 29/12/1979, zm. 05/01/1980
Olech Marcin, ur. 21/06/2011, zm. 21/06/2011

/ /

D

g

06


/ /

D

g

07


/ /

D

g

08


/ /

D

g

09

Madaj Tadeusz, ur. 17/02/1958, zm. 26/09/1958

/ /

D

g

10

Bejma Lucyna, ur. 14/04/1964, zm. 14/05/1964

/ /

D

g

11

Rembacz Anna, ur. 20/07/1964, zm. 28/07/1964

/ /

D

g

12


/ /

D

g

13


/ /

D

g

14


/ /

D

g

15


/ /

D

g

16

Krzysztoń Krystyna, ur. 13/03/1947, zm. 22/04/1947

/ /

D

g

17


/ /

D

g

18

Koralewski Ryszard
Koralewski Zygmunt

/ /

D

g

19

Lijewska Teresa

/ /

D

g

20


/ /

D

g

21

Ferbiński Sławomir, ur. 09/06/1986, zm. 30/06/1986

/ /

D

h

01

 

/ /

D

h

02


/ /

D

h

03

Wieczorek Adam, ur. 10/07/1954, zm. 07/08/1954

/ /

D

h

04

NN

/ /

D

h

05

Pińczyńska Maria, ur. 11/09/1956, zm. 11/09/1956

/ /

D

h

06

Bartol Bogusław, ur. --/03/1943, zm. --/06/1943

/ /

D

h

07


/ /

D

h

08

Chmielewska Maria, ur. 19/08/1986, zm. 19/08/1986
Chmielewski Paweł Gustaw, ur. 09/07/1989, zm. 10/07/1989

/ /

D

h

09


/ /

D

h

10

Meliński Piotr, ur. 09/03/1981, zm. 09/12/1981

/ /

D

h

11


/ /

D

h

12-13

drzewo

/ /

D

h

14

Bakiera Aleksandra, ur. 13/05/1997, zm. 30/12/2002

/ /

D

h

15


/ /

D

h

16


/ /

D

h

17-18

Bukowski Walenty, ur. 13/02/1928, zm. 17/06/1998
Bukowska Melania, ur. 06/06/1931, zm. 30/05/2016

30/05/2036

D

h

19

Bukowski Domingosz, ur. 14/11/1987, zm. 15/11/1987
Bukowski Mateusz, ur. 14/11/1987, zm. 15/11/1987

/ /

D

h

20


/ /

D

h

21

 

/ /

D

i

01

Szlufik Piotr, ur. 13/05/1961, zm. 16/05/1961

/ /

D

i

02

NN

/ /

D

i

03

Rogalska Anna, ur. 30/04/1981, zm. 14/07/1981

/ /

D

i

04


/ /

D

i

05


/ /

D

i

06


/ /

D

i

07-08

Nowak Mariusz, ur. 12/11/1978, zm. 12/11/1978
Nowak Violetta, ur. 27/12/1977, zm. 27/12/1977

/ /

D

i

09


/ /

D

i

10

NN

/ /

D

i

11


/ /

D

i

12

NN

/ /

D

i

13-14

drzewo

/ /

D

i

15


/ /

D

i

16

Napierała Krystyna, ur. 18/02/1962, zm. 18/05/1962

/ /

D

i

17


/ /

D

i

18-19


17/06/2018

D

i

20


/ /

D

i

21


/ /

D

i

22

Rakowska Anna, ur. 04/07/1984, zm. 04/07/1984
Rakowska Joanna, ur. 29/04/1985, zm. 29/04/1985

/ /

D

j

01

drzewo

/ /

D

j

02

Żwawiak Piotr, ur. 30/04/1959, zm. 17/07/1959

/ /

D

j

03-04


/ /

D

j

05

Botorowicz Anna, ur. 13/01/2012, zm. 25/01/2012

/ /

D

j

06

Jezierska Jan, ur. 05/11/1958, zm. 10/03/1959
Jezierska Katarzyna, ur. 21/04/2005, zm. 21/04/2005
Wiśniewski Wojciech, ur. 19/08/2017, zm. 04/09/2017

/ /

D

j

07

Halik Aniela, ur. 18/04/1957, zm. 03/12/1958

/ /

D

j

08


/ /

D

j

09

 

/ /

D

j

10

Tecław Ewa, ur. 22/12/1959, zm. 22/12/1959
Tecław Paweł, ur. 25.06.1931, zm. 12.07.1959

/ /

D

j

11


/ /

D

j

12

NN

/ /

D

j

13


/ /

D

j

14


/ /

D

j

15

Rybarczyk Ireneusz, ur. 22/02/1958, zm. 07/09/1958
Rybarczyk Roman, ur. 07/10/1962, zm. 10/02/1963

/ /

D

j

16

Szacht Patryk, ur. 31/12/1985, zm. 02/01/1986

/ /

D

j

17

Cieślik Krzysztof, ur. 06/10/1983, zm. 19/10/1983

/ /

D

j

18-19

Cieślik Jan, ur. 21/04/1956, zm. 12/07/1956
Napierała Wojciech, ur. 01/02/1956, zm. 07/06/1956

/ /

D

j

20

 

/ /

D

j

21


/ /

D

j

22

Osak Jerzy, ur. 14/02/1947, zm. 12/10/1947
Osak Maria, ur. 18/01/1955, zm. 24/07/1955

/ /

D

j

23


/ /

D

j

24


/ /

D

k

01


/ /

D

k

02


/ /

D

k

03


/ /

D

k

04


/ /

D

k

05


/ /

D

k

06

NN

/ /

D

k

07

NN

/ /

D

k

08


/ /

D

k

09

NN

/ /

D

k

10

 

/ /

D

k

11

Grabowski Piotr, ur. 08/09/1962, zm. 08/09/1962

/ /

D

k

12


/ /

D

k

13

Giergowicz Renata, ur. 26/04/1962, zm. 28/04/1962

/ /

D

k

14

Sawiński Adam, ur. 09/04/1962, zm. 09/04/1962

/ /

D

k

15

Nowacki Henryk ur. 17/01/1959, zm. 18/01/1959

/ /

D

k

16


/ /

D

k

17


/ /

D

k

18


/ /

D

k

19


/ /

D

k

20

NN

/ /

D

k

21


/ /

D

k

22

NN

/ /

D

k

23

Landowski Zygmunt, ur. 28/02/1940, zm. 28/02/1940

/ /

D

k

24


/ /

D

k

25

NN

/ /

D

k

26


/ /

D

l

01

Karaś Nadia, ur. 01/02/2011, zm. 01/02/2011

/ /

D

l

02


/ /

D

l

03

Cieślik Weronika, ur. 03/09/2009, zm. 03/09/2009

/ /

D

l

04


/ /

D

l

05

Cieślik Anna, ur. 04/03/1971, zm. 04/03/1971

/ /

D

l

06-07


/ /

D

l

08

Cieślik Arkadiusz, ur. 15/02/1988, zm. 15/02/1988

/ /

D

l

09

Goroński Michał, ur. 31/08/1989, zm. 31/08/1989

/ /

D

l

10


/ /

D

l

11


/ /

D

l

12


/ /

D

l

13

 

/ /

D

l

14

Stokłosa Łukasz, ur. 10/09/1988, zm. 24/03/1989

/ /

D

l

15


/ /

D

l

16


/ /

D

l

17


/ /

D

l

18

Gellert Mateusz, ur. 11/06/1986, zm. 12/02/1987

/ /

D

ł

01

Napierała Marcin, ur. 24/10/1967, zm. 24/10/1967

/ /

D

ł

02

Pawlak Jerzy, ur. 04/10/1966, zm. 25/06/1967

/ /

D

ł

03

Drzewiecka Kazimiera, ur. 15/02/1938, zm. 29/10/1938

/ /

D

ł

04

 

/ /

D

ł

05

 

/ /

D

ł

06-07

Jessa Kamila, ur. 01/09/1978, zm. 15/03/1979
Jessa Szymon, ur. 24/08/1984, zm. 13/05/1985

/ /

D

ł

08

Mikołajczak Monika, ur. 22/07/1987, zm. 22/07/1987
Olejniczak Joanna, ur. 25/11/1998, zm. 25/11/1998

/ /

D

ł

09

Pielucha Marek, ur. 25/04/1966, zm. 06/06/1966

/ /

D

ł

10


/ /

D

ł

11


/ /

D

ł

12


/ /

D

ł

13


/ /

D

ł

14


/ /

D

ł

15


/ /

D

ł

16

Leśniak Teresa, ur. 03/07/1932, zm. 30/09/1937

/ /

D

ł

17

Rybarczyk Jan, ur. 30/06/1933, zm. 11/05/2004

11/05/2024

D

ł

18

rezerwacja

11/05/2024

D

ł

19


/ /

D

ł

20

drzewo

/ /

D

m

01

Adamska Anna, ur. 06/09/1985, zm. 06/09/1985

/ /

D

m

02

Majchrzak Czesława, ur. 16/10/1934, zm. 11/03/1937

/ /

D

m

03

Gruszka Anna, ur. 11/07/1983, zm. 11/07/1983

/ /

D

m

04-05


/ /

D

m

06

Pyssa Karol, ur. 17/01/1983, zm. 17/01/1983

/ /

D

m

07


/ /

D

m

08


/ /

D

m

09


/ /

D

m

10

Pracharczyk Czesław, ur. 17/07/1962, zm. 18/02/1967

/ /

D

m

11


/ /

D

m

12-13

Brodowska Feliksa, ur. 03/05/1917, zm. 07/09/2003
Brodowski Dominik, ur. 20/07/1905, zm. 29/01/1995

07/09/2023

D

m

14

Brodowski Tadeusz, ur. 09/11/1949, zm. 13/02/2004

13/02/2024

D

m

15


/ /

D

m

16-17


/ /

D

m

18


/ /

D

m

19-20


/ /

D

m

21


/ /

D

m

22


/ /

D

m

23-24


/ /

D

m

25


/ /

D

n

01

Gajda Patryk

/ /

D

n

02

Gajewska Ewa, ur. 31/01/1974, zm. 18/01/1975

/ /

D

n

03

Schroeder Grzegorz, ur. 19/06/1975, zm. 10/01/1977

/ /

D

n

04

Marciniak Roman ur. 21/11/1979, zm. 25/11/1979

/ /

D

n

05

Schroeder Sylwester, ur. 11/12/1947, zm. 13/04/1989

12/10/2019

D

n

06


/ /

D

n

07-08

Gradzik Stanisław, ur. 08/05/1926, zm. 23/12/1989

06/12/2029

D

n

09-10

Halik Elżbieta, ur. 19/05/1935, zm. 01/07/2006
Halik Franciszek, ur. 13/05/1932, zm. 11/02/1990

01/07/2026

D

n

11


/ /

D

n

12


/ /

D

n

13


/ /

D

n

15

Balcerowiak Katarzyna, ur. 09/09/1980, zm. 09/09/1980

/ /

D

n

16-17

Sobocińska Magdalena, ur. 07/01/1997, zm. 09/01/1997
Sobocińska Weronika, ur. 07/01/1997, zm. 10/01/1997

/ /

D

n

18

 

/ /

D

n

19


/ /

D

n

20


/ /

D

o

01-02

Jarzyńska Aniela, ur. 29/05/1928, zm. 04/02/2005
Jarzyński Kazimierz, ur. 16/02/1910, zm. 06/06/1992

07/02/2025

D

o

03-04

Cofta Janina, ur. 09/07/1919, zm. 26/04/1992
Cofta Stanisław, ur. 13/04/1908, zm. 09/01/1991

26/04/2012

D

o

05

Piekarski Władysław, ur. 03/06/1927, zm. 31/10/1990
Piekarska Krystyna, ur. 29/05/1931, zm. 22/01/2016

22/01/2036

D

o

06


/ /

D

o

07

Twardowska Renata, ur. 02/12/1959, zm. 11/12/1959
Twardowski Gracjan, ur. 09/09/1968, zm. 13/03/1971
Twardowski Witold, ur. 23/08/1934, zm. 31/07/2012
Twardowska Urszula, ur. 24/12/1937, zm. 07/08/2013

07/08/2033

D

o

08


/ /

D

o

09

Kaźmierczak Kazimiera, ur. 04/01/1913, zm. 26/05/1989

26/05/2019

D

o

10-11

Melińska Joanna, ur. 18/05/1913, zm. 12/03/2001
Meliński Michał, ur. 30/07/1910, zm. 24/12/1987

12/03/2021

D

o

12

Pyssa Andrzej, ur. 13/05/1960, zm. 16/05/2008

16/05/2028

D

o

13

Stronka Klara, ur. 26/10/1910, zm. 09/03/1987

09/03/2027

D

o

14

Kuźniak Genowefa, ur. 03/04/1948, zm. 10/04/2012

10/04/2032

D

o

15a

Osak Agnieszka, ur. 30/01/1993, zm. 01/02/1993

/ /

D

o

15b

Napierała Bogdan

/ /

D

p

01

Zdon Wacław, ur. --/--/1918, zm. 30/04/1930

/ /

D

p

02-03


/ /

D

p

04

Marszałek Adolf, ur. 24/02/1940, zm. 06/06/1992
Marszałek Jadwiga, ur. 16/08/1942, zm. 25/01/2017

25/01/2037

D

p

05

Adamski Hieronim, ur. 05/03/1929, zm. 27/05/1992

27/05/2032

D

p

06

rezerwacja

27/05/2022

D

p

07

Adamski Bronisław, ur. 20/09/1926, zm. 09/05/1992
Adamska Aniela, ur. 29/10/1930, zm. 26/04/2014

26/04/2034

D

p

08

Adamski Ludwik, ur. 14/08/1953, zm. 29/05/2011

29/05/2031

D

p

09

Mazurek Władysław, ur. 24/08/1922, zm. 19/04/1992
Mazurek Krystyna, ur. 10/12/1926, zm. 15/03/2016

15/05/2036

D

p

10-11

Buszkiewicz Katarzyna, ur. 25/03/1897, zm. 08/07/1991
Buszkiewicz Michał, ur. 15/09/1907, zm. 30/12/1991

29/11/2031

D

p

12-13

Haraj Pelagia, ur. 06/03/1920, zm. 10/05/1991
Haraj Stanisław, ur. 26/03/1909, zm. 15/08/1999

15/08/2019

D

p

14-15

Pyssa Genowefa, ur. 07/07/1927, zm. 08/11/1997
Pyssa Michał, ur. 08/09/1923, zm. 25/03/1991

08/11/2022

D

p

16a

NN

/ /

D

p

16b


/ /

D

p

17a

Napierała Aleksandra, ur. 22/04/1970, zm. 03/08/1973

/ /

D

p

17b

Frankiewicz Robert, ur. 22/10/1974, zm. 22/10/1974

/ /

D

p

18a


/ /

D

p

18b


/ /

D

r

01

Pracharczyk Paweł, ur. 25/01/1934, zm. 09/01/2005

10/01/2025

D

r

02-03


/ /

D

r

04

Nitka Remigiusz, ur. 22/09/1955, zm. 07/01/1956
Nitka Marian, ur. 20/04/1928, zm. 16/09/2003
Nitka Urszula, ur. 20/10/1935, zm. 06/08/2016

06/08/2036

D

r

05


/ /

D

r

06

Aniołek Rafał, ur. 12/10/1968, zm. 02/04/1999

02/04/2019

D

r

07


/ /

D

r

08

Jessa Czesław, ur. 04/02/1934, zm. 28/11/2002

28/11/2022

D

r

09-10


/ /

D

r

11

Lupka Jerzy, ur. 25/04/1942, zm. 07/12/2006

11/12/2026

D

r

12

Lupka Irena, ur. 05/10/1945, zm. 27/08/2016

27/08/2036

D

r

13-14

Paterka Jadwiga, ur. 04/05/1927, zm. 25/01/2005
Paterka Michał, ur. 19/08/1920, zm. 25/03/1991

25/01/2025

D

r

15

Wolder Józef, ur. 01/04/1937, zm. 31/12/1990
Wolder Urszula, ur. 14/10/1937, zm. 10/10/2010

11/10/2030

D

r

16

Surma Magdalena, ur. 31/08/1990, zm. 31/08/1990

/ /

D

r

17

Nowoświat Marcin, ur. 30/11/1985, zm. 02/12/1985

/ /

D

r

18

Gacek Krzysztof, ur. 18/01/1971, zm. 25/03/1971

/ /

D

r

19

Figiel Dariusz, ur. 03/07/1968, zm. 14/04/1969

/ /

D

s

01-02


/ /

D

s

03-04


/ /

D

s

05-06


/ /

D

s

07-08


/ /

D

s

09-10


/ /

D

s

11

rezerwacja

16/06/2028

D

s

12

Kotecki Stanisław, ur. 18/04/1935, zm. 16/06/2008

16/06/2028

D

s

13

Surma Roman, ur. 12/04/1946, zm. 16/07/1996

16/07/2016

D

s

14

Surma Jan, ur. 20/01/1954, zm. 12/11/1990

12/10/2010

D

s

15-16

Surma Tadeusz, ur. 10/07/1908, zm. 23/11/1989
Surma Wiktoria, ur. 20/11/1911, zm. 06/01/1995

06/01/2015

D

s

17


/ /

D

s

18-19

Dorna Franciszek, ur. 09/09/1919, zm. 22/11/1986
Dorna Marianna, ur. 15/10/1922, zm. 24/03/2003

24/03/2023

 

 

 


Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Jana Chrzciciela
64-603 Ludomy 70, Archidiecezja Poznańska
wykonanie: e-parafia.net