Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Jana Chrzciciela
64-603 Ludomy 70, Archidiecezja Poznańska
Kalendarz parafialny
Foto galeria
Galeria
Stałe informacje


Nowenna do

M. B. Ludomskiej

Środa

……………………………

Msza św.

o powołania

Pierwszy Czwartek

……………………………

Modlitwy ku czci

św. Jana Pawła II

22 Dzień Miesiąca


Warto wiedzieć

Radio Emaus

Telewizja z wartościami

Kino pod Aniołem

Rodzina rodzinie

 

Szybki kontakt

ludomy@archpoznan.pl

tel.: 67 283 61 14

 

Porządek Mszy Świętych

W dni powszednie
o godz. 18:00
……………………………

W niedziele i święta
o godz. 8:30, 10:00, 11:15

……………………………

W święta zniesione
o godz. 10:00 i 18:00
 

Kancelaria parafialna Kontakt
Cmentarz

Księga grobów - kwatera G

Data dodania: 2012-03-09


Groby nieznane "NN" i groby których data prolongaty wygasła

/jako groby opuszczone/

będą sukcesywnie likwidowane.

 


kwatera

rząd

grób

nazwiska, imiona, daty: ur. i śm.

data wygaśnięcia

G

a

01-02

Kaliszan Cecylia, ur. 18/11/1884, zm. 25/01/1970
Kaliszan Jozafat, ur. 31/10/1878, zm. 14/12/1970

14/12/2070

G

a

03

Kaliszan Eugenia, ur. 01/08/1927, zm. 07/03/2001

07/03/2101

G

a

04

Ks. Kaliszan Henryk, ur. 11/12/1911, zm. 01/11/2001

01/11/2101

G

a

05

rezerwacja

/ /

G

a

06

rezerwacja

/ /

G

a

07-08

Szewczak Jan, ur. 20/03/1929, zm. 24/06/2008

25/06/2028

G

a

09

Sitarska Aldona, ur. 12/01/1963, zm. 05/03/1996

05/03/2016

G

a

10-11

rezerwacja

08/03/2016

G

a

12

Nowicka Barbara, ur. 20/11/1956, zm. 27/02/1997

27/02/2017

G

a

13


/ /

G

b

01-02


/ /

G

b

03

Plewa Tomasz, ur. 09/05/1972, zm. 31/12/2015

31/12/2035

G

b

04

Skawiński Andrzej, ur. 10/02/1959, zm. 18/04/2017

18/04/2037

G
b
05
 
/ /

G

b

06

Stroiński Bogdan, ur. 03/01/1926, zm. 23/01/1994

23/01/2014

G

b

07

Sielezin Władysław, ur. 17/06/1929, zm. 04/10/1994

04/10/2014

G

b

08

 

/ /

G

b

09

Zając Piotr, ur. 19/03/1965, zm. 20/06/1995

20/06/2035

G

b

10-11

Zając Helena, ur. 02/05/1928, zm. 20/06/2001
Zając Jan, ur. 16/10/1917, zm. 20/09/1996

20/06/2021

G

b

12-13

Przymusińska Stefania, ur. 06/09/1916, zm. 17/08/2007
Przymusiński Franciszek, ur. 03/01/1903, zm. 13/12/1995

17/08/2027

G

c

01

Torgosz Andrzej, ur. 15/11/1914, zm. 17/02/1979
Torgosz Walentyna, ur. 09/10/1922, zm. 20/11/2014

20/11/2034

G

c

02

Torgosz Bolesław, ur. 29/12/1951, zm. 29/11/2000

29/11/2020

G

c

03

rezerwacja

21/12/2026

G

c

04

Karaś Benon, ur. 03/10/1923, zm. 25/08/2008
Karaś Leokadia, ur. 08/12/1936, zm. 21/02/1985

25/08/2028

G

c

05

Karaś Andrzej, ur. 03/07/1959, zm. 07/08/2014

07/08/2034

G

c

06

Cieślik Teresa, ur. 01/03/1935, zm. 01/11/1993

01/11/2018

G

c

07


/ /

G

c

08

Napierała Henryk, ur. 20/03/1933, zm. 20/07/1995

20/07/2035

G

c

09

Napierała Cecylia, ur. 13/11/1931, zm. 12/04/2007

13/04/2027

G

c

10

Zając Zbigniew, ur. 06/04/1962, zm. 30/12/2008

31/12/2028

G

c

11

Pyssa Michał, ur. 31/08/1951, zm. 26/09/1995
Pyssa Krystyna, ur. 16/03/1957, zm. 20/03/2015

26/09/2035

G

c

12

Nogalski Władysław, ur. 05/11/1939, zm. 03/12/1995

03/12/2015

G

c

13


/ /

G

d

01


/ /

G

d

02-03

Adamek Grzegorz, ur. 26/10/1952, zm. 01/01/2006
Adamek Kamila, ur. 18/04/1954, zm. 31/05/1989

01/01/2026

G

d

04-05

Wrona Edward, ur. 10/03/1920, zm. 10/01/1990
Wrona Zofia, ur. 10/02/1928, zm. 07/10/2016

07/10/2036

G

d

06

Wójtowicz Jan, ur. 06/02/1930, zm. 03/12/2009
Wójtowicz Krystyna, ur. 01/01/1934, zm. 23/11/2007

03/12/2029

G

d

07

Wójtowicz Marek, ur. 21/06/1962, zm. 14/10/1992

14/10/2032

G

d

08-09

rezerwacja

14/05/2024

G

d

10-11

Mazurek Marianna, ur. 18/03/1923, zm. 23/06/2004
Mazurek Władysław, ur. 09/07/1915, zm. 25/09/1995

23/06/2024

G

d

12-13

rezerwacja

25/09/2015

G

e

01-02

Walerowska Marta, ur. 09/04/1925, zm. 12/12/2009
Walerowski Jan, ur. 26/03/1922, zm. 17/02/1992
Walerowski Władysław, ur. 24/09/1949, zm. 09/08/2007

14/12/2029

G

e

03

Stawicka Anna, ur. 14/12/1943, zm. 27/06/1992
Stawicki Stanisław, ur. 03/04/1942, zm. 09/06/2015

09/06/2035

G

e

04

Żalik Kazimierz, ur. 31/01/1944, zm. 07/06/2009

08/06/2029

G

e

05-06

Kempińska Irena, ur. 09/03/1925, zm. 05/08/2004
Kempiński Franciszek, ur. 10/10/1914, zm. 08/05/1994
Kempiński Zbigniew, ur. 19/08/1950, zm. 02/07/2013

02/07/2033

G

e

07-08

Bartol Franciszek, ur. 30/01/1919, zm. 14/09/1998
Bartol Marta, ur. 01/03/1921, zm. 23/09/1995

14/09/2018

G

e

09-10

Wardęga Henryk, ur. 05/12/1925, zm. 19/10/1996

19/10/2016

G

e

11

Wardęga Maria, ur. 08/07/1959, zm. 16/07/2015

16/07/2035

G

e

12

rezerwacja

05/04/2017

G

e

13

Wasielewska Joanna, ur. 02/04/1924, zm. 05/04/1992
Wasielewski Janusz, ur. 27/10/1963, zm. 11/02/1964
Wasielewski Jan, ur. 08/08/1922, zm. 16/01/2009

16/01/2029

G

f

01

Ruks Ryszard, ur. 27/03/1970, zm. 26/09/1992

26/09/2022

G

f

02-03

Ruks Jan, ur. 17/06/1934, zm. 07/10/2014
Ruks Janina, ur. 26/06/1936, zm. 22/10/2016

22/10/2036

G

f

04

rezerwacja

16/01/2026

G

f

05

rezerwacja

16/01/2026

G

f

06

rezerwacja

16/01/2026

G

f

07

rezerwacja

16/01/2016

G

f

07

rezerwacja

16/01/2016

G

f

09

Kot Henryka, ur. 21/10/1963, zm. 29/03/2007

29/03/2027

G

f

10

rezerwacja

30/09/2021

G

f

11

Swędera Józef, ur. 12/03/1931, zm. 30/09/1981
Swędera Maria, ur. 22/08/1934, zm. 26/06/2008

26/06/2028

G

g

01

Majchrzak Maria, ur. 11/05/1928, zm. 23/02/1993
Majchrzak Marian, ur. 22/09/1930, zm. 15/12/2009

15/12/2029

G

g

02

Cichoń Edmund, ur. 31/07/1934, zm. 24/03/1994

24/03/2024

G

g

03


/ /

G

g

04

Stokłosa Jan, ur. 01/06/1913, zm. 05/06/1997
Stokłosa Maria, ur. 15/08/1924, zm. 06/12/1995

05/06/2037

G

g

05

Stokłosa Elżbieta, ur. 13/11/1945, zm. 15/03/2015

15/03/2035

G

g

06


/ /

G

g

07

Siejakowski Jan, ur. 25/12/1927, zm. 28/04/1999

28/04/2019

G

g

08


/ /

G

g

09-10

Lublińska Józefa, ur. 15/05/1922, zm. 27/01/2006
Lubliński Władysław, ur. 24/07/1924, zm. 17/04/2000

27/01/2026

G

g

11-12


/ /

G

h

01

Osak Dorota, ur. 04/02/1959, zm. 15/11/1994
Osak Adam, ur. 23/08/1984, zm. 23/08/1984
Osak Damian, ur. 22/06/1994, zm. 01/12/2014

01/12/2034

G

h

02

Nawrot Krystian, ur. 07/07/1992, zm. 24/02/1997

24/02/2017

G

h

03

Nawrot Edward, ur. 11/07/1936, zm. 27/11/1998
Nawrot Gertruda, ur. 14/03/1936, zm. 31/05/2015

31/05/2035

G

h

04

rezerwacja

27/11/2018

G

h

05

Krawczyk Józefa, ur. 02/03/1912, zm. 22/07/1998
Krawczyk Teofil, ur. 15/10/1945, zm. 27/02/2016

27/02/2036

G

h

06

 

/ /

G

h

07-08

Turek Franciszek, ur. 07/01/1911, zm. 20/01/2005
Turek Teodora, ur. 06/09/1916, zm. 02/08/2014

02/08/2034

G

h

09


/ /

G

h

10

Dolny Zbigniew, ur. 30/08/1950, zm. 18/05/2001

18/05/2021

G

h

11


/ /

G

h

12

Olech Kazimierz, ur. 15/01/1918, zm. 30/10/2002
Olech Gertruda, ur. 27/07/1925, zm. 06/12/2013

06/12/2033

G

i

01

Kukla Józef, ur. 29/05/1945, zm. 08/12/1995

08/12/2015

G

i

02

rezerwacja

08/12/2015

G

i

03


/ /

G

i

04

Stroiński Andrzej, ur. 07/09/1951, zm. 30/05/1998

30/05/2018

G

i

05


/ /

G

i

06

rezerwacja

12/11/2025

G

i

07

Kowalewski Wiesław, ur. 19/04/1954, zm. 06/11/1999

06/11/2019

G

i

08

Kowalewski Marcin, ur. 03/11/1973, zm. 05/12/1973
Żubrowski Adam, ur. 28/02/2008, zm. 28/02/2008

12/11/2025

G

i

09

Darmochwał Piotr, ur. 02/01/1910, zm. 16/06/2000
Darmochwał Teofila, ur. 01/04/1914, zm. 27/04/2005

27/04/2025

G

i

10

Smoczyński Wiesław, ur. 19/05/1948, zm. 18/10/2001

18/10/2021

G

i

11

Sroka Barbara, ur. 22/03/1970, zm. 25/11/2006

25/11/2026

G

i

12

Polcyn Eugeniusz, ur. 26/12/1945, zm. 18/04/2003
Polcyn Alicja, ur. 01/09/1973, zm. 07/04/2012

08/04/2032

G

j

01


/ /

G

j

02

Krzysztoń Stanisław, ur. 11/02/1952, zm. 16/05/1996

16/05/2026

G

j

03


/ /

G

j

04

Andrzejewski Edmund, ur. 29/06/1930, zm. 23/10/1997

23/10/2017

G

j

05


/ /

G

j

06

Kaminik Marta, ur. 31/08/1898, zm. 03/07/2000

03/07/2020

G

j

07

Frankiewicz Zygmunt, ur. 01/07/1931, zm. 19/06/2013

19/06/2033

G

j

08

Frankiewicz Teresa, ur. 16/09/1939, zm. 22/12/2001

22/12/2021

G

j

09


/ /

G

j

10

Larek Stanisław, ur. 21/10/1937, zm. 02/10/2002

02/10/2022

G

j

11


/ /

G

j

12-13

Niezborała Ryszard, ur. 02/04/1930, zm. 29/02/2004
Niezborała Weronika, ur. 26/06/1932, zm. 04/04/2006

04/04/2026

G

k

01-02

Kuświk Franciszka, ur. 31/03/1930, zm. 31/01/2003
Kuświk Jan, ur. 23/05/1924, zm. 26/10/1996

31/01/2023

G

k

03

Nowak Ewa, ur. 23/04/2014, zm. 23/04/2014

/ /

G

k

04

Koza Feliks, ur. 23/04/1941, zm. 01/09/2000
Koza Aniela, ur. 11/12/1946, zm. 13/02/2013

13/02/2033

G

k

05


/ /

G

k

06-07

Kalupa Felicja, ur. 08/02/1935, zm. 27/07/2002
Kalupa Henryk, ur. 14/01/1932, zm. 20/10/2015

27/07/2035

G

k

08-09

Skąpski Benedykt, ur. 18/03/1929, zm. 17/08/2006

17/08/2026

G

k

10


/ /

G

k

11

Strzępka Longina, ur. 04/01/1951, zm. 22/11/2006

22/11/2026

G

k

12


/ /

G

k

13

Chmielewski Jan, ur. 29/03/1936, zm. 19/09/2006

19/09/2026

G

l

01

Rembacz Władysław, ur. 15/03/1962, zm. 09/02/2002

09/02/2022

G

l

02

rezerwacja

19/08/2022

G

l

03

Chmielewski Dariusz, ur. 08/08/1963, zm. 12/08/2002
Chmielewski Sławomir, ur. 27/07/1968, zm. 09/07/2016

09/07/2036

G

l

04

Chmielewska Kazimiera, ur. 28/01/1936, zm. 09/03/2003

09/03/2023

G

l

05

rezerwacja

09/03/2023

G

l

06

Król Czesław, ur. 14/07/1951, zm. 26/02/2003

26/02/2023

G

l

07

Gradziuk Bogusław, ur. 21/01/1936, zm. 08/06/2013

08/06/2033

G

l

08

Łyko Mieczysław, ur. 29/07/1919, zm. 16/03/2004

16/03/2024

G

l

09

Stęsik Anastazja, ur. 22/07/1938, zm. 21/12/2004
Stęsik Jan, ur. 18/06/1931, zm. 27/10/2011
Stęsik Mirosław, ur. 05/02/1959, zm. 04/11/2011

21/12/2031

G

l

10-11


/ /

G

l

12

Hadyński Marian, ur. 10/10/1950, zm. 03/05/2006

03/05/2026

 

 

 

 

 


Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Jana Chrzciciela
64-603 Ludomy 70, Archidiecezja Poznańska
wykonanie: e-parafia.net