Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Jana Chrzciciela
64-603 Ludomy 70, Archidiecezja Poznańska
Kalendarz parafialny
Foto galeria
Galeria
Stałe informacje


Nowenna do

M. B. Ludomskiej

Środa

……………………………

Msza św.

o powołania

Pierwszy Czwartek

……………………………

Modlitwy ku czci

św. Jana Pawła II

22 Dzień Miesiąca


Warto wiedzieć

Radio Emaus

Telewizja z wartościami

Kino pod Aniołem

Rodzina rodzinie

 

Szybki kontakt

ludomy@archpoznan.pl

tel.: 67 283 61 14

 

Porządek Mszy Świętych

W dni powszednie
o godz. 18:00
……………………………

W niedziele i święta
o godz. 8:30, 10:00, 11:15

……………………………

W święta zniesione
o godz. 10:00 i 18:00
 

Kancelaria parafialna Kontakt
Cmentarz

Księga grobów - kwatera E

Data dodania: 2012-03-09


Groby nieznane "NN" i groby których data prolongaty wygasła

/jako groby opuszczone/

będą sukcesywnie likwidowane.

 

kwatera

rząd

grób

nazwiska, imiona, daty: ur. i śm.

data wygaśnięcia

E

a

01-02

Giergowicz Anna, ur. 1203/1912, zm. 17/09/1945
Nerkowska Helena, ur. 07/01/1903, zm. 27/11/1990
Olech Marianna, ur. 16/07/1929, zm. 01/06/2008

01/06/2028

E

a

03

Polarczyk Walenty, ur. 18/01/1889, zm. 16/06/1977
Polarczyk Władysława, ur. 12/09/1897, zm. 24/08/1945

12/04/2025

E

a

04


/ /

E

a

05

Kosicki Przemysław, ur. 22/04/1980, zm. 25/12/2000

25/12/2020

E

a

06-07

Boniak Anna, ur. 15/07/1908, zm. 16/04/2001
Boniak Jan, ur. 11/03/1909, zm. 05/09/1981

16/04/2021

E

a

08

Sobieralski Ignacy, ur. 30/07/1893, zm. 20/02/1945
Sobieralska Marta, ur. 18/01/1903, zm. 28/10/1982

31/10/2022

E

a

9


Pielach Kazimierz, ur. 16/10/1915, zm. 04/05/1992

04/05/2017

E

a

10

Filipowicz Joanna, ur. 28/03/1893, zm. 03/12/1944

26/05/2018

E

a

11

Izydorczyk Violetta, ur. 14/07/1967, zm. 21/12/2003

21/12/2023

E

a

12

Papiór Elżbieta, ur. 13/04/1935, zm. 29/07/1999
Papiór Jan, ur. 03/01/1935, zm. 11/06/2005

10/06/2025

E

a

13

rezerwacja

15/10/2022

E

a

14

Foedke Irena, ur. 26/01/1937, zm. 07/12/2007
Foedke Józef, ur. 28/02/1928, zm. 01/10/2004

07/12/2107

E

a

15

rezerwacja

15/10/2025

E

a

16-17

rezerwacja

20/05/2019

E

a

18


/ /

E

b

01

 


/ /

E

b

02

Nowicka Franciszka, ur. 01/03/1870, zm. 11/10/1944

06/09/2023

E

b

03

Ikert Czesław, ur. 25/05/1927, zm. 05/06/1992
Mara Ikert, 17/05/1939, zm. 13/03/2014

13/03/2034

E

b

04


/ /

E

b

05

Koralewski Antoni, ur. 15/01/1922, zm. 13/03/1981

13/03/2021

E

b

06

Koralewska Irena, ur. 14/11/1926, zm. 10/05/2002

10/05/2022

E

b

07

Kosicki Zenon, ur. 12/12/1950, zm. 28/12/2000

28/12/2020

E

b

08-09

Dmytruszyńska Irena, ur. 26/04/1920, zm. 25/02/1995
Dmytruszyński Wacław, ur. 04/04/1926, zm. 06/09/1997
Nitka Wiktoria, ur. 29/09/1898, zm. 30/08/1989

06/09/2017

E

b

10


/ /

E

b

11

Filoda Wiktor, ur. 23/03/1908, zm. 03/12/1980

20/10/2024

E

b

12

Filoda Helena, ur. 08/09/1911, zm. 11/01/1996

11/01/2016

E

b

13

Sabiniewicz Joanna, ur. 19/03/1908, zm. 10/06/1966

10/11/2016

E

b

14

Sell Michał, ur. 03/07/1867, zm. 02/02/1944

02/02/2012

E

b

15-16

Kennemann Apolonia, ur. 19/07/1917, zm. 06/11/2005
Kennemann Leon, ur. 18/12/1922, zm. 28/02/2017

28/02/2037

E

b

17-18

Traczyk Helena, ur. 06/09/1910, zm. 04/07/1989
Traczyk Stefan, ur. 05/02/1911, zm. 06/06/1989

01/08/2020

E

c

01


/ /

E

c

02-03

Gellert Jan, ur. 03/06/1908, zm. 29/01/1981
Gellert Teresa, ur. 11/10/1903, zm. 05/10/1985

05/10/2027

E

c

04

Śniegocka Zofia, ur. 07/05/1917, zm. 27/01/1983
Henryk Krotecki, ur. 09/05/1956, zm. 16/04/2013

16/04/2033

E

c

05

Leśniak Kunegunda, ur. 19/01/1895, zm. 17/05/1984
Leśniak Władysław, ur. 22/08/1887, zm. 27/09/1943

17/05/2016

E

c

06

Ickert Marianna, ur. 19/12/1894, zm. 14/04/1980

17/08/2025

E

c

07-08

Frankiewicz Franciszek, ur. 23/01/1906, zm. 18/11/1992
Frankiewicz Stefania, ur. 03/11/1914, zm. 14/04/1993

14/04/2033

E

c

09

Ratajczak Magdalena

07/08/1963

E

c

10

Pedde Paweł, ur. 10/03/1967, zm. 03/08/1993

03/08/2013

E

c

11

Melonek Henryk, ur. 05/01/1932, zm. 01/05/1982
Melonek Krystyna, ur. 12/03/1945, zm. 08/02/2007

09/02/2027

E

c

12

Pedde Roman, ur. 14/09/1917, zm. 13/02/1992
Pedde Zofia, ur. 13/05/1922, zm. 16/05/2006

16/05/2026

E

c

13

rezerwacja

01/01/2016

E

c

14-15


/ /

E

c

16

Mierzwiak Józef, ur. 30/10/1913, zm. 06/11/1984
Mierzwiak Józefa, ur. 13/03/1917, zm. 26/10/1995
Nowald Irena, ur. 13/08/1950, zm. 01/11/2016

01/11/2036

E

c

17


/ /

E

c

18

Buszkiewicz Antoni, ur. 17/05/1931, zm. 12/10/2009
Kawa Władysław, ur. 08/06/1930, zm. 30/03/1984

12/10/2029

E

d

01

Ordyniec Jan, ur. 18/07/1943, zm. 03/07/1988

14/12/2018

E

d

02

Anna Nowotna, zm. 1948

01/01/2018

E

d

03-04

Kaczmarek Tadeusz, ur. 11/06/1923, zm. 26/03/1999
Kaczmarek Wiktoria, ur. 22/12/1914, zm. 06/06/1988

26/03/2019

E

d

05

Genke Feliks, ur. 27/09/1945, zm. 05/08/2002

05/08/2022

E

d

06

Bańka Marianna, ur. 26/12/1874, zm. 03/01/1943

26/07/2018

E

d

07-08


/ /

E

d

09

Koralewski Józef, ur. 28/01/1951, zm. 06/10/2009

06/10/2029

E

d

10

Koralewska Stanisława, ur. 18/10/1911, zm. 28/12/1987
Koralewski Wincenty, ur. 20/10/1913, zm. 09/10/1976

23/07/2018

E

d

11

Ciesielska Klementyna, ur. 17/11/1897, zm. --/11/1943

05/10/2005

E

d

12

Bulak Jan, ur. 27/06/1921, zm. 27/03/1980

06/03/2025

E

d

13

Bulak Stanisław, ur. 11/03/1943, zm. 01/10/1992

01/10/2032

E

d

14

Staszak Władysława, ur. 14/01/1936, zm. 15/02/1971
Skąpska Walentyna, ur. 13/02/1892, zm. 03/10/1975
Gradziuk Joanna, ur. 21/05/1933, zm. 12/02/2017

12/02/2037

E

d

15

Grohs Alojzy, ur. 16/06/1923, zm. 23/01/1985
Grohs Bolesława, ur. 04/08/1916, zm. 02/12/2008

03/12/2028

E

d

16

Tomaszewski Jan, ur. 08/04/1935, zm. 04/10/2013

04/10/2033

E

d

17

Stroiński Stefan, ur. 08/08/1908, zm. 01/05/1971
Stroińska Franciszka, ur. 02/03/1914, zm. 14/01/2004

14/01/2024

E

d

18

Stroiński Józef, ur. 28/02/1948, zm. 05/11/1983

17/01/2025

E

e

01

Nowicka Aniela, ur. 05/08/1901, zm. 14/04/1981
Nowicki Andrzej, ur. 09/11/1896, zm. 16/04/1942

26/10/2024

E

e

02

Nowicki Sylwester, ur. 20/11/1924, zm. 07/09/1956
Nowicki Zdzisław, ur. 31/05/1949, zm. 01/05/2001

01/09/2021

E

e

03

Magdziarz Sylwester, ur. 18/12/1954, zm. 22/06/1993

22/06/2018

E

e

04

Mazurek Katarzyna, ur. 17/11/1885, zm. 07/07/1954

01/01/2022

E

e

05-06

Wolińska Kazimiera, ur. 30/12/1920, zm. 05/08/2000
Wolińska Marianna, ur. 05/03/1883, zm. 25/03/1975
Woliński Stanisław, ur. --/--/1865, zm. --/--/1942

05/08/2020

E

e

07

Franciszek Pedde, ur. 16/09/1950, zm. 16/110/1976

07/10/2016

E

e

08


/ /

E

e

09

Szlufik Bolesław, ur. 06/04/1925, zm. 21/11/1976

09/11/2024

E

e

10-11

Szlufik Franciszka, ur. 13/10/1899, zm. 26/04/1985
Szlufik Jan, ur. 08/02/1891, zm. 13/05/1984

22/09/2025

E

e

12-13

Woszak Katarzyna, ur. 17/11/1908, zm. 13/07/1995
Woszak Paweł, ur. 23/05/1918, zm. 02/06/1978

13/07/2020

E

e

14

Dűsterhőft Józef, ur. , zm. --/--/1942
Szacht Monika, ur. 19/03/1928, zm. 28/01/2016
Szacht Gustaw, ur. 12/04/1926, zm. 31/01/2016

31/01/2036

E

e

15


/ /

E

e

16

Szlufik Edward, ur. 26/10/1921, zm. 05/10/1986
Szlufik Gertruda, ur. 13/01/1929, zm. 23/03/2013

23/03/2033

E

e

17


/ /

E

e

18-19

Szudarek Jan, ur. 23/12/1928, zm. 30/11/1997
Szudarek Władysława, ur. 15/08/1927, zm. 01/06/2006

02/06/2026

E

f

01

Władysław Szpurek, ur. 10/05/1940, zm. 11/09/2013

11/09/2033

E

f

02

Magdziarz Florian, ur. 09/05/1925, zm. 01/05/2002
Magdziarz Stanisława, ur. 31/07/1927, zm. 07/06/2011

07/02/2031

E

f

03-04


/ /

E

f

05


/ /

E

f

06

Chmielewska Janina, ur. 07/01/1948, zm. 17/05/2014

17/05/2034

E

f

07-08

rezerwacja

19/05/2029

E

f

09-10

Chmielewska Marianna, ur. 23/04/1917, zm. 24/05/2010
Chmielewski Antoni, ur. 27/05/1913, zm. 28/12/1993

24/05/2030

E

f

11


/ /

E

f

12

Boniak Marian, ur. 31/08/1943, zm. 31/01/2004

31/01/2024

E

f

13

Boniak Helena, ur. 02/04/1907, zm. 05/07/1977
Boniak Stanisław, ur. 07/10/1911, zm. 25/05/1999

25/05/2019

E

f

14-15

Sell Cecylia, ur. 09/11/1915, zm. 22/04/1996
Sell Michał, ur. 19/09/1911, zm. 30/04/1978
Sell Grzegorz , ur. 13/02/1948, zm. 20/10/2013

20/10/2033

E

f

16-17

Mozoł Helena, ur. 23/01/1904, zm. 30/01/1978
Mozoł Michał, ur. 15/08/1905, zm. 06/09/1980

06/04/2021

E

f

18

Sadek Marian, ur. 04/06/1951, zm. 10/02/2016

10/02/2036

E

f

19


/ /

E

g

01

Skrzypińska Pelagia, ur. 22/02/1870, zm. 13/01/1948
Skrzypiński Władysław, ur. 29/06/1859, zm. 12/02/1940

25/10/2027

E

g

02

Chudziak Henryk, ur. 01/04/1953, zm. 01/06/1992

29/05/2022

E

g

03


/ /

E

g

04

Czerkas Maria, ur. 06/12/1893, zm. 29/01/1979

22/10/2024

E

g

05

Napierała Franciszek, ur. 27/12/1902, zm. 04/02/1983
Napierała Władysława, ur. 12/03/1910, zm. 02/10/1996

02/10/2016

E

g

06-07

Dymek Helena, ur. 28/08/1894, zm. 08/08/1966
Dymek Józef, ur. 30/06/1892, zm. 08/12/1940

24/05/2016

E

g

08

Scheiding Martyna, ur. 22/02/1995, zm. 15/07/2006

/ /

E

g

09

Scheiding Paulina, ur. 02/02/1879, zm. 01/01/1941
Scheiding Zofia, ur. 05/07/1913, zm. 15/07/1959

18/08/2020

E

g

10

Kot Bronisław, ur. 20/08/1944, zm. 15/08/1983

14/12/2024

E

g

11

Kwiatkowski Ludwik, ur. 14/08/1938, zm. 12/08/2010
Kwiatkowska Maria, ur. 08/09/1940, zm. 19/04/2012

13/08/2032

E

g

12

Kot Antoni, ur. 08/06/1905, zm. 07/10/1980
Kot Stanisława, ur. 20/09/1904, zm. 03/01/1984

31/12/2014

E

g

13

Kot Aleksander, ur. 27/02/1963, zm. 17/09/2009
Kot Ryszard, ur. 18/09/1961, zm. 19/11/2011

20/11/2031

E

g

14

Mantyk Anna, ur. 06/01/1866, zm. 30/08/1940

26/08/2020

E

g

15


/ /

E

g

16-17

Sawińska Apolonia, ur. 01/12/1880, zm. 24/12/1976
Sawiński Franciszek, ur. 04/09/1881, zm. 29/06/1940

16/01/2021

E

h

01

Haraj Czesława, ur. 29/05/1923, zm. 06/12/2004
Haraj Józef, ur. 13/11/1933, zm. 30/04/1977

06/12/2024

E

h

02-03

Chudziak Ludwik, ur. 24/07/1914, zm. 07/01/1991
Chudziak Pelagia, ur. 14/05/1909, zm. 14/04/1989

07/01/2021

E

h

04

Kosicka Klara, ur. 20/04/1918, zm. 17/01/1940

17/01/1960

E

h

05-06-07

Koralewska Katarzyna, ur. 11/10/1903, zm. 22/07/1988
Koralewska Rozalia, ur. 18/08/1905, zm. 11/06/1989
Koralewska Wiktoria, ur. 12/12/1908, zm. 18/02/1986

06/10/2019

E

h

08-09

Bulak Jan, ur. 04/08/1914, zm. 10/10/1987
Bulak Janina, ur. 03/10/1915, zm. 26/06/1990

12/10/2030

E

h

10-11

Tabat Franciszka, ur. 17/02/1906, zm. 25/06/1995
Tabat Kazimierz, ur. 01/02/1914, zm. 11/03/1984

25/06/2015

E

h

12-13

Napierała Zenon, ur. 22/11/1934, zm. 28/01/1984
Napierała Maria ur. 18/04/1938, zm. 14/02/1996

14/02/2021

E

h

14

Koralewski Zbysław, ur. 24/07/1966, zm. 15/07/2008

16/07/2028

E

h

15

Surma Paweł, ur. 04/05/1976, zm. 08/05/1976
Surma Krystyna, ur. 24/07/1947, zm. 23/02/2004

23/02/2024

E

h

16

Bulak Janina, ur. 10/08/1919, zm. 22/03/2008
Bulak Marianna, ur. 09/04/1892, zm. 09/09/1981

22/03/2028

E

h

17

/ /

E

h

18

Drzewiecki Józef, ur. 22/02/1898, zm. 28/04/1975
Drzewiecka Teresa, ur. 29/05/1900, zm. 20/01/1980
Bakiera Urszula, ur. 19/10/1936, zm. 12/08/2015

12/08/2035

E

i

01-02

Pyssa Wanda, ur. 27/09/1899, zm. 13/02/1967
Pyssa Wawrzyn, ur. 06/08/1886, zm. 19/01/1976

26/12/2024

E

i

03

Pyssa Bernard, ur. 05/05/1934, zm. 03/03/2003
Pyssa Stanisława, ur. 15/05/1892, zm. 22/08/1939

03/03/2023

E

i

04

Pyssa Józef, ur. 01/03/1929, zm. 15/08/1991

15/08/2031

E

i

05

Nitka Ewa, ur. 29/10/2014, zm. 27/12/2014

27/12/2034

E

i

06

Kaczmarek Czesław, ur. 07/05/1943, zm. 11/12/2011

11/12/2031

E

i

07-08

Gromala Jan, ur. 07/01/1904, zm. 18/03/1983
Gromala Marianna, ur. 22/11/1910, zm. 16/03/1978
Gacek Stanisław, ur. 30/10/1945, zm. 17/08/2012

17/08/2032

E

i

09

Duda Katarzyna, ur. 02/10/1866, zm. 15/05/1939
Hahn Kazimierz, ur. 14/02/1933, zm. 19/05/2008
Hahn Maria, ur. 08/12/1933, zm. 21/12/2014

21/12/2034

E

i

10-11

Wielgosz Antoni, ur. 16/05/1859, zm. 29/12/1940
Wielgosz Józefa, ur. 03/03/1868, zm. 14/05/1939
Wielgosz Marianna, ur. 24/11/1896, zm. 26/09/1975

17/10/2014

E

i

12

Bulak Eugeniusz, ur. 12/03/1940, zm. 12/08/1989

28/09/2019

E

i

13-14

Mazurek Jan, ur. 27/04/1910, zm. 08/03/1985
Mazurek Teresa, ur. 02/05/1915, zm. 03/02/2003

03/02/2023

E

i

15

Stefański Aleksander, ur. 20/01/1919, zm. 04/08/1987

04/08/2027

E

i

16


/ /

E

i

17-18

Rydlewska Zofia, ur. 18/05/1905, zm. 23/06/2000
Rydlewski Zygmunt, ur. 07/09/1901, zm. 12/11/1988

23/06/2020

E

j

01

Kenemann Marianna, ur. 01/02/1903, zm. 08/03/1983

05/10/2020

E

j

02-03

Krawczak Franciszka, ur. 02/01/1899, zm. 03/01/1976
Krawczak Stanisław, ur. 24/10/1905, zm. 02/07/1984

21/10/2024

E

j

04

Pasierbek Wojciech, ur. , zm.

02/05/2016

E

j

05

Dolata Zenon, ur. 26/08/1943, zm. 08/08/2008

08/08/2028

E

j

06

rezerwacja

16/04/2022

E

j

07

Dawid Dyk, ur. 13/04/1992, zm. 12/04/2012

16/04/2032

E

j

08

rezerwacja

16/04/2022

E

j

09-10

Król Maria, ur. 10/08/1949, zm. 03/02/2010
Pawlęci Michał, ur. 03/09/1887, zm. 05/03/1935
Pawlęci Pelagia, ur. 19/01/1889, zm. 30/10/1974

05/02/2030

E

j

11


/ /

E

j

12

Gniecioszek Marianna, ur. 15/06/1892, zm. 20/01/1939

22/10/2024

E

j

13-14

Wiza Edmund, ur. 12/07/1909, zm. 02/03/1986
Wiza Klementyna, ur. 26/08/1907, zm. 25/11/1983

24/11/2016

E

j

15-16

Bukowska Irena, ur. 18/12/1924, zm. 09/04/1987
Bukowski Antoni, ur. 07/01/1919, zm. 19/01/2000

19/01/2020

E

j

17-18

Marcinkowska Wiktoria, ur. 16/12/1887, zm. 19/02/1977
Marcinkowski Marian, ur. 26/11/1913, zm. 02/04/1989

02/04/2019

E

j

19

Siodła Franciszka, ur. 25/10/1898, zm. 02/04/1983
Siodła Marcin, ur. 04/09/1879, zm. 28/09/1938

21/04/2025

E

k

01-02

Traczyk Julianna, ur. 07/02/1876, zm. 28/01/1938
Traczyk Stanisław, ur. 03/11/1871, zm. 15/03/1945

02/02/2015

E

k

03-04

Gacek Bibianna, ur. 28/11/1881, zm. 04/06/1938
Gacek Józef, ur. 24/01/1881, zm. 02/04/1964
Gacek Marta, ur. 30/05/1911, zm. 19/06/1987
Gacek Józef, ur. 25/07/1907, zm. 27/03/1999
Rydlewski Zygmunt, ur. 18/12/1936, zm. 19/06/2013

27/03/2019

E

k

05


/ /

E

k

06-07

Zdon Katarzyna
Zdon Józef

/ /

E

k

08-09


/ /

E

k

10

Singer Bolesław, ur. 06/08/1927, zm. 15/05/1957

17/06/2023

E

k

11

Kowalski Kazimierz, ur. 16/02/1933, zm. 18/03/1980

08/06/2020

E

k

12


/ /

E

k

13

Tedys Paweł, ur. 26/06/1947, zm. 11/09/2017

11/09/2037

E

k

14

 

E

k

15


/ /

E

k

16


/ /

E

k

17-18

Andrzejczyk Anna, ur. 06/07/1928, zm. 11/09/2002
Andrzejczyk Jan, ur. 13/06/1924, zm. 15/10/1982

11/09/2022

E

k

19


/ /

E

l

01

Więckowski Józef, ur. 17/02/1880, zm. 20/03/1937

20/03/1957

E

l

02


/ /

E

l

03

Bartol Czesława, ur. 09/01/1934, zm. 07/09/2006
Robojdek Pelagia, ur. 11/11/1905, zm. 09/12/1966

07/09/2026

E

l

04-05

Bartol Gertruda, ur. 11/11/1905, zm. 28/06/1992
Bartol Teodor, ur. 25/10/1908, zm. 09/11/1988

28/06/2032

E

l

06-07

Kukla Jan, ur. 26/01/1908, zm. 31/08/1985
Kukla Zofia, ur. 15/05/1912, zm. 04/02/1987

19/12/2027

E

l

08

Kaczmarek Wiesław, ur. 18/05/1961, zm. 07/03/2012

07/03/2032

E

l

09

Ryba Stanisława, ur. 25/04/1902, zm. 29/05/1992

29/05/2032

E

l

10

rezerwacja

13/05/2032

E

l

11

Cichocki Zdzisław, ur. 28/07/1929, zm. 07/08/1989

24/07/2019

E

l

12

Jessa Kazimierz, ur. 20/12/1937, zm. 22/10/1992

22/10/2022

E

l

13


/ /

E

l

14-15

Sawińska Jadwiga, ur. 16/05/1917, zm. 28/02/1980
Sawiński Józef, ur. 18/01/1913, zm. 28/04/1983

19/06/2024

E

l

16-17

Bobola Stanisław, ur. 08/05/1918, zm. 14/10/1999
Olejniczak Joanna, ur. 14/03/1925, zm. 26/04/2002
Olejniczak Małgorzata, ur. 10/07/1886, zm. 25/06/1969
Olejniczak Walenty, ur. 06/01/1884, zm. 08/04/1937

26/04/2022

E

l

18


/ /

E

ł

01-02

Polcyn Anastazja, ur. 20/04/1906, zm. 05/11/1998
Polcyn Marianna, ur. 16/11/1901, zm. 27/04/1992

05/11/2018

E

ł

03

Król Franciszek, ur. 26/03/1913, zm. 22/06/1986
Król Stanisława, ur. 07/05/1920, zm. 11/02/2013

11/02/2033

E

ł

04


/ /

E

ł

05-06

Rybarska Janina, ur. 27/01/1918, zm. 26/04/1987
Rybarski Stefan, ur. 20/08/1907, zm. 09/05/1987
Siodła Marcin, ur. 13/10/1853, zm. 17/02/1937
Siodła Maria, ur. 18/10/1850, zm. 07/02/1937

21/08/2027

E

ł

07

Żwawiak Stanisław, ur. 30/10/1916, zm. 27/05/1986
Żwawiak Jadwiga, ur. 05/10/1919, zm. 09/07/2011

09/07/2031

E

ł

10-11

Singer Antonina, ur. 18/05/1899, zm. 28/10/1997
Singer Bolesław, ur. 11/08/1901, zm. 19/09/1980

28/10/2017

E

ł

12

Ratajczak Zygmunt, ur. 27/01/1946, zm. 18/12/1990

12/01/2021

E

ł

13

Sawiński Franciszek, ur. 17/09/1939, zm. 13/10/2002
Sawińska Irena, ur. 03/07/1947, zm. 23/07/2015

13/10/2035

E

ł

14

Borowiak Katarzyna, ur. 28/10/1898, zm. 09/06/1978
Kwiatkowski Zbigniew, ur. 13/11/1960, zm. 02/12/2013

02/12/2033

E

ł

15-16

Górniak Leokadia, ur. 04/01/1914, zm. 30/01/1954
Grabowski Michał, ur. 04/09/1902, zm. 14/09/1982
Grabowska Anna, ur. 22/01/1909, zm. 01/12/1986

01/12/2016

E

ł

17


/ /

E

ł

18

Sawińska Bronisława, ur. 17/10/1900, zm. 01/09/1936

14/12/2014

E

m

01

Rogusz Kazimierz, ur. 14/05/1930, zm. 05/01/1991
Rogusz Stanisława, ur. 28/04/1933, zm. 02/01/2017

02/01/2037

E

m

02


/ /

E

m

03

Plewa Stanisław, ur. 09/04/1926, zm. 13/08/1986
Plewa Antonina, ur. 22/03/1924, zm. 31/12/2013

31/12/2033

E

m

04

Strzępka Czesław, ur. 19/07/1954, zm. 20/02/2006

20/02/2026

E

m

05

Strzępka Edward, ur. 09/07/1953, zm. 25/12/1994

25/12/2034

E

m

06-07-08

Hadyńska Felicja, ur. 10/10/1919, zm. 09/01/2001
Hadyński Kazimierz, ur. 02/12/1945, zm. 15/09/1985
Hadyński Leonard, ur. 30/03/1924, zm. 13/10/1989

09/01/2021

E

m

09


/ /

E

m

10

Iracki Feliks, ur. 28/03/1920, zm. 19/10/1985

14/10/2025

E

m

11-12

Krzemieniewski Alojzy, ur. 16/08/1923, zm. 27/07/1989

02/07/2015

E

m

13


/ /

E

m

14

Olech Edward, ur. 14/01/1925, zm. 09/06/1988
Olech Zofia, ur. 27/09/1923, zm. 11/12/2009

11/12/2029

E

m

15-16

Strzępka Anna, ur. 13/08/1924, zm. 27/01/1994
Strzępka Jan, ur. 23/06/1922, zm. 05/01/1992

27/01/2034

E

m

17


/ /

E

m

18

Perlicjan Józef, ur. 26/02/1892, zm. 23/08/1936
Perlicjan Katarzyna, ur. 19/10/1892, zm. 20/09/1970

12/03/2031

 

 

 

 


Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Jana Chrzciciela
64-603 Ludomy 70, Archidiecezja Poznańska
wykonanie: e-parafia.net