Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Jana Chrzciciela
64-603 Ludomy 70, Archidiecezja Poznańska
Kalendarz parafialny
Foto galeria
Galeria
Stałe informacje


Nowenna do

M. B. Ludomskiej

Środa

……………………………

Msza św.

o powołania

Pierwszy Czwartek

……………………………

Modlitwy ku czci

św. Jana Pawła II

22 Dzień Miesiąca


Warto wiedzieć

Radio Emaus

Telewizja z wartościami

Kino pod Aniołem

Rodzina rodzinie

 

Szybki kontakt

ludomy@archpoznan.pl

tel.: 67 283 61 14

 

Porządek Mszy Świętych

W dni powszednie
o godz. 18:00
……………………………

W niedziele i święta
o godz. 8:30, 10:00, 11:15

……………………………

W święta zniesione
o godz. 10:00 i 18:00
 

Kancelaria parafialna Kontakt
Cmentarz

Księga grobów - kwatera B

Data dodania: 2017-06-17

 


Groby nieznane "NN" i groby których data prolongaty wygasła

/jako groby opuszczone/

będą sukcesywnie likwidowane.


 


 

kwatera

rząd

grób

nazwiska, imiona, daty: ur. i śm.

data wygaśnięcia

B

a

01-02-03

Olech Jan, ur. 21/05/1913, zm. 08/09/1939
Olech Kazimierz, ur. 25/02/1882, zm. 06/03/1962
Olech Maria, ur. 17/03/1889, zm. 01/05/1958
Olech Zofia, ur. 13/03/1910, zm. 16/03/1985

16/03/2025

B

a

04

Kasztelan Franciszka, ur. 07/09/1889, zm. 01/06/1969

09/05/2023

B

a

05

Jahns Zofia, ur. 15/04/1919, zm. 15/02/1938
Rakowska Genowefa, ur. 24/09/1927, zm. 13/09/2008

16/09/2028

B

a

06

Kasztelan Józef, ur. 15/02/1892, zm. 17/10/1949
Rakowski Jan, ur. 16/06/1913, zm. 15/01/1984

16/09/2028

B

a

07-08

Gacek Klara, ur. 05/07/1912, zm. 26/04/1998
Wiza Bronisław, ur. 11/05/1920, zm. 22/02/1991
Wiza Michalina, ur. 21/09/1879, zm. 06/05/1935
Wiza Piotr, ur. 29/06/1878, zm. 19/03/1951

26/04/2018

B

a

9-10-11-12

Kukla Gertruda, ur. 27/10/1909, zm. 19/05/1933
Wiza Maksymilian, ur. 16/07/1916, zm. 23/09/1934
Wiza Rozalia, ur. 03/09/1877, zm. 25/07/1942
Wiza Sylwester, ur. 11/11/1876, zm. 29/08/1947

07/05/2034

B

a

13-14

Mendyk Józef, ur. 22/02/1891, zm. 10/07/1967
Mendyk Stanisława, ur. 22/09/1900, zm. 18/05/1991

18/05/2021

B

a

15

Polarczyk Czesław, ur. 02/11/1933, zm. 18/06/2004

19/06/2024

B

a

16-17-18

Nochowicz Henryk, ur. 15/01/1925, zm. 12/01/2001

12/01/2021

B

a

19-20


/ /

B

a

21-22

Skrzypek Helena, ur. 20/12/1877, zm. 03/11/1930
Skrzypek Józefat, ur. 19/11/1876, zm. 14/04/1959

11/05/2023

B

a

23

Nowak Benigna, ur. 08/08/1899, zm. 04/01/1998
Nowak Bernard, ur. --/--/1897, zm. 27/01/1934

04/01/2018

B

a

24

Chudzik Stefan, ur. 02/12/1948, zm. 22/12/1999

22/12/2019

B

a

25

Chudzik Artur, ur. 28/09/1972, zm. 29/04/1984

/ /

B

a

26-27

Głowińska Janina, ur. 19/02/1890, zm. 28/11/1956
Głowiński Józef, ur. 01/12/1882, zm. 02/11/1936

28/11/2056

B

a

28


/ /

B

a

29

Frankiewicz Marianna, ur. 09/03/1869, zm. 25/03/1945
Frankiewicz Waleria, ur. 15/08/1907, zm. 19/07/1984

19/07/2024

B

a

30-31

Olech Maria, ur. 06/01/1882, zm. 13/04/1941
Olech Michał, ur. 05/09/1889, zm. 26/03/1974

26/03/1994

B

a

32

Dyk Sylwester, ur. --/--/1912, zm. --/--/1941

08/05/2020

B

a

33-34

Gellert Bernard, ur. 13/08/1880, zm. 03/12/1963
Gellert Weronika, ur. 05/01/1884, zm. 13/10/1971

13/10/2019

B

a

35

Karpińska Katarzyna, ur. 16/01/1975, zm. 15/03/2016

15/03/2036

B

b

01-02

Napierała Wiktoria, ur. 11/11/1899, zm. 07/03/1985
Napierała Wojciech, ur. 26/01/1894, zm. 22/01/1954
Nowotna Helena, ur. 01/11/1931, zm. 01/05/1975

10/11/2019

B

b

03


/ /

B

b

04-05

Nowak Franciszek, ur. 30/09/1902, zm. 25/05/1992
Nowak Helena, ur. 19/12/1909, zm. 02/02/1990

07/02/2021

B

b

06

Walkowiak Anna, ur. 30/05/1900, zm. 19/03/1981

03/01/2022

B

b

07

Kwiatkowski Kazimierz, ur. 29/11/1949, zm. 12/07/2015

12/07/2035

B

b

08-09


/ /

B

b

10-11

Kukla Jan, ur. 28/08/1908, zm. 03/11/1988
Kukla Władysława, ur. 18/05/1918, zm. 07/11/1971

05/10/2021

B

b

12-13

Tecław Edmund, ur. 18/09/1930, zm. 06/10/1948
Tecław Piotr, ur. 26/06/1902, zm. 22/05/1953

15/10/2025

B

b

14

Maciejewska Kazimiera, ur. 26/01/1920, zm. 07/05/2007
Maciejewski Józef, ur. 08/01/1904, zm. 06/09/1979

07/05/2027

B

b

15

Maciejewski Antoni, ur. 09/12/1869, zm. 04/03/1952
Maciejewska Anna, ur. , zm.
Kiełczykowska Janina, ur. 11/06/1948, zm. 12/09/2005
Kiełczykowski Julian, ur. 12/07/1938, zm. 07.02.2013

13/09/2033

B

b

16-17

Stelmaszyk Agnieszka, ur. 10/01/1877, zm. 16/03/1947
Stelmaszyk Walenty, ur. 03/02/1874, zm. 20/12/1963
Stelmaszyk Józef, ur. 25/02/1905, zm. 26/12/1989

30/12/2019

B

b

18

rezerwacja

12/06/2032

B

b

19-20

Zając Maria, ur. 07/07/1922, zm. 13/04/1983
Zając Stanisław, ur. 15/11/1920, zm. 06/08/1982

16/11/2024

B

b

21

rezerwacja

29/09/2022

B

b

22

 

/ /

B

b

23-24

Papiór Anna, ur. 16/07/1907, zm. 05/01/1988
Papiór Jan, ur. 12/11/1907, zm. 07/05/1991

06/09/2021

B

b

25

Pińczyńska Józefa, ur. 09/03/1901, zm. 17/03/1995
Stawicka Anna, ur. 25/06/1933, zm. 26/09/1967

17/03/2025

B

b

26

Pińczyński Bolesław, ur. 20/06/1939, zm. 04/09/1997

04/09/2017

B

b

27

Grabowska Agnieszka, ur. 18/04/1915, zm. 16/08/1991
Grabowski Kazimierz, ur. 18/01/1909, zm. 27/09/1968
Grabowska Halina, ur. 12/02/1952, zm. 05/09/2011
Grabowski Tadeusz, ur. 10/03/1949, zm. 15/03/2016

15/03/2036

B

b

28-29

Zielazna Maria, ur. 19/12/1903, zm. 25/07/1978
Zielazny Marcin, ur. 26/10/1903, zm. 08/12/1988

04/04/2028

B

b

30

Olech Jan, ur. 09/06/1923, zm. 28/08/1982

05/11/2021

B

b

31

Bartkowiak Jan, ur. 16/02/1956, zm. 13/09/1998

13/09/2018

B

b

32

rezerwacja

04/11/2018

B

b

33

Wojciszewska Maria, ur. 17/02/1902, zm. 31/10/1988

04/11/2018

B

b

34

Łabój Władysława, ur. 05/07/1906, zm. 25/09/1935

31/10/2021

B

b

35

Nogacz Józefa, ur. 05/03/1882, zm. 26/07/1935

12/05/2019

B

c

01


/ /

B

c

02

Napierała Adam, ur. 05/03/1960, zm. 08/05/1993

08/05/2027

B

c

03

NN

/ /

B

c

04

Kasztelan Edmund, ur. 15/10/1923, zm. 11/06/1982
Kasztela Władysława, ur. 01/09/1921, zm. 03/09/2011

03/09/2031

B

c

05

Leśniak Jan, ur. 07/07/1902, zm. 12/12/1989
Leśniak Józef, ur. --/--/1871, zm. 14/02/1934
Leśniak Julia, ur. 16/01/1880, zm. 25/04/1958
Leśniak Wiktoria, ur. 26/11/1900, zm. 15/03/1985

24/10/2025

B

c

06

Kopeć Magdalena, ur. 02/07/1924, zm. 24/02/2001

20/02/2021

B

c

07

Kwiatkowska Gertruda, ur. 23/09/1910, zm. 09/06/2006
Kwiatkowski Jakub, ur. 13/07/1909, zm. 22/09/1971

09/06/2026

B

c

08

Adamek Wiktoria, ur. 29/12/1896, zm. 19/02/1979

24/11/2024

B

c

09-10

Ruks Jan, ur. 24/06/1891, zm. 29/09/1977
Ruks Marianna, ur. 01/12/1913, zm. 26/12/1990

29/04/2021

B

c

11

Polarczyk Krzysztof, ur. 07/04/1961, zm. 26/07/2008

26/07/2028

B

c

12

Moliński Ryszard, ur. 07/01/1949, zm. 31/05/2010
Molińska Urszula, ur. 17/09/1950, zm. 13/08/2015

13/08/2035

B

c

13

rezerwacja

19/03/2031

B

c

14

Kwiecień Jerzy, ur. 05/01/1947, zm. 14/02/2004

14/02/2024

B

c

15


/ /

B

c

16

Dorociak Edward, ur. 14/01/1938, zm. 18/12/2003
Dorociak Janina, ur. 18/01/1939, zm. 19/06/2008

20/06/2028

B

c

17


/ /

B

c

18

Bartol Czesław, ur. 27/04/1938, zm. 17/05/2003

17/05/2023

B

c

19-20

Nogalska Gertruda, ur. 22/12/1914, zm. 02/12/2004
Nogalska Maria, ur. 31/08/1939, zm. 28/03/1969
Nogalski Stefan, ur. 25/07/1907, zm. 17/09/1984

02/12/2024

B

c

21

 

/ /

B

c

22-23

Twardowska Maria, ur. 18/09/1903, zm. 08/03/1983
Twardowski Leon, ur. 05/12/1898, zm. 14/05/1951
Wasilewska Anna, ur. 16/12/1922, zm. 31/10/1969
Chojnacki Edmund, ur. 01/07/1931, zm. 07/11/1984
Chojnacka Henryka, ur. 14/06/1933, zm. 24/03/2017

24/03/2037

B

c

24-25

Pińczyński Eryk, ur. 07/08/1994, zm. 13/11/2008

22/02/2029

B

c

26

Jaskuła Henryk, ur. 28/12/1924, zm. 28/04/1982
Jaskuła Jadwiga, ur. 01/08/1924, zm. 05/10/2004

05/10/2024

B

c

27-28

Wrona Józefa, ur. 07/03/1899, zm. 09/04/1969
Wrona Stanisław, ur. 10/09/1893, zm. 09/04/1973

09/04/2027

B

c

29-30

Bartkowiak Marianna, ur. 10/12/1918, zm. 26/04/1986
Bartkowiak Wincenty, ur. 01/04/1914, zm. 14/01/1996

14/01/2016

B

c

31-32

Stotko Elżbieta, ur. 20/07/1897, zm. 21/03/1981
Stotko Stanisław, ur. 12/04/1935, zm. 17/02/2003
Stotko Wincenty, ur. 14/07/1905, zm. 22/03/1974

17/02/2023

B

c

33

Żwawiak Wiktoria, ur. 17/09/1882, zm. 11/03/1962

11/03/1987

B

d

01

Sielwanowicz Regina, ur. 15/03/1938, zm. 14/02/1974

12/02/2014

B

d

02

Sielwanowicz Maria, ur. 18/09/1913, zm. 10/11/1990

10/10/2015

B

d

03


/ /

B

d

04

Lenartowicz Helena, ur. 19/11/1938, zm. 02/06/2006

03/06/2026

B

d

05-06

Fórman Leonard, ur. 21/07/1890, zm. 12/02/1933
Fórman Stanisław, ur. 16/09/1896, zm. 12/02/1933

16/09/2016

B

d

07

Wolińska Stanisława, ur. 24/10/1905, zm. 25/07/1995
Woliński Jakub, ur. 24/07/1869, zm. 18/02/1933

25/07/2015

B

d

08-09

Siembor Mieczysława, ur. 02/11/1958, zm. 13/08/2010

13/08/2030

B

d

10

Olech Grzegorz, ur. 29/08/1966, zm. 03/07/2010
Rakowski Alfred, ur. 04/04/1940, zm. 01/05/1974

03/07/2030

B

d

11

Niepiekło Józefa, ur. 17/02/1887, zm. 23/06/1971
Rakowska Natalia, ur. 01/08/1928, zm. 06/06/1990

19/11/2020

B

d

12-13

Rakowska Zofia, ur. 23/03/1915, zm. 13/07/1960
Rakowski Marian, ur. 15/04/1911, zm. 31/01/1998

31/01/2018

B

d

14-15

Olech Marian, ur. 10/10/1913, zm. 30/12/1966
Sell Łucja, ur. 07/11/1926, zm. 08/05/2009
Sell Edward, ur. 13/10/1909, zm. 20/06/2012
Musielak Dariusz, ur. 18/03/1961, zm. 25/09/2014

25/09/2034

B

d

16-17

Lachowicz Aniela, ur. 09/02/1923, zm. 26/06/1993
Lachowicz Józef, ur. 04/02/1917, zm. 31/07/2001
Lachowicz Paweł, ur. 29/06/1950, zm. 20/10/2006
Lechowicz Jan, ur. 23/01/1925, zm. 15/04/1948

20/10/2026

B

d

18

Kwaśniewicz Agnieszka, ur. 05/01/1893, zm. 20/09/1984

23/10/2026

B

d

19

Wendlandt Bolesław, ur. 04/09/1890, zm. 26/10/1976

26/10/2016

B

d

20


/ /

B

d

21-22

Frankiewicz Leokadia, ur. 29/11/1904, zm. 04/08/1974
Frankiewicz Stanisław, ur. 01/05/1900, zm. 22/02/1990

22/02/2015

B

d

23-24

Dytman Józefa, ur. 23/01/1914, zm. 26/02/2002
Dytman Piotr, ur. 17/10/1917, zm. 25/07/2004

25/07/2024

B

d

25

Kryczka Tadeusz, ur. 22/08/1951, zm. 19/02/2016

19/02/2036

B

d

26

Białkowski Bogdan, ur. 18/10/1944, zm. 19/04/2002

19/04/2022

B

d

27

Skąpski Norian, ur. 20/02/1931, zm. 28/12/1990

28/12/2023

B

d

28

Kuźna Helena, ur. 08/02/1908, zm. 24/03/1978
Kuźny Jan, ur. 01/06/1902, zm. 06/12/1973
Skąpska Klaudia, ur. 12/03/1931, zm. 24/04/1993

28/12/2023

B

d

29

Widlarz Jan, ur. 13/11/1907, zm. 13/10/1974

05/11/2014

B

d

30

Widlarz Gertruda, ur. 11/03/1910, zm. 26/01/1982

05/11/2014

B

d

31


/ /

B

d

32


/ /

B

d

33


/ /

B

d

34

Białkowska Katarzyna, ur. 16/10/1900, zm. 26/12/1990
Białkowski Leon, ur. 15/11/1899, zm. 10/04/1972

07/10/2030

B

d

35

Nowacki Edward, ur. 19/10/1912, zm. 04/02/1979
Nowacka Jadwiga, ur. 12/10/1912, zm. 01/04/1970
Nowacka Maria, ur. 27/03/1941, zm. 01/04/2017

01/04/2037

B

d

36

Dymek Maria, ur. 15/09/1904, zm. 24/02/1934

24/02/1954

B

e

01

drzewo

/ /

B

e

02-03


/ /

B

e

04-05


/ /

B

e

06

Szczepański Stanisław, ur. 02/01/1945, zm. 03/12/1971

03/12/2016

B

e

07-08

Nawrot Franciszek, ur. 08/11/1905, zm. 10/12/1971
Nawrot Seweryna, ur. 01/11/1904, zm. 19/11/1989

13/06/2021

B

e

09


/ /

B

e

10

Olech Aurelia, ur. 01/01/1939, zm. 04/11/2012
Olech Stanisław, ur. 12/04/1935, zm. 06/04/2014

06/04/2034

B

e

11

Stokłosa Julian, ur. 01/09/1920, zm. 10/08/1972
Stokłosa Piotr ur. 29/04/1960, zm. 26/05/2014

26/05/2021

B

e

12-13

Smogór Józef, ur. 12/12/1900, zm. 22/09/1969
Smogur Aniela, ur. 17/03/1909, zm. 03/08/1990
Smogur Henryk, ur. 21/04/1933, zm. 17/01/2011

18/01/2031

B

e

14-15

Pielucha Antoni, ur. 31/01/1907, zm. 30/10/1975
Pielucha Gertruda, ur. 29/04/1914, zm. 28/06/1982

21/12/2026

B

e

16

rezerwacja

23/10/2026

B

e

17-18

Lechowicz Magdalena, ur. 29/12/1902, zm. 09/08/1980
Lechowicz Wojciech, ur. 22/04/1896, zm. 09/04/1966
Pielucha Józef, ur. 31/08/1912, zm. 25/10/1978
Pielucha Maria, ur. 09/07/1920, zm. 27/06/2006

28/06/2026

B

e

19-20

Bartol Franciszka, ur. 01/12/1907, zm. 20/08/1972
Bartol Stanisław, ur. 07/05/1912, zm. 25/03/1983

24/07/2023

B

e

21

Borowiak Szczepan, ur. 28/09/1901, zm. 27/04/1984

10/10/2014

B

e

22

Borowiak Bolesław, ur. 28/07/1939, zm. 22/01/1996
Borowiak Marianna, ur. 14/11/1897, zm. 11/12/1972

22/01/2016

B

e

23-24

Paluch Józef, ur. 09/03/1892, zm. 25/12/1972
Paluch Apolonia, ur. 23/10/1900, zm. 31/03/1977

21/10/2021

B

e

25-26

Nocoń Aniela, ur. 03/06/1907, zm. 09/10/1993
Nocoń Piotr, ur. 05/03/1907, zm. 04/01/1973

09/10/2018

B

e

27


/ /

B

e

28


/ /

B

e

29

Endler Bronisława, ur. 08/09/1920, zm. 15/04/1974
Endler Franciszek, ur. 23/03/1917, zm. 28/08/1994

28/08/2014

B

e

30-31

Bukowska Benigna, ur. 05/07/1902, zm. 15/04/1975
Bukowski Jan, ur. 16/05/1899, zm. 25/04/1984
Stroiński Jan, ur. 28/01/1942, zm. 30/04/2006

03/05/2026

B

e

32


/ /

B

e

33

Świątek Wojciech, ur. 06/03/1904, zm. 10/08/1974

18/10/2014

B

e

34-35

Graś Jan, ur. 13/06/1916, zm. 15/06/1975
Graś Stanisława, ur. 24/09/1915, zm. 08/03/1993

08/03/2015

B

e

36-37

Kaczmarek Feliks, ur. 20/09/1916, zm. 01/01/1976
Kaczmarek Marian, ur. 20/08/1955, zm. 03/06/2007
Kaczmarek Maria, ur. 15/12/1919, zm. 19/07/2013

19/07/2033

B

f

01

Partyka Stanisława, ur. 01/11/1920, zm. 04/07/1990

22/03/2021

B

f

02

Partyka Jan, ur. 28/02/1898, zm. 27/01/1974
Sławiński Wiesław, ur. 28/07/1959, zm. 03.03.2017

03/03/2037

B

f

03-04

Ratajczak Józef, ur. 22/01/1908, zm. 20/12/1989
Ratajczak Stanisława, ur. 03/03/1921, zm. 21/10/1999

21/10/2019

B

f

05-06

Sobiak Czesław, ur. 18/07/1928, zm. 26/04/1960
Sobiak Józefa, ur. 12/02/1894, zm. 02/01/1977

10/02/2025

B

f

07

Spychała Bogdan, ur. 24/10/1967, zm. 30/05/2008
Spychała Wiesław, ur. 17/09/1960, zm. 12/07/1987

30/05/2028

B

f

08

NN

/ /

B

f

09

Boch Janina, ur. 11/08/1923, zm. 02/01/2004
Boch Józef, ur. 11/03/1918, zm. 18/03/1989
Boch Stanisław, ur. 26/04/1884, zm. 10/04/1969

02/01/2024

B

f

10

drzewo

/ /

B

f

11

Spychała Jerzy, ur. 28/10/1932, zm. 24/02/1975
Spychała Jadwiga, ur. 13/10/1933, zm. 26/10/2015

26/10/2035

B

f

12

Jaśkiewicz Gabryela, ur. 15/03/1918, zm. 17/12/1997
Jaśkiewicz Roman, ur. 04/06/1904, zm. 01/10/1976

17/12/2017

B

f

13

Piotr Stanisław, ur. 02/08/1936, zm. 10/09/1976

18/11/2024

B

f

14-15

Olech Florentyna, ur. 12/08/1899, zm. 25/06/1977
Olech Wiktor, ur. 11/12/1898, zm. 04/10/1991

04/10/2021

B

f

16

Cofta Agnieszka, ur. 16/04/1909, zm. 06/06/1948
Jackowska Józefa, ur. 04/03/1874, zm. 02/02/1953
Jackowski Józef, ur. 08/02/1870, zm. 22/04/1938
Cofta Helena, ur. 24/12/1934, zm. 08/10/2015

08/10/2035

B

f

17

Frankiewicz Marta, ur. 19/10/1909, zm. 14/06/1991
Frankiewicz Stanisław, ur. 17/02/1901, zm. 22/01/1956

16/11/2031

B

f

18

Pocentek Feliks, ur. 17/04/1901, zm. 30/09/1961
Urban Stanisław, ur. 16/07/1926, zm. 12/10/2006
Urban Klara, ur. 14/08/1927, zm. 07/11/2016

07/11/2036

B

f

19

Pocentek Marta, ur. 18/06/1903, zm. 05/01/1990

05/01/2030

B

f

20

Cieślik Janina, ur. 26/06/1923, zm. 06/03/1987
Cieślik Stanisław, ur. 15/11/1915, zm. 15/02/1972

06/03/2027

B

f

21


/ /

B

f

22

rezerwacja

27/05/2026

B

f

23-24

Napierała Edmund, ur. 09/03/1930, zm. 27/05/2006
Napierała Gertruda, ur. 12/01/1922, zm. 05/03/1997
Napierała Zygmunt, ur. 10/03/1932, zm. 22/11/1990

29/05/2026

B

f

25


/ /

B

f

26-27

drzewo

/ /

B

f

28-29

Kubiak Łucja, ur. 16/10/1919, zm. 05/08/1994
Kubiak Walenty, ur. 13/01/1906, zm. 20/10/1975

05/08/2014

B

f

30-31


/ /

B

f

32

Polkowska Helena, ur. 01/02/1937, zm. 06/02/1991

29/10/2031

B

f

33

Kałużna Agnieszka, ur. 06/01/1870, zm. 03/07/1932

09/12/2024

B

f

34-35

Szewczak Salomea, ur. 13/10/1926, zm. 20/03/1998
Szewczak Stanisław, ur. 10/11/1922, zm. 22/02/1984

20/03/2018

B

f

36

Kwiatkowski Jan, ur. 18/06/1939, zm. 31/05/1995
Kwiatkowska Stanisława, ur. 05/11/1943, zm. 18/08/2016

18/08/2036

B

f

37

rezerwacja

18/08/2036

B

g

01


/ /

B

g

02

rezerwacja

13/06/2019

B

g

03

Marciniec Kazimierz, ur. 22/03/1924, zm. 09/01/1976
Marciniec Zofia, ur. 17/05/1926, zm. 13/04/2014

13/04/2034

B

g

04-05

 

/ /

B

g

06

Skotarczak Władysław, ur. 27/08/1919, zm. 11/09/1977
Skotarczak Zofia, ur. 22/03/1926, zm. 21/02/1998

21/02/2018

B

g

07-08

Sawińska Anna, ur. 22/12/1907, zm. 03/11/1982
Sawiński Kazimierz, ur. 09/01/1905, zm. 02/03/1989

13/05/2019

B

g

09

drzewo

/ /

B

g

10-11

Nowak Franciszek, ur. 16/01/1900, zm. 23/09/1976
Nowak Józefa, ur. 23/02/1904, zm. 19/07/1980

09/11/2024

B

g

12

Bobrowska Franciszka, ur. 28/11/1885, zm. 15/04/1977

15/04/1980

B

g

13

Kryczka Walerian, ur. 02/11/1923, zm. 22/10/1995
Kryczka Monika, ur. 17/02/1923, zm. 07/03/2014

07/03/2034

B

g

14

rezerwacja

22/10/2022

B

g

15-16

Witkowska Marianna, ur. 01/10/1921, zm. 27/10/1991
Witkowski Stanisław, ur. 09/04/1915, zm. 10/04/1988

27/10/2021

B

g

17

Jezierska Rozalia, ur. 15/08/1898, zm. 29/12/1994
Jezierski Władysław, ur. 16/04/1893, zm. 16/04/1948

29/12/2034

B

g

18

Jezierski Władysław, ur. 22/06/1928, zm. 11/12/2008
Jezierska Anna, ur. 27/06/1933, zm. 24/10/2016

12/12/2028

B

g

19-20

Sak Eugeniusz, ur. 04/08/1924, zm. 02/10/1998
Sak Franciszka, ur. 07/01/1895, zm. 22/11/1977
Sak Stanisław, ur. 26/03/1890, zm. 28/01/1977

02/10/2018

B

g

21

Orzechowska Helena, ur. 07/04/1927, zm. 12/07/1993
Orzechowski Edward, ur. 21/02/1958, zm. 04/05/2011

04/05/2031

B

g

22-23

Dytman Franciszek, ur. 22/01/1922, zm. 21/01/1930
Dytman Stanisław, ur. 07/04/1882, zm. 28/02/1952

28/02/2020

B

g

24

Dytman Franciszka, ur. 17/10/1886, zm. 30/04/1957

30/04/2022

B

g

25

Kalupa Józef, ur. 24/02/1945, zm. 01/12/2001

01/12/2021

B

g

26-27


/ /

B

g

28

Tecław Andrzej, ur. 05/11/1899, zm. 20/12/1975

10/11/2017

B

g

29

/ /

B

g

30

Anioła Ryszard, ur. 29/01/1934, zm. 17/05/2015
Anioła Jadwiga, ur. 10/09/1907, zm. 28/11/1982
Anioła Jan, ur. 30/01/1899, zm. 17/01/1976

17/05/2035

B

g

31

Pińczyński Stanisław, ur. 02/05/1926, zm. 12/07/1983

09/12/2024

B

g

32

rezerwacja

09/12/2024

B

g

33

Kałużny Mikołaj, ur. 06/12/1873, zm. 12/11/1951

09/12/2024

B

g

34

Piotr Joanna, ur. 27/02/1972, zm. 26/12/2014

26/12/2034

B

g

35

Król Stanisław, ur. 01/02/1907, zm. 24/12/1975
Król Zofia, ur. 09/11/1909, zm. 29/12/1984

29/12/2019

B

g

36


/ /

B

g

37

Cieślik Wiktor, ur. 15/02/1919, zm. 11/11/1984
Cieślik Zofia, ur. 21/10/1925, zm. 20/10/2009

20/10/2029

B

g

38

rezerwacja

16/12/2024

B

h

01

Rogalka Joanna, ur. 17/08/1909, zm. 25/08/1987

27/06/2017

B

h

02


/ /

B

h

03

Rogalka Józef, ur. 31/01/1903, zm. 08/01/1972

31/10/2012

B

h

04-05

Świergosz Helena, ur. 13/05/1910, zm. 27/04/1994
Świergosz Szczepan, ur. 11/12/1908, zm. 28/06/1977

27/04/2014

B

h

06

Stachera Bronisław, ur. 27/01/1943, zm. 19/11/2001

19/11/2021

B

h

07-08

Ratajczak Monika, ur. 19/08/1917, zm. 05/02/2002
Ratajczak Tadeusz, ur. 17/01/1934, zm. 11/10/2004

11/10/2024

B

h

09

Kołodziejczak Marianna, ur. 10/12/1901, zm. 12/04/1929

25/10/2024

B

h

10

Osak Stanisław, ur. 15/09/1908, zm. 18/01/1979
Osak Wiktoria, ur. 06/04/1919, zm. 24/03/2009

24/03/2029

B

h

11

Chronowska Stanisława, ur. 10/04/1946, zm. 10/03/2015

10/03/2035

B

h

12-13

Żwawiak Klemens, ur. 28/10/1911, zm. 31/05/1980
Żwawiak Teresa, ur. 20/08/1920, zm. 24/02/1983

24/02/2003

B

h

14-15

Ratajczak Mikołaj, ur. 05/11/1912, zm. 23/07/1962
Ratajczak Stefania, ur. 23/06/1916, zm. 15/08/1971

15/08/2036

B

h

16-17

Witkowski Marian, ur. 03/08/1925, zm. 05/01/2004

05/01/2024

B

h

18-19


/ /

B

h

20

Krzysztoń Mateusz, ur. 07/09/1884, zm. 14/06/1930
Krzysztoń Edward, ur. 06/03/1927, zm. 10/09/1993
Krzysztoń Eugeniusz, ur. 28/01/1959, zm. 02/01/2014

02/01/2034

B

h

21


/ /

B

h

22

drzewo

/ /

B

h

23

Kasperek Waleria, ur. 28/07/1909, zm. 20/04/1930

30/10/2028

B

h

24

Ligęsa Jan, ur. 15/05/1907, zm. 28/02/1979

13/06/2025

B

h

25

Ligęsa Maria, ur. 13/11/1910, zm. 19/04/1982

08/09/2025

B

h

26-27

Mirek Adam, ur. 21/07/1938, zm. 07/10/1987
Mirek Eulalia, ur. 29/01/1948, zm. 08/12/1991

28/12/2021

B

h

28

Lipczak Franciszek, ur. 16/12/1907, zm. 30/12/1972
Lipczak Marianna, ur. 26/08/1919, zm. 18/11/1994

18/11/2024

B

h

29-30

Ratajczak Franciszka, ur. 27/09/1912, zm. 30/05/1993
Ratajczak Stanisław, ur. 12/04/1917, zm. 06/04/1976

30/05/2018

B

h

31-32


/ /

B

h

33-34

Kałużna Elżbieta, ur. 31/10/1904, zm. 15/12/1986
Kałużny Roman, ur. 02/08/1902, zm. 15/08/1983
Musiał Jerzy, ur. 20/04/1929, zm. 24/03/2006

09/12/2026

B

h

35

Krotecka Teresa, ur. 04/02/2001, zm. 27/03/2002
Krzyśka Jan, ur. 02/06/1915, zm. 21/05/1980
Krzyśka Joanna, ur. 20/08/1910, zm. 07/10/1979

27/03/2022

B

h

36

Piotr Benedykt, ur. 07/04/1937, zm. 11/09/1991
Kozakiewicz Jolanta, ur. 22/05/1946, zm. 03/02/2017

03/02/2037

B

h

37-38

Piotr Helena, ur. 28/02/1936, zm. 02/03/2007
Piotr Leokadia, ur. 30/10/1914, zm. 07/09/1995
Piotr Michał, ur. 24/09/1910, zm. 11/07/1994

03/03/2027

B

i

01


/ /

B

i

02-03

Frankiewicz Benigna, ur. 10/08/1908, zm. 16/10/1981
Frankiewicz Florian, ur. 12/01/1909, zm. 18/02/1991

18/10/2021

B

i

04

Chmielewska Józefa, ur. 03/02/1912, zm. 24/06/1981

29/07/2021

B

i

05-06

Pizoń Antoni, ur. 03/05/1912, zm. 23/01/1977
Pizoń Janina, ur. 16/12/1918, zm. 04/03/1992

04/03/2032

B

i

07


/ /

B

i

08

drzewo

/ /

B

i

09-10

Jessa Anna, ur. 29/05/1909, zm. 17/05/1978
Jessa Stefan, ur. 04/06/1913, zm. 14/06/1984

14/06/2019

B

i

11

Tecław Władysława, ur. 14/09/1894, zm. 08/08/1982

20/04/2025

B

i

12

Garstecka Zofia, ur. 27/01/1917, zm. 18/06/1979
Garstecki Franciszek, ur. 02/12/1918, zm. 31/03/1988
Garstecki Franciszek, ur. 21/09/1955, zm. 12/06/2006

12/06/2026

B

i

13

Przybysz Janusz, ur. 08/03/1950, zm. 13/04/2010

14/04/2030

B

i

14-15

rezerwacja

12/06/2026

B

i

16-17

Bydołek Ignacy, ur. 10/08/1905, zm. 30/04/1974
Bydołek Rozalia, ur. 29/09/1879, zm. 21/05/1928
Bydołek Zofia, ur. 22/02/1908, zm. 24/12/1985

24/12/2005

B

i

18


/ /

B

i

19


/ /

B

i

20

Kosicki Benedykt, ur. 14/02/1907, zm. 16/05/1981

02/12/2024

B

i

21

Kosicka Rozalia, ur. 06/08/1915, zm. 08/04/1989

14/04/2029

B

i

22

Korzyńska Stefania, ur. 23/01/1939, zm. 02/01/2017

02/01/2037

B

i

23


/ /

B

i

24

Szudera Ryszard, ur. 22/03/1957, zm. 07/02/1992

07/02/2032

B

i

25

Grabus Stanisław, ur. 13/11/1922, zm. 21/03/1981

08/01/2025

B

i

26

Matoga Eugeniusz, ur. 30/06/1951, zm. 07/11/2014

07/11/2034

B

i

27

Maciejewska Pelagia, ur. 10/03/1916, zm. 29/06/1980
Maciejewski Brunon, ur. 23/04/1910, zm. 26/03/2007

26/03/2027

B

i

28

Domagała Henryk, ur. 26/07/1947, zm. 21/10/1984

21/10/2011

B

i

29

Bujak Monika, ur. 22/09/1933, zm. 25/01/2001
Moskwa Antoni, ur. 10/04/1929, zm. 27/02/1984

25/01/2021

B

i

30


/ /

B

i

31

Szeinig Mieczysław, ur. 28/12/1952, zm. 26/09/1983

11/10/2025

B

i

32-33

Domagała Stanisław, ur. 03/05/1902, zm. 17/10/1979
Domagała Wiktoria, ur. 12/11/1905, zm. 18/11/1982

28/06/2025

B

i

34-35

Piotr Jan, ur. 05/07/2088, zm. 09/02/1926
Kleige Pelagia, ur. 01/12/1893, zm. 28/11/1979
Piotr Franciszek, ur. 19/03/1918, zm. 29/12/1999
Piotr Gertruda, ur. 23/08/1923, zm. 14/08/2012

14/08/2032

B

i

36


/ /

B

i

37

Misztura Maria, ur. 15/09/1904, zm. 15/11/1982
Świątko Halina, ur. 25/07/1943, zm. 08/06/2015

08/06/2035

B

j

01


/ /

B

j

02

rezerwacja

06/02/2018

B

j

03

Kmita Krzysztof, ur. 04/11/1961, zm. 17/01/1993

17/01/2018

B

j

04-05

drzewo

/ /

B

j

06

Osak Józef, ur. 04/02/1921, zm. 13/06/1992

13/06/2032

B

j

07


/ /

B

j

08-09

Gruca Stefania, ur. 01/08/1899, zm. 12/02/1972
Gruca Wiktor, ur. 15/02/1899, zm. 03/12/1977

11/10/2025

B

j

10

Jessa Anna, ur. 26/05/1910, zm. 22/09/1984

27/02/2025

B

j

11-12

Napierała Franciszek, ur. 04/09/1905, zm. 15/06/1979
Napierała Katarzyna, ur. 09/04/1910, zm. 03/01/1977

31/12/2024

B

j

13-14

Sołtysik Ignacy, ur. 01/07/1863, zm. 13/08/1927
Sołtysik Magdalena, ur. 26/05/1862, zm. 15/12/1947
Tecław Anna, ur. 20/06/1902, zm. 31/05/1973

22/11/2024

B

j

15-16


/ /

B

j

17

Hahn Franciszka, ur. 15/05/1899, zm. 10/11/1947

15/12/2024

B

j

18-19

Mundt Charlotta, ur. 11/10/1913, zm. 13/01/1992
Mundt Waldemar, ur. 16/09/1920, zm. 28/10/1982

13/01/2022

B

j

20

Rybarczyk Antonina, ur. 06/07/1916, zm. 07/06/1994
Rybarczyk Józef, ur. 01/03/1909, zm. 02/08/1981
Chałupniczak Jolanta, ur. 11/03/1951, zm. 08/02/2017

08/02/2037

B

j

21

rezerwacja

07/06/2021

B

j

22

Ostrowska Zdzisława, ur. 24/09/1947, zm. 19/09/2016

19/09/2036

B

j

23

Jasiński Jan, ur. 19/06/1944, zm. 21/06/1998
Mikulska Julia, ur. 16/02/1898, zm. 19/01/1981
Mikulski Jan, ur. 26/06/1895, zm. 04/02/1981

21/06/2018

B

j

24


/ /

B

j

25

Dziedzic Wojciech, ur. 26/03/1879, zm. 24/04/1927

30/10/2028

B

j

26

Frankiewicz Władysław, ur. 19/04/1946, zm. 29/12/2012

29/12/2032

B

j

27-28-29

Perliński Jan, ur. 25/12/1902, zm. 17/12/1990
Perliński Leszek, ur. 01/01/1940, zm. 24/09/2011
Perlińska Jolanta, ur. 29/05/1946, zm. 14/12/1980
Perlińska Julianna, ur. 25/12/1910, zm. 09/02/2001

09/02/2031

B

j

30-31

Frankiewicz Helena, ur. 02/02/1912, zm. 09/09/1980
Frankiewicz Jan, ur. 23/03/1907, zm. 05/12/1987

05/12/2007

B

j

32-33

Majchrzak Bernard, ur. 14/08/1909, zm. 01/11/1981
Majchrzak Marianna, ur. 26/08/1911, zm. 13/08/1980

16/12/2024

B

j

34


/ /

B

j

35

Dorna Józef, ur. 03/07/1907, zm. 21/07/1980
Dorna Jadwiga, ur. 17/01/1945, zm. 30/03/2007
Dorna Jadwiga, ur. 24/09/1913, zm. 05/12/2007

05/12/2027

B

j

36

Bukowska Barbara, ur. 30/11/1951, zm. 24/03/2010

24/03/2030

B

j

37

Sudzik Łukasz, ur. 22/06/1997, zm. 22/06/1997

/ /

B

k

01-02

Zieliński Kazimierz, ur. 01/10/1937, zm. 07/10/2009

07/10/2029

B

k

03

Dziedzic Zofia, ur. 22/01/1880, zm. 19/11/1926

30/10/2028

B

k

04


/ /

B

k

05


/ /

B

k

06-07

Smogur Danuta, ur. 08/08/1939, zm. 07/01/2015

07/01/2035

B

k

08-09

Bogała Agnieszka, ur. 15/01/1904, zm. 03/01/1985
Bogała Teodor, ur. 01/11/1906, zm. 28/07/1976

03/01/2010

B

k

10


/ /

B

k

11

rezerwacja

20/07/2033

B

k

12

Komorowska Janina, ur. 15/06/1923, zm. 28/01/2003
Komorowski Eugeniusz, ur. 27/09/1924, zm. 04/03/2009

06/03/2029

B

k

13

Mufka Amalia, ur. 23/06/1931, zm. 01/11/2005
Mufka Zenon, ur. 12/01/1930, zm. 14/04/2012

12/04/2032

B

k

14

Wiktorski Lechosław, ur. 16/03/1943, zm. 17/07/2013

17/07/2033

B

k

15

Hoffmann Marian, ur. 08/01/1918, zm. 22/02/1992

22/02/2022

B

k

16


/ /

B

k

17


/ /

B

k

18-19

NN

/ /

B

k

20

Orzechowski Józef, ur. 18/03/1925, zm. 01/08/2004

02/08/2024

B

k

21-22

Łukaszewska Stanisława, ur. 25/04/1900, zm. 11/05/1983
Łukaszewski Jan, ur. 06/04/1896, zm. 16/02/1984

24/08/2025

B

k

23


/ /

B

k

24


/ /

B

k

25

Kopaniarz Stefan, ur. 26/12/1913, zm. 23/03/1998
Kopaniarz Zofia, ur. 22/11/1916, zm. 10/12/1998

10/12/2018

B

k

26-27

Wendlandt Marcin, ur. 25/10/1852, zm. 07/02/1927
Wendlandt Tekla, ur. 28/09/1859, zm. 30/12/1939

30/12/2019

B

k

28


/ /

B

k

29

 

/ /

B

k

30


/ /

B

k

31-32

Wendlandt Marianna, ur. 01/02/1908, zm. 21/04/1989
Wendlandt Wiktor, ur. 23/01/1901, zm. 26/10/1970

07/08/2024

B

k

33-34

Wendlandt Marta, ur. 05/09/1885, zm. 16/07/1972
Wendlandt Robert, ur. 08/04/1877, zm. 26/09/1958
Wendlandt Wanda, ur. 19/05/1915, zm. 09/10/2000

09/10/2020

B

k

35

Wendlandt Zygmunt, ur. 24/05/1959, zm. 04/08/1971
Wendlandt Janina, ur. 11/06/1925, zm. 19/05/2016
Wendlandt Edmund, ur. 01/06/1917, zm. 16/09/1985

19/05/2036

B

l

01


/ /

B

l

02-03

NN

/ /

B

l

04

NN

/ /

B

l

05


/ /

B

l

06


/ /

B

l

07-08

Nowicka Helena, ur. 28/05/1906, zm. 29/07/1976
Nowicki Antoni, ur. 29/12/1901, zm. 13/08/1985

09/10/2017

B

l

09-10


/ /

B

l

11-12


/ /

B

l

13-14


/ /

B

l

15-16


/ /

B

l

17

Wysocki Dymitr, ur. 03/11/1976, zm. 17/11/2008
Wysocki Włodzimierz, ur. 18/08/1955, zm. 23/03/2015

23/03/2035

B

l

18

rezerwacja

18/11/2028

B

l

19-20


/ /

B

l

21


/ /

B

l

22

Sell Paulina
Sell Jan
Sell Jan, ur. 14/05/1902, zm. 06/01/1986
Sell Marta, ur. 31/01/1895, zm. 05/05/1986
Wiśniewska Janina, ur. 21/06/1960, zm.12/03/2012

12/03/2032

B

l

23

Chojnacki Edmund, ur. 01/07/1931, zm. 07/11/1984

22/10/2024

B

l

24

Chojnacki Józef, ur. 14/03/1933, zm. 10/04/2010

10/04/2030

B

l

25

Sobociak Jadwiga, ur. 15/10/1897, zm. 04/05/1970
Sobociak Jan, ur. 28/08/1895, zm. 24/12/1954

04/05/2030

B

l

26

rezerwacja

31/10/2022

B

l

27

Giersz Elżbieta, ur. 17/10/1953, zm. 23/11/2010

23/11/2030

B

l

27-28


/ /

B

l

29-30

Witkowska Helena, ur. 08/01/1929, zm. 11/05/1983
Witkowski Tadeusz, ur. 23/05/1933, zm. 26/05/1994

26/05/2014

B

l

31-32

Kosicka Franciszka, ur. 10/10/1905, zm. 13/01/1983
Kosicki Franciszek, ur. 20/09/1903, zm. 24/02/1983

16/12/2024

B

l

33-34

 

/ /

B

l

35-36

Adamska Franciszka, ur. 04/08/1900, zm. 18/03/1988
Adamski Mateusz, ur. 19/09/1893, zm. 23/01/1982

31/12/2014

B

l

37

Karaśkiewicz Teodor, ur. 09/11/1859, zm. 24/07/1920

/ /

B

l

38

Karaśkiewicz Walentyna, ur. 14/02/1834, zm. 05/01/1904

/ /

B

ł

01


/ /

B

ł

02-03


/ /

B

ł

04-05


/ /

B

ł

06-07


/ /

B

ł

08-09


/ /

B

ł

10-11

Nowakowska Pelagia, ur. 30/09/1919, zm. 04/11/1980
Nowakowski Stefan, ur. 27/08/1910, zm. 20/01/1975

10/11/2026

B

ł

12


/ /

B

ł

13

Jankowiak Bogusław, ur. 17/04/1944, zm. 10/06/2017

10/06/2037

B

ł

14-15


/ /

B

ł

16-17


/ /

B

ł

18

Czarnecki Stefan, ur. 13/12/1933, zm. 26/06/1996

26/06/2015

B

ł

19

Nowicka Teofila, ur. 06/03/1924, zm. 06/03/1925

/ /

B

ł

20


/ /

B

ł

21

Siemnkowicz Paweł, ur. 26/06/04, zm. 29/07/1983

29/07/2023

B

ł

22

Polkowski Zygmunt, ur. 27/02/1931, zm. 07/05/1997

07/05/2017

B

ł

23-24

Giersz Genowefa, ur. 26/12/1931, zm. 22/03/1992
Giersz Kazimierz, ur. 18/02/1927, zm. 21/11/1989

22/03/2022

B

ł

25-26

Boch Florian, ur. 22/06/1916, zm. 02/08/1988
Boch Stanisława, ur. 23/09/1926, zm. 16/09/2003

16/09/2023

B

ł

27-28

Gruszka Agnieszka, ur. 08/01/1920, zm. 08/07/2008
Gruszka Marian, ur. 30/03/1914, zm. 04/04/1997

08/07/2028

B

ł

29

Blűge Stanisława, ur. 01/05/1950, zm. 05/03/2008
Gruszka Jerzy, ur. 17/01/1946, zm. 18/01/1987

05/03/2028

B

ł

30

Panek Bernard, ur. 13/04/1912, zm. 28/01/1986

03/03/2027

B

ł

31

Kosicki Henryk, ur. 27/03/1930, zm. 07/07/1990

06/09/2020

B

ł

32


/ /

B

ł

33

Markwitz Jakub, ur. 21/07/1893, zm. 11/03/1969
Markwitz Kazimiera, ur. 24/03/1920, zm. 05/03/1985
Markwitz Edmund, ur. 14/10/1922, zm. 29/01/2015

29/01/2035

B

ł

34

Nowak Franciszek, ur. 20/03/1939, zm. 23/08/2017

23/08/2037

B

ł

35

Trafas Anna, ur. 02/01/1904, zm. 05/01/1985
Trafas Franciszek, ur. 24/03/1912, zm. 09/11/1983
Trafas Karol, ur. 08/01/1947, zm. 22/04/2017

22/04/2037

B

m

01-02


/ /

B

m

03-04


/ /

B

m

05-06


/ /

B

m

07-08


/ /

B

m

09-10


/ /

B

m

11-12


/ /

B

m

13-14


/ /

B

m

15-16


/ /

B

m

17-18


/ /

B

m

19


/ /

B

m

20-21

Nowicka Józefa, ur. 20/01/1897, zm. 21/08/1979
Nowicki Jan, ur. 02/06/1892, zm. 09/07/1979

10/11/2026

B

m

22

Siemkowicz Aniela, ur. 08/09/1917, zm. 14/12/1998

14/12/2018

B

m

23

Siemkowicz Teresa, ur. 08/03/1950, zm. 23/10/2001

23/10/2021

B

m

24

Witkowski Jacek, ur. 04/07/1960, zm. 22/02/1998

22/02/2018

B

m

25


/ /

B

m

26


/ /

B

m

27

Kabaciński Józef, ur. 12/02/1918, zm. 10/04/1995
Kabaciński Bogdan, ur. 29/04/1947, zm. 13/10/2007
Kabacińska Marianna, ur. 08/09/1919, zm. 17/06/2017

17/06/2037

B

m

28

Przesławska Ewa, ur. 30/11/1983, zm. 30/11/1983

/ /

B

m

29

Chudziński Bartłomiej, ur. 15/05/1985, zm. 15/05/1985

/ /

B

m

30

Przesławska Anna, ur. 03/08/1976, zm. 03/08/1976

/ /

B

m

31


/ /

B

m

32-33

Panek Bronisława, ur. 29/09/1916, zm. 10/03/1998
Panek Henryk, ur. 23/12/1949, zm. 15/02/2001

12/02/2021

B

m

34


/ /

B

m

35


/ /

B

m

36-37


/ /

B

m

38


/ /

 


Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Jana Chrzciciela
64-603 Ludomy 70, Archidiecezja Poznańska
wykonanie: e-parafia.net