Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Jana Chrzciciela
64-603 Ludomy 70, Archidiecezja Poznańska
Kalendarz parafialny
Foto galeria
Galeria
Stałe informacje


Nowenna do

M. B. Ludomskiej

Środa

……………………………

Msza św.

o powołania

Pierwszy Czwartek

……………………………

Modlitwy ku czci

św. Jana Pawła II

22 Dzień Miesiąca


Warto wiedzieć

Radio Emaus

Telewizja z wartościami

Kino pod Aniołem

Rodzina rodzinie

 

Szybki kontakt

ludomy@archpoznan.pl

tel.: 67 283 61 14

 

Porządek Mszy Świętych

W dni powszednie
o godz. 18:00
……………………………

W niedziele i święta
o godz. 8:30, 10:00, 11:15

……………………………

W święta zniesione
o godz. 10:00 i 18:00
 

Kancelaria parafialna Kontakt
Cmentarz

Księga grobów - kwatera A

Data dodania: 2012-03-09


Groby nieznane "NN" i groby których data prolongaty wygasła

/jako groby opuszczone/

będą sukcesywnie likwidowane.

 


kwatera

rząd

grób

nazwiska, imiona, daty: ur. i śm.

data wygaśnięcia

A

a

01


/ /

A

a

02

Tylec Jan, ur. 06/05/1906, zm. 16/03/1954
Tylec Józefa, ur. 01/03/1912, zm. 21/12/1994

21/12/2024

A

a

03

Madaj Marianna, ur. 01/02/1897, zm. 18/12/1983

11/12/2025

A

a

04

Bejma Wiktoria, ur. 17/12/1906, zm. 13/01/1999

13/01/2019

A

a

05-06

Kuder Petronela, ur. 24/06/1899, zm. 30/05/1978
Kuder Piotr, ur. 28/06/1896, zm. 18/11/1984
Kasztelan Sylwina, ur. 05/12/1924, zm. 06/11/2000
Kasztelan Józef, ur. 16/02/1917, zm. 01/01/2009
Barbara Dolna, ur. 17/11/1950, zm. 15/05/2017

15/05/2037

A

a

07

Filoda Grzegorz, ur. 27/08/1959, zm. 09/04/1996

22/04/2016

A

a

08-09

Skworzec Julia, ur. 18/11/1897, zm. 16/03/1954
Szymaszek Eugeniusz, ur. 01/02/1924, zm. 24/04/2001

24/04/2021

A

a

10

Olech Edmund, ur. 17/07/1922, zm. 15/09/1997

15/09/2017

A

a

11

Kasztelan Maria, ur. 07/02/1915, zm. 25/01/1984
Nowak Krzysztof, ur. 21/09/1984, zm. 22/09/1984

22/12/2024

A

a

12

Kasztelan Jan, ur. 02/05/1913, zm. 28/06/1977

22/12/2022

A

a

13-14

Szudera Jakub, ur. 06/07/1859, zm. 20/10/1947
Szudera Marianna, ur. 24/11/1874, zm. 11/01/1956
Wenerska Helena, ur. 19/06/1911, zm. 19/01/1983
Wenerski Kazimierz, ur. 13/01/1919, zm. 08/01/1987

17/12/2017

A

a

15

Krűger Sebastian, ur. 21/08/1977, zm. 15/07/1996

15/07/2036

A

a

16-17

Jessa Marian, ur. 25/10/1951, zm. 27/02/2008
Jessa Michał, ur. 25/09/1939, zm. 02/07/1983

27/02/2028

A

a

18-19

Bartol Anna, ur. 10/03/1884, zm. 04/10/1965
Bartol Jan, ur. 11/11/1884, zm. 29/03/1965
Bartol Maria, ur. 02/08/1925, zm. 25/02/1955

08/08/2025

A

a

20


/ /

A

a

21

Bartol Leonard, ur. 28/10/1914, zm. 16/10/1950
Bartol Joanna, ur. 10/01/1923, zm. 07/11/2012

05/06/2020

A

a

22-23

Chwalisz Agata, ur. 31/01/1906, zm. 16/07/1988
Chwalisz Jan, ur. 07/12/1904, zm. 23/06/1981

28/05/2028

A

a

24-25

Chwalisz Józefa, ur. 30/10/1876, zm. 24/01/1963
Chwalisz Szczepan, ur. 22/11/1878, zm. 13/02/1950

14/05/2024

A

a

26

Kapczyńska Rozalia, ur. 26/08/1880, zm. 25/07/1953
Chełmińska Joanna, ur. 10/07/1905, zm. 17/08/1980
Kapczyńska Pelagia, ur. 07/12/1911, zm. 22/02/1982
Kapczyński Antoni, ur. 11/12/1906, zm. 26/08/1987
Silski Paweł, ur. 01/01/1949, zm. 11/01/2016

11/01/2036

A

a

27-28

Wielgosz Eleonora, ur. 16/06/1916, zm. 16/08/1950
Wielgosz Kazimierz, ur. 14/10/1909, zm. 07/11/1976

11/10/2016

A

a

29

Bańka Tadeusz, ur. 22/12/1934, zm. 15/01/1941


A

a

30

Kubiak Leon, ur. 24/08/1933, zm. 08/08/1949

11/10/2024

A

a

31

Bakiera Krzysztof, ur. 17/07/1954, zm. 04/10/1983

21/12/2024

A

a

32

Bakiera Tadeusz, ur. 15/12/1935, zm. 13/04/2009
Kotecki Wacław, ur. 09/09/1929, zm. 15/12/1953

14/04/2029

A

a

33

Gruchot Danuta, ur. 01/05/1946, zm. 18/09/2000
Gruchot Henryk, ur. 26/12/1946, zm. 29/10/2002
Rosołek Genowefa, ur. 28/10/1927, zm. 11/05/1954

18/09/2020

A

a

34

Peterko Maria, ur. 10/08/1879, zm. 09/02/1951

09/02/2022

A

a

35

Partyka Czesława, ur. 08/07/1930, zm. 12/04/2004
Partyka Zygmunt, ur. 15/07/1928, zm. 10/02/2008

10/02/2028

A

a

36

rezerwacja

10/05/2028

A

a

37


/ /

A

b

01-02

Ignasiak Anna, ur. 16/07/1897, zm. 21/01/1973
Ignasiak Wanda, ur. 04/03/1923, zm. 30/11/1949
Ignasiak Wojciech, ur. 05/03/1888, zm. 03/02/1973
Partyka Hipolit, ur. 19/10/1930, zm. 04/07/2013

04/07/2033

A

b

03


/ /

A

b

04-05

Helwing Felicja, ur. 26/10/1934, zm. 30/09/2007
Helwing Henryk, ur. 21/04/1956, zm. 25/03/2007
Smogur Stanisław, ur. 01/05/1891, zm. 04/01/1977

01/10/2027

A

b

06-07

Lijewska Joanna, ur. 07/01/1913, zm. 15/02/1995
Lijewski Franciszek, ur. 20/11/1905, zm. 09/08/1981

15/02/2025

A

b

08

rezerwacja

31/08/2022

A

b

09

Momot Franciszka, ur. 02/03/1920, zm. 26/08/2009
Momot Jan, ur. 21/03/1920, zm. 31/08/1982

26/08/2029

A

b

10

Poprawska Joanna, ur. 24/05/1910, zm. 19/06/1994

19/06/2024

A

b

11

Rudzki Kazimierz, ur. 09/11/1935, zm. 24/10/2014
Rudzka Maria, ur. 25/03/1939, zm. 17/02/2015

17/02/2035

A

b

12

rezerwacja

19/11/2019

A

b

13

Cylkowska Wiktoria, ur. 10/12/1916, zm. 25/08/1986
Cylkowski Kazimierz, ur. 15/01/1908, zm. 11/03/1972

21/08/2027

A

b

14

Wielgosz Władysław, ur. 17/08/1892, zm. 18/06/1967

18/06/1987

A

b

15

Napierała Alojzy, ur. 30/07/1928, zm. 15/02/1992

15/02/2022

A

b

16

 

/ /

A

b

17

Ruks Stanisław, ur. 28/01/1949, zm. 14/06/1969

05/01/2025

A

b

18

Smogur Teofila, ur. 22/12/1890, zm. 25/03/1972

06/04/2023

A

b

19

Bakiera Marta, ur. 30/10/1910, zm. 21/01/1992
Bakiera Michał, ur. 01/09/1906, zm. 20/08/1953

21/01/2012

A

b

20-21

Troczyńska Stanisława, ur. 04/04/1896, zm. 21/09/1983
Troczyński Ignacy, ur. 09/07/1888, zm. 01/10/1957

21/09/2013

A

b

22

Dylawerski Arkadiusz, ur. 01/02/1957, zm. 22/10/2004

22/10/2024

A

b

23


/ /

A

b

24

Łusiewicz Tadeusz, ur. 17/02/1929, zm. 25/07/2012
Łusiewicz Leokadia, ur. 07/06/1927, zm. 21/07/2017

21/07/2037

A

b

25


/ /

A

b

26

Szlufik Katarzyna, ur. 21/10/1901, zm. 25/02/1983
Szlufik Piotr, ur. 22/06/1895, zm. 10/01/1950

13/09/2023

A

b

27


/ /

A

b

28


/ /

A

b

29

Chmielewska Marianna, ur. 08/08/1882, zm. 23/04/1974
Chmielewski Stefan, ur. 10/08/1935, zm. 16/05/2012

17/05/2032

A

b

30


/ /

A

b

31

rezerwacja

14/02/2017

A

b

32

Zając Władysław, ur. 24/06/1927, zm. 11/10/2015

11/10/2035

A

b

33-34

Wolińska Marianna, ur. 11/08/1908, zm. 16/06/1991
Woliński Stefan, ur. 04/08/1897, zm. 21/10/1981

16/06/2021

A

b

35

Bakiera Grzegrz, ur. 12/06/1960, zm. 02/04/2016

02/04/2036

A

b

36-37


/ /

A

b

38

Martyńska Teresa, ur. 03/08/1914, zm. 07/08/1989
Martyński Jacek, ur. 14.09.1942, zm. 10/07/2017

10/07/2037

A

c

01-02

Kiełczykowska Władysława, ur. 09/09/1910, zm. 10/11/1993
Kiełczykowski Józef, ur. 26/11/1905, zm. 27/10/1975

10/11/2023

A

c

03

Sujak Jan, ur. 13/06/1889, zm. 02/09/1971

02/09/1991

A

c

04

Nowicki Walenty, ur. 12/12/1869, zm. 23/10/1951

06/09/2023

A

c

05-06

Żwawiak Telesfor, ur. 28/10/1926, zm. 02/09/1950
Żwawiak Stanisław, ur. 29/04/1883, zm. 25/12/1953
Żwawiak Eleonora, ur. 09/01/1890, zm. 21/07/1977
Żwawiak Jan, ur. 10/04/1930, zm. 17/07/2001

17/07/2021

A

c

07-08


/ /

A

c

09

Widlarz Stanisław, ur. 22/02/1938, zm. 09/04/1985

18/03/2025

A

c

10

Widlarz Józef, ur. 14/03/1961, zm. 13/07/2008

14/07/2028

A

c

11


/ /

A

c

12-13

Witek Artur, ur. 08/01/1974, zm. 09/07/2010

16/07/2030

A

c

14

Krűger Anna, ur. --/--/1873, zm. 02/03/1954
Krűger Franciszek, ur. 21/05/1908, zm. 11/02/1974
Krűger Helena, ur. 08/07/1915, zm. 08/07/2010
Krűger Marcin, ur. 25/10/1869, zm. 07/05/1950

08/07/2030

A

c

15

rezerwacja

01/01/2021

A

c

16


/ /

A

c

17

Borowiak Helena, ur. 26/03/1937, zm. 08/03/1985
Borowiak Józef, ur. 17/03/1934, zm. 04/02/1997

04/02/2017

A

c

18

Rabiega Zdzisław, ur. 29/08/1948, zm. 20/06/2010
Rabiega Janina, ur. 28/08/1949, zm. 02.06.2016

02/06/2036

A

c

19


/ /

A

c

20

Lisek Feliks, ur. 13/05/1909, zm. 29/08/1982
Lisek Jadwiga, ur. 22/09/1876, zm. 22/04/1954
Lisek Józef, ur. 08/01/1873, zm. 23/01/1949
Lisek Marian, ur. 14/08/1952, zm. 21/09/2003
Lisek Pelagia, ur. 13/12/1919, zm. 12/02/1975

21/09/2023

A

c

21

Filoda Anna, ur. 14/07/1873, zm. 30/01/1969
Filoda Eugeniusz, ur. 27/04/1938, zm. 29/05/2003
Filoda Jan, ur. 09/06/1871, zm. 01/03/1949
Filoda Ludwika, ur. 25/08/1935, zm. 09/12/2013

09/12/2033

A

c

22

Cieślik Maria, ur. 11/11/1910, zm. 03/08/1987

08/11/2029

A

c

23

Chmielewska Helena, ur. 24/02/1903, zm. 28/06/1989
Chmielewski Jan, ur. 19/03/1906, zm. 30/05/1950

24/08/2029

A

c

24

Tyma Zofia, ur. 22/02/1936, zm. 31/05/1950

/ /

A

c

25

Nowak Antoni, ur. 31/12/1875, zm. 13/09/1950

13/09/2025

A

c

26

Chmielewski Konrad, ur. 09/02/1956, zm. 21/08/2012
Chmielewska Amelia, ur. 16/10/2015, zm. 16/09/2015

21/08/2032

A

c

27

Schiller Stanisław, ur. 27/08/1940, zm. 20/06/1988

13/06/2019

A

c

28

rezerwacja

29/06/2016

A

c

29

Ratajczak Ignacy, ur. 30/01/1933, zm. 29/06/1996

29/06/2016

A

c

30-31

Śniegocka Kazimiera, ur. 04/03/1910, zm. 01/10/1950
Śniegocka Maria, ur. 06/12/1929, zm. 20/10/2008
Śniegocki Walenty, ur. 08/01/1883, zm. 30/04/1963
Śniegocki Władysław, ur. 19/05/1922, zm. 31/07/1995

21/10/2028

A

c

32


/ /

A

c

33

Rakowska Władysława, ur. 22/09/1936, zm. 31/12/1998

31/12/2018

A

c

34

Grządzielewska Cecylia, ur. 21/11/1904, zm. 27/07/1992

27/07/2024

A

c

35

Chwiałkowska Paulina, ur. 09/01/1930, zm. 23/04/1950

18/10/2017

A

d

01

rezerwacja

19/02/2018

A

d

02

Jopp Mieczysław, ur. 02/08/1933, zm. 04/10/2007
Jopp Roman, ur. 03/08/1959, zm. 12/03/1974
Jopp Tadeusz, ur. 09/01/1962, zm. 15/12/1977
Jopp Mieczysław, ur. 02/08/1933, zm. 04/10/2007
Panek Anna, ur. 25/05/1953, zm. 27/11/2013

27/11/2033

A

d

03-04

Krzysztoń Józefa, ur. 25/09/1924, zm. 23/02/2009
Krzysztoń Leon, ur. 19/08/1924, zm. 14/05/1999
Krzysztoń Marianna, ur. 06/01/1889, zm. 26/10/1951
Krzysztoń Szymon, ur. 18/12/1887, zm. 12/03/1954

24/02/2029

A

d

05


/ /

A

d

06

Janeczek Bernadeta, ur. 10/01/1966, zm. 07/08/1974

/ /

A

d

07

Jagodzińska Maria, ur. 05/05/1911, zm. 04/01/1999
Nogacz Jan, ur. 13/05/1883, zm. 30/11/1951

04/01/2019

A

d

08-09


/ /

A

d

10

Adamska Ewa, ur. 12/10/1924, zm. 15/02/2003
Adamska Helena, ur. 17/08/1892, zm. 10/10/1988
Adamski Michał, ur. 31/08/1896, zm. 29/06/1951

15/02/2023

A

d

11

Orzechowska Zofia, ur. 19/04/1907, zm. 04/02/1951

23/11/2024

A

d

12

Bukowski Franciszek, ur. 10/10/1874, zm. 23/04/1952

23/04/2012

A

d

13

Pasierbek Regina, ur. 14/12/1867, zm. 02/02/1951

02/05/2016

A

d

14


/ /

A

d

15-16

Szymańska Helena, ur. 09/07/1900, zm. 12/09/1986
Szymański Andrzej, ur. 30/08/1933, zm. 25/01/1951
Szymański Władysław, ur. 25/09/1899, zm. 30/07/1953

15/12/2026

A

d

17

Mendyk Maria, ur. 06/09/1889, zm. 08/09/1955

29/11/2029

A

d

18

NN

/ /

A

d

19

Maksymczak Józef, ur. 06/08/1901, zm. 10/08/1958

16/01/2018

A

d

20-21

Sołowiej Łucja, ur. 15/06/1865, zm. 31/03/1952
Maksymczak Ryszard, ur. 03/05/1936, zm. 16/05/1954

16/05/2019

A

d

22

Światłoń Anna, ur. 08/01/1910, zm. 25/12/1950

11/12/2024

A

d

23

Czarna Maria, ur. 09/03/1889, zm. 10/08/1955

10/08/2015

A

d

24

Janka Leonard, ur. 29/10/1921, zm. 28/03/2009
Janka Marta, ur. 26/11/1921, zm. 01/07/1991

30/03/2029

A

d

25

Hahn Jakub, ur. 10/07/1906, zm. 01/09/1955
Hahn Maria, ur. 28/01/1912, zm. 21/02/2001

21/02/2021

A

d

26


/ /

A

d

27

Kuźniak Czesław, ur. 18/11/1940, zm. 23/04/2004
Kuźniak Krystyna, 05/09/1945, zm. 24/02/2015

24/02/2035

A

d

28

Nowicki Marian, ur. 15/12/1934, zm. 09/07/2007
Wojczyńska Helena, ur. 05/09/1913, zm. 31/10/1950

09/07/2027

A

d

29

Gorwa Marta, ur. 17/06/1907, zm. 21/03/1985
Gorwa Wawrzyn, ur. 03/08/1901, zm. 20/01/1960

24/10/2026

A

d

30

rezerwacja

04/11/2019

A

d

31

Karczewski Aleksander, ur. 03/11/2009, zm. 03/11/2009

04/11/2029

A

d

32-33

Jankowska Teresa, ur. 03/03/1917, zm. 29/10/1983
Jankowski Aleksander, ur. 02/02/1912, zm. 14/01/1993
Jankowski Andrzej, ur. 28/10/1882, zm. 10/06/1955

14/01/2023

A

d

34

Andrzejczyk Zygmunt, ur. 15/12/1946, zm. 23/08/2005
Ickert Antoni, ur. 11/12/1902, zm. 29/05/1975

24/08/2025

A

e

01

Krűger Klara, ur. 11/11/1906, zm. 18/04/1977

11/01/2017

A

e

02-03

Rakowska Julianna, ur. 29/12/1894, zm. 21/01/1979
Rakowski Józef, ur. 12/03/1881, zm. 30/01/1970

20/10/2024

A

e

04


/ /

A

e

05

rezerwacja

20/02/2025

A

e

06

Janeczek Aniela, ur. 25/05/1946, zm. 10/06/1988

03/06/2028

A

e

07

/ /

A

e

08


/ /

A

e

09-10

Pocentek Franciszek, ur. 29/03/1931, zm. 07/09/1987

16/09/2027

A

e

11-12

Sołtysik Leander, ur. 17/01/1890, zm. 21/04/1955
Sołtysik Marianna, ur. 27/10/1895, zm. 16/12/1981
Sołtysik Józef, ur. 16/03/1929, zm. 31/10/2014

31/10/2034

A

e

13

Wieczorek Marianna, ur. 16/01/1873, zm. 01/05/1955
Wieczorek Marta, ur. 24/06/1907, zm. 31/03/1986

31/03/2021

A

e

14

Jan Pawelski zm. 02.07.1915

żołnierz

A

e

15

Szeliga Joanna, ur. 03/03/1933, zm. 19/07/1989

24/12/2029

A

e

16

Jessa Stanisław, ur. 04/10/1938, zm. 22/11/2011

22/11/2031

A

e

17

Osak Mariusz, ur. 09/09/1972, zm. 01/12/2008

01/12/2028

A

e

18

Osak Jerzy, ur. 09/11/1952, zm. 03/07/2003
Osak Kazimierz, ur. 15/04/1916, zm. 27/05/1955

03/07/2023

A

e

19-20

Urban Anna, ur. 01/07/1892, zm. 20/11/1957
Urban Jakub, ur. 22/07/1888, zm. 26/06/1955
Urban Teresa, ur. 18/04/1935, zm. 23/03/1987
Urban Wacław, ur. 20/01/1931, zm. 22/04/2001

22/04/2021

A

e

21-22

Napierała Marcin, ur. 23/10/1905, zm. 31/08/1967
Napierała Stanisława, ur. 25/04/1910, zm. 22/06/1996
Napierała Zenon, ur. 15/06/1935, zm. 14/07/2009

15/07/2029

A

e

23

Kuźlak Józef, ur. 07/03/1904, zm. 30/12/1971
Kuźlak Pelagia, ur. 02/03/1906, zm. 13/01/1956

09/05/2023

A

e

24-25

Duesterhoeft Antoni, ur. 07/01/1895, zm. 18/12/1955
Dűsterhőft Irena, ur. 29/12/1925, zm. 19/12/1976
Dűsterhőft Marta, ur. 11/07/1896, zm. 01/12/1964

27/02/2025

A

e

26

Boch Maria, ur. 11/11/1949, zm. 24/02/2008

24/02/2028

A

e

27

Kledzik Franciszka, ur. 19/11/1910, zm. 06/10/1989
Kledzik Józef, ur. 11/10/1908, zm. 05/11/1955

31/12/2029

A

e

28-29

Kucharska Maria, ur. 21/01/1870, zm. 28/12/1953

10/03/2023

A

e

30-31

Chudzińska Helena, ur. 26/02/1889, zm. 12/05/1981

22/02/2025

A

e

32-33

Chudzińska Konstancja, ur. 17/02/1903, zm. 24/07/1960
Chudziński Jan, ur. 10/03/1896, zm. 11/06/1971
Chudziński Konrad, ur. 10/10/1933, zm. 01/011/2011

01/11/2031

A

e

34

Smogur Stefan, ur. 20/12/1884, zm. 25/12/1956

06/04/2023

A

e

35-36

Grabianowska Stanisława, ur. 25/03/1880, zm. 28/01/1953
Grabianowski Franciszek, ur. 15/07/1865, zm. 14/01/1951

28/01/2036

A

f

01

Napierała Marianna, ur. 1875, zm. 1914

13/09/2025

A

f

02

Bukowski Alojzy, ur. 03/12/1926, zm. 23/10/2007
Jopp Florentyna, ur. 18/04/1903, zm. 03/11/1973

23/10/2027

A

f

03

Napierała Józef, ur. 31/12/1896, zm. 25/05/1952
Napierała Bronisław, ur. 12/09/1931, zm. 10/09/1996
Napierała Jan, ur. 20/03/1951, zm. 14/02/2013

14/02/2033

A

f

04-05

Melińska Elżbieta, ur. 01/04/1890, zm. 25/05/1952
Meliński Stanisław, ur. 06/06/1881, zm. 30/06/1965

30/06/2036

A

f

06-07

Bednarek Jan, ur. 10/06/1877, zm. 06/07/1952
Bednarek Maria, ur. 26/08/1884, zm. 23/06/1974

27/05/2017

A

f

08

Bliga Janina, ur. 23/09/1919, zm. 23/06/1991
Bluege Wincenty, ur. 28/06/1892, zm. 01/10/1973

23/06/2021

A

f

09-10

Kotlińska Kazimiera, ur. 21/02/1876, zm. 11/05/1955
Kotliński Józef, ur. 17/03/1884, zm. 15/01/1969

15/01/1989

A

f

11-12

Seweryn Marianna, ur. 22/01/1887, zm. 23/01/1967
Seweryn Stanisław, ur. 21/01/1912, zm. 25/12/1995
Seweryn Teofil, ur. 12/02/1883, zm. 10/04/1956

25/12/2015

A

f

13

NN

/ /

A

f

14

Wolińska Maria, ur. 02/02/1868, zm. 04/06/1914

02/02/2002

A

f

15-16

Sobota Jan, ur. 18/05/1935, zm. 26/07/2000
Sobota Maria, ur. 25/12/1937, zm. 14/01/1988

26/07/2020

A

f

17

Szeliga Czesława, ur. 28/10/1940, zm. 11/01/1974

11/01/2020

A

f

18


/ /

A

f

19-20

Szeliga Ferdynand, ur. 17/06/1903, zm. 05/11/1971
Szeliga Maria, ur. 15/09/1904, zm. 11/07/1979
Ziemiński Jan, ur. 24/11/1926, zm. 12/02/2010
Ziemińska Anna, ur. 24/01/1929, zm. 04/11/2012

04/11/2032

A

f

21

Górniak Władysław, ur. 29/08/1939, zm. 06/01/1971

19/01/2025

A

f

22

NN

/ /

A

f

23


/ /

A

f

24-25

Napierała Józef, ur. 27/11/1897, zm. 14/10/1978
Napierała Józefa, ur. 25/02/1901, zm. 24/11/1962

09/11/2020

A

f

26-27

Kleige Paweł, ur. 16/01/1925, zm. 23/08/1990

11/10/2016

A

f

28


/ /

A

f

29-30

Napierała Marta, ur. 02/01/1915, zm. 24/01/1960
Napierała Wincenty, ur. 11/01/1906, zm. 27/04/1968

15/12/2024

A

f

31-32

Bukowska Józefa, ur. 15/03/1893, zm. 17/03/1973
Bukowski Antoni, ur. 30/08/1887, zm. 16/01/1958
Bukowski Stefan, ur. 02/09/1924, zm. 01/01/2001

01/01/2021

A

f

33


/ /

A

f

34-35

Mańkowska Magdalena, ur. 09/10/1897, zm. 25/10/1970
Mańkowski Jakub, ur. 17/07/1893, zm. 22/03/1971
Szewczak Marianna, ur. 28/02/1868, zm. 30/07/1932

06/10/2024

A

f

36-37

Kłos Irena, ur. 08/04/1904, zm. 07/11/1990
Kłos Józef, ur. 09/02/1900, zm. 30/10/1974

18/03/2021

A

f

38

Nowicka Bogumiła, ur. 06/03/1958, zm. 29/07/2011

29/07/2031

A

g

01


/ /

A

g

02-03

Śniegocka Katarzyna, ur. 24/08/1887, zm. 19/01/1969
Śniegocka Łucja, ur. 17/11/1927, zm. 17/09/1952

19/01/2015

A

g

04

Ciołek Maria, ur. 15/08/1870, zm. 26/09/1952

26/09/2022

A

g

05

Mikołajczak Feliks, ur. 24/05/1905, zm. 04/11/1988
Mikołajczak Józefa, ur. 15/12/1915, zm. 20/09/2006

20/09/2026

A

g

06-07

Lachowicz Józef, ur. 27/01/1890, zm. 01/02/1956
Lachowicz Paulina, ur. 18/05/1893, zm. 01/02/1959

01/01/2024

A

g

08

Piechocki Franciszek, ur. 25/08/1894, zm. 01/02/1956
Piechocka Jadwiga, ur. 21/08/1894, zm. 01/02/1981
Piechocka Gertruda, ur. 06/09/1932, zm. 03/06/2013

03/06/2033

A

g

09

Gorczyński Adrian, ur. 04/05/1983, zm. 29/10/2008

31/10/2108

A

g

10-11

rezerwacja

11/09/2030

A

g

12-13

Skworzec Ignacy, ur. 07/10/1925, zm. 19/09/2005
Skworzec Maria, ur. 10/02/1931, zm. 09/02/2005

19/09/2025

A

g

14

Pawlak Stanisława, ur. 27/05/1880, zm. 03/10/1956
Lijewski Franciszek, ur. 23/08/1951, zm. 08/11/2015

08/11/2035

A

g

15


/ /

A

g

16-17

Tyma Andrzej, ur. 21/11/1906, zm. 21/04/1971
Tyma Marianna, ur. 05/12/1902, zm. 27/12/1987

27/12/2023

A

g

18-19

drzewo

/ /

A

g

20-21

Statnik Eugenia, ur. 25/12/1937, zm. 06/05/1990
Statnik Jan, ur. 12/05/1893, zm. 18/09/1960
Statnik Michał, ur. 12/09/1863, zm. 19/02/1958
Statnik Stanisław, ur. 19/04/1930, zm. 19/08/2008

20/08/2028

A

g

22-23


/ /

A

g

24

Janka Wiktor, ur. 22/07/1950, zm. 13/12/2000

13/12/2020

A

g

25


/ /

A

g

26

Skwisz Stanisław, ur. 14/12/1907, zm. 13/05/1958

27/12/2024

A

g

27

Koralewska Krystyna, ur. 25/09/1945, zm. 29/09/2004
Koralewski Leszek, ur. 09/07/1944, zm. 07/03/2009

08/03/2029

A

g

28

Wąs Katarzyna, ur. 04/06/1911, zm. 25/07/1995
Wąs Walenty, ur. 11/02/1909, zm. 29/01/1958

25/07/2020

A

g

29

Wicher Maria, ur. 24/04/1925, zm. 07/04/1982

15/11/2022

A

g

30

Zeiske Marianna, ur. 30/11/1874, zm. 05/10/1957

05/10/1977

A

g

31-32

Krzysztoń Józef, ur. 14/03/1892, zm. 06/04/1971
Krzysztoń Maria, ur. 09/04/1888, zm. 03/06/1969

13/03/2037

A

g

33

Krzysztoń Roman, ur. 08/07/1925, zm. 14/09/1957
Krzysztoń Edward, ur. 07/02/1950, zm. 10/07/2016

10/07/2036

A

g

34

Krupka Paweł, ur. 08/01/1880, zm. 13/07/1960

31/01/2025

A

g

35


/ /

A

g

36-37

Rembacz Kazimierz, ur. 20/02/1933, zm. 06/04/1988
Rembacz Michalina, ur. 21/09/1893, zm. 16/09/1973

08/12/2028

A

h

01

/ /

A

h

02-03

Parys Genowefa, ur. 25/02/1922, zm. 13/10/1998
Parys Jan, ur. 31/01/1921, zm. 10/01/2004
Parys Franciszek, ur. 10/03/1953, zm. 13/12/2017

13/12/2037

A

h

04

 

/ /

A

h

05

Urbański Stanisław, ur. 02/04/1926, zm. 17/05/1988
Urbańska Bolesława, ur. 13/06/1925, zm. 11/11/2016

11/11/2036

A

h

06

Piechocka Anna, ur. 19/09/1929, zm. 26/06/1956

21/04/2015

A

h

07


/ /

A

h

08

Gryl Anna, ur. 10/06/1880, zm. 21/08/1960
Gryl Wawrzyn, ur. 10/08/1870, zm. 03/04/1957
Lipka Anna, ur. 18/12/1913, zm. 17/02/2001
Lipka Florian, ur. 25/11/1904, zm. 13/12/1975

17/02/2021

A

h

09


/ /

A

h

10-11

Fąferek Ignacy, ur. 04/07/1913, zm. 20/04/1957
Fąferek Jakub, ur. 11/07/1873, zm. 13/06/1959
Fąferek Julianna, ur. 07/06/1880, zm. 07/01/1959

16/04/2025

A

h

12-13

Jessa Jadwiga, ur. 07/10/1882, zm. 07/06/1961
Jessa Piotr, ur. 04/07/1877, zm. 22/08/1958

07/06/2061

A

h

14-15

Figiel Edmund, ur. 13/08/1893, zm. 25/04/1974
Figiel Florentyna, ur. 20/06/1894, zm. 12/07/1965

02/02/2020

A

h

16-17

Rembacz Jan, ur. 23/12/1936, zm. 04/09/1983
Rembacz Joanna, ur. 01/03/1937, zm. 03/05/2001

03/05/2021

A

h

18-19

Kukla Antoni, ur. 29/12/1877, zm. 23/06/1958
Kukla Maria, ur. 06/11/1886, zm. 23/07/1959
Majewska Joanna, ur. 24/05/1918, zm. 16/02/1999
Majewski Józef, ur. 17/03/1911, zm. 08/08/1994

16/02/2019

A

h

20

Lewandowska Jadwiga, ur. 15/09/1887, zm. 26/09/1958

26/09/2021

A

h

21-22

Cybulska Teodozja, ur. 16/11/1895, zm. 09/10/1958
Cybulski Jan, ur. 03/06/1889, zm. 02/03/1965
Cybulski Feliks, ur. 11/07/1912, zm. 09/12/2000
Cybulska Maria, ur. 21/08/1934, zm. 20/07/2016

20/08/2036

A

h

23

Jessa Józef, ur. 19/03/1903, zm. 29/10/1958
Jessa Wiktoria, ur. 29/09/1913, zm. 09/10/1984

01/01/2025

A

h

24-25

Szeliga Antoni, ur. 07/01/1919, zm. 16/12/1997
Szeliga Józefa, ur. 26/02/1904, zm. 21/10/1972

16/12/2017

A

h

26-27

Jackowiak Jan, ur. 16/05/1910, zm. 23/11/1993
Jackowiak Janina, ur. 01/03/1920, zm. 13/02/1997
Koszałka Maria, ur. 07/02/1888, zm. 09/12/1973
Koszałka Piotr, ur. 03/07/1882, zm. 06/01/1959

13/02/2017

A

h

28

rezerwacja

05/05/2020

A

h

29

Jeziorek Aleksander, ur. 16/09/1922, zm. 29/08/1974

05/05/2020

A

h

30-31

Micek Wanda, ur. 26/03/1923, zm. 02/08/2005
Micek Władysław, ur. 15/08/1920, zm. 25/09/2010
Wojtecka Wincentyna, ur. 21/05/1886, zm. 01/04/1965
Wojtecki Karol, ur. 27/01/1889, zm. 31/01/1959

27/09/2030

A

h

32-33

Janusz Rozalia, ur. 29/09/1872, zm. 28/02/1959
Janusz Tomasz, ur. 19/05/1918, zm. 29/12/1996
Janusz Zofia, ur. 27/10/1931, zm. 19/05/2008

20/05/2028

A

h

34

Barnaś Franciszek, ur. 15/02/1897, zm. 12/08/1975
Barnaś Maria, ur. 12/03/1907, zm. 12/07/1961

25/03/2016

A

h

35-36


/ /

A

h

37-38

Skrzypek Władysław, ur. 10/11/1922, zm. 22/09/2004
Skrzypek Zdzisław, ur. 25/07/1959, zm. 17/06/2007
Skrzypek Stanisława, ur. 25/03/1925, zm. 25/07/2014

25/07/2034

A

i

01

Kryczka Elżbieta, ur. 30/05/1902, zm. 13/10/1988

11/01/2029

A

i

02

Kryczka Wojciech, ur. 12/10/1902, zm. 23/04/1984

14/11/2024

A

i

03

Rybarski Jakub, ur. 25/09/1885, zm. 12/01/1953

12/01/1973

A

i

04


/ /

A

i

05

Gajer Karol, ur. 03/11/1870, zm. 03/05/1953
Gajer Marianna, ur. 09/03/1871, zm. 18/09/1953

17/08/2031

A

i

06

Boch Władysław, ur. 18/05/1927, zm. 12/08/2001

12/08/2021

A

i

07

Ratajczak Józefa, ur. 27/03/1903, zm. 15/02/1986
Ratajczak Stanisława, ur. 03/05/1898, zm. 03/04/1955

07/12/2026

A

i

08


/ /

A

i

09-10

Domagała Genowefa, ur. 30/07/1930, zm. 28/07/1997
Domagała Maksymilian, ur. 19/07/1922, zm. 23/10/1988

23/10/2027

A

i

11

Borońska Marianna, ur. 15/04/1921, zm. 28/05/1989
Boroński Bolesław, ur. 28/11/1906, zm. 03/05/1959

31/10/2020

A

i

12


/ /

A

i

13-14

Kucińska Maria, ur. 06/12/1903, zm. 31/01/1977
Kuciński Franciszek, ur. 15/12/1898, zm. 06/07/1977

10/02/2017

A

i

15-16

Grządzielewska Franciszka, ur. 30/12/1878, zm. 02/11/1956
Grządzielewska Zofia, ur. 24/02/1908, zm. 02/02/1990
Grządzielewski Stanisław, ur. 11/02/1877, zm. 01/04/1952

17/11/2020

A

i

17

Zając Antoni, ur. 09/05/1885, zm. 05/03/1959

11/11/2024

A

i

18-19

Juszczak Prakseda, ur. 31/12/1903, zm. 23/03/1991
Juszczak Teofil, ur. 31/12/1902, zm. 04/06/1973

23/03/2021

A

i

20

Kupczyńska Helena, ur. 08/09/1904, zm. 07/04/1976
Kupczyński Wincenty, ur. 10/10/1897, zm. 07/06/1959
Targosz Jerzy, ur. 13/12/1952, zm. 13/11/2017

13/11/2037

A

i

21

Pyssa Kazimierz, ur. 15/02/1925, zm. 22/04/2005
Pyssa Zofia, ur. 04/05/1931, zm. 10/02/2008

10/02/2028

A

i

22-23

Ławecka Rozalia, ur. 28/08/1889, zm. 20/06/1959

20/06/1979

A

i

24-25

Krawczak Marianna, ur. 19/08/1888, zm. 05/07/1965
Krawczak Mieczysław, ur. 24/12/1890, zm. 07/08/1959

05/07/1985

A

i

26

Tecław Maria, ur. 12/07/1902, zm. 29/01/1961
Zając Tadeusz, ur. 21/07/1922, zm. 10/08/2016

10/08/2036

A

i

27

Tecław Paweł, ur. 25/06/1931, zm. 12/07/1959

10/11/2017

A

i

28-29

Burchardt Maksymilian, ur. 01/10/1888, zm. 25/06/1966
Burchardt Pelagia, ur. 27/12/1889, zm. 16/08/1959
Burchardt Piotr, ur. 28/06/1923, zm. 23/04/2007
Burchardt Cecylia, ur. 25/11/1932, zm. 23/03/2014

23/03/2034

A

i

31-32

Olejniczak Józef, ur. 06/01/1915, zm. 09/04/1973
Olejniczak Helena, ur. 21/04/1920, zm. 28/09/1997
Olejniczak Daniela, ur. 05/07/1956, zm. 19/04/2008
Olejniczak Norbert, ur. 19/01/1949, zm. 05/08/2017

05/08/2037

A

i

33-34

Grohs Marianna, ur. 04/09/1890, zm. 06/01/1981
Gross Feliks, ur. 12/04/1887, zm. 16/08/1959
Gross Salomea, ur. 26/11/1920, zm. 13/01/2009
Gross Sylwester, ur. 01/12/1912, zm. 08/01/1993

13/01/2029

A

i

35-36

Koss Bolesław, ur. 03/11/1914, zm. 15/08/1985
Koss Joanna, ur. 16/06/1913, zm. 23/02/1994

23/02/2024

A

i

37

Koss Józef, ur. 04/02/1953, zm. 13/08/1972
Zięciak Andrzej, ur. 18/12/1983, zm. 18/12/1983

25/10/2026

A

i

38


/ /

A

j

01-02

Pielucha Bernard, ur. 31/07/1910, zm. 11/08/1985
Pielucha Helena, ur. 12/11/1913, zm. 04/10/1994

04/10/2014

A

j

03

 

/ /

A

j

04

Skrzypiński Stefan, ur. 31/10/1900, zm. 13/02/1953

09/10/2019

A

j

05

Głowacka Elżbieta, ur. 26/02/1898, zm. 04/04/1953
Głowacki Wincenty, ur. 07/01/1901, zm. 18/09/1985

03/12/2025

A

j

06

Kudłaszyk Jadwiga, ur. 04/08/1905, zm. 24/07/1988
Kudłaszyk Wacław, ur. 07/09/1906, zm. 15/11/1953

24/07/2035

A

j

07

Radomska Franciszka, ur. 09/10/1879, zm. 28/05/1954
Radomska Gertruda, ur. 11/11/1912, zm. 09/03/2002
Radomski Bronisław, ur. 02/10/1913, zm. 22/05/1973

09/03/2022

A

j

08

rezerwacja
01/04/2036

A

j

09

Dyk Władysław, ur. 24/10/1926, zm. 08/01/2009
Dyk Ludwika, ur. 16/11/1927, zm. 01/04/2016

01/04/2036

A

j

10

Dyk Genowefa, ur. 28/10/1949, zm. 22/03/1960

/ /

A

j

11

Głowacki Romuald, ur. 27/10/1961, zm. 03/03/2003

03/03/2023

A

j

12

Głowacki Franciszek, ur. 07/11/1922, zm. 20/05/1988

11/04/2018

A

j

13-14

Wujak Leokadia, ur. 31/10/1911, zm. 06/08/2002
Wujak Szczepan, ur. 21/12/1906, zm. 18/07/1987
Skrzypek Stanisław, ur. 22/01/1950, zm. 21.07.2016

21/07/2036

A

j

15

Michalska Anastazja, ur. 08/09/1879, zm. 29/05/1960
Michalski Stanisław, ur. --/--/1873, zm. 22/10/1946

29/05/1980

A

j

16

Gliwa Józef, ur. 18/03/1911, zm. 09/02/1961
Gliwa Julia, ur. 22/09/1911, zm. 03/11/2001

03/11/2021

A

j

17-18

Kmiecik Antoni, ur. 23/05/1914, zm. 17/07/1975
Kmiecik Stefania, ur. 02/09/1923, zm. 23/06/1960

17/07/2021

A

j

19


/ /

A

j

20

Wieczorek Franciszek, ur. 15/12/1902, zm. 23/08/1960
Wieczorek Jadwiga, ur. 01/10/1916, zm. 30/11/2002

30/11/2022

A

j

21


/ /

A

j

22

Miklejewska Wiktoria, ur. 23/02/1912, zm. 19/04/1983
Miklejewski Stanisław, ur. 05/06/1905, zm. 30/09/1960

19/04/2003

A

j

23


/ /

A

j

24-25

Kozielska Janina, ur. 04/02/1942, zm. 30/05/2003
Kozielski Stanisław, ur. 07/04/1923, zm. 13/05/2004

13/05/2024

A

j

26


/ /

A

j

27

Buszkiewicz Franciszek, ur. 26/11/1899, zm. 29/01/1961
Buszkiewicz Franciszka, ur. 12/02/1900, zm. 13/01/1976
Rogalski Antoni, ur. 17/01/1926, zm. 03/04/1995
Rogalska Wanda, ur. 20/11/1929, zm. 07/07/2017

07/07/2037

A

j

28-29

Surma Józef, ur. 20/04/1881, zm. 14/07/1947
Surma Marta, ur. 08/01/1888, zm. 31/07/1963
Bukowska Gabriela, ur. 06/03/1927, zm. 17/11/1988
Bukowski Bernard, ur. 11/07/1919, zm. 11/12/1973

16/10/2028

A

j

30-31

Sielezin Franciszek, ur. 27/09/1880, zm. 30/01/1960
Sielezin Joanna, ur. 28/05/1899, zm. 03/11/1982

13/12/2012

A

j

32

Gross Halina, ur. 14/03/1950, zm. 25/01/2013
Gross Alojzy, ur. 23/04/1945, zm. 29/03/2016

29/03/2036

A

j

33-34

Hajt Agnieszka, ur. 08/09/1908, zm. 28/04/1960
Hajt Jan, ur. 29/06/1900, zm. 21/11/1972

21/11/2017

A

j

35


/ /

A

j

36-37-38


/ /

 


Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Jana Chrzciciela
64-603 Ludomy 70, Archidiecezja Poznańska
wykonanie: e-parafia.net