Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Jana Chrzciciela
64-603 Ludomy 70, Archidiecezja Poznańska
Kalendarz parafialny
Foto galeria
Galeria
Stałe informacje


Nowenna do

M. B. Ludomskiej

Środa

……………………………

Msza św.

o powołania

Pierwszy Czwartek

……………………………

Modlitwy ku czci

św. Jana Pawła II

22 Dzień Miesiąca


Warto wiedzieć

Radio Emaus

Telewizja z wartościami

Kino pod Aniołem

Rodzina rodzinie

 

Szybki kontakt

ludomy@archpoznan.pl

tel.: 67 283 61 14

 

Porządek Mszy Świętych

W dni powszednie
o godz. 18:00
……………………………

W niedziele i święta
o godz. 8:30, 10:00, 11:15

……………………………

W święta zniesione
o godz. 10:00 i 18:00
 

Kancelaria parafialna Kontakt
Cmentarz

Księga grobów - kwatera C

Data dodania: 2012-03-09


Groby nieznane "NN" i groby których data prolongaty wygasła

/jako groby opuszczone/

będą sukcesywnie likwidowane.

 

 

kwatera

rząd

grób

nazwiska, imiona, daty: ur. i śm.

data wygaśnięcia

C

a

01

rezerwacja

02/12/2024

C

a

02-03

Krzemieniewska Kazimiera, ur. 05/03/1928, zm. 25/07/2003
Krzemieniewski Gabryel, ur. 21/03/1927, zm. 30/07/1985

25/07/2023

C

a

04-05

Gruca Marian, ur. 03/09/1929, zm. 25/04/1994
Kubiak Maria, ur. 26/01/1911, zm. 02/08/1954

25/04/2019

C

a

06-07

Olech Marianna, ur. 29/07/1883, zm. 07/05/1950
Olech Wincenty, ur. 22/01/1888, zm. 28/08/1959

28/08/2059

C

a

08

Kalupa Józef, ur. 25/01/1899, zm. 05/03/1962
Kalupa Mieczysława, ur. 28/11/1906, zm. 22/09/1993
Siekierkowska Anna, ur. 03/07/1908, zm. 29/03/1994
Siekierkowski Edmund, ur. 07/11/1903, zm. 08/02/1977
Kalupa Jan, ur. 15/06/1928, zm. 13/04/1983
Kalupa Stanisława, ur. 05/04/193, zm. 11/09/2017

11/09/2037

C

a

09


/ /

C

a

10-11

Siodła Jan, ur. 08/04/1914, zm. 04/08/1991
Siodła Janina, ur. 03/09/1919, zm. 21/01/2011
Siodła Rozalia, ur. 10/08/1885, zm. 16/04/1963

21/01/2031

C

a

12-13

drzewo

/ /

C

a

14


/ /

C

a

15

Pyssa Ksawera, ur. 21/01/1900, zm. 17/02/1946

31/10/2024

C

a

16-17

Stachowiak Marcin, ur. 29/10/1873, zm. 03/03/1953
Stachowiak Wiktoria, ur. 14/12/1873, zm. 08/03/1949

24/04/2021

C

a

18

Endler Stanisława, ur. 22/10/1881, zm. 17/10/1950

17/10/1970

C

a

19

Woźniak Marian, ur. 05/09/1960, zm. 22/10/1981
Woźniak Karolina, ur. 16/01/1924, zm. 17/07/1986
Woźniak Wiktor, ur. 09/08/1917, zm. 03/10/1977
Woźniak Tadeusz, ur. 1/09/1956, zm. 04/12/1978
Adamek Henryk, ur. 09/08/1939, zm. 27/11/20013

23/12/2133

C

a

20-21

drzewo

/ /

C

a

22


/ /

C

a

23

Mantyk Antoni, ur. 06/01/1866, zm. 01/07/1920
Napierała Marian, ur. 24/11/1928, zm. 08/12/1999

08/12/2019

C

a

24

Mantyk Agnieszka, ur. 24/12/1892, zm. 25/08/1965

26/08/2020

C

a

25

Cierzyński Maksymilian, ur. 07/10/1903, zm. 18/06/1970
Dąbek Stefan, ur. 04/08/1929, zm. 31/10/2008
Dąbek Krystyna, ur. 17/06/1931, zm. 24/07/2014

241/07/2034

C

a

26-27

Cierzyńska Joanna, ur. 13/07/1906, zm. 13/06/1995
Cierzyński Józef, ur. 13/12/1900, zm. 07/12/1971

13/06/2015

C

a

28


/ /

C

a

29

Nogalski Kazimierz, ur. 20/08/1942, zm. 28/12/1992

28/12/2022

C

a

30-31

Stróżyńska Helena, ur. 02/02/1913, zm. 23/02/1982
Stróżyński Franciszek, ur. 05/10/1903, zm. 30/01/1990

12/04/2020

C

a

32

Stelmach Jan, ur. 06/03/1889, zm. 27/07/1973

17/11/2024

C

a

33

Stelmaszyk Helena, ur. 15/04/1921, zm. 03/06/2016

03/06/2036

C

a

34-35


/ /

C

b

01-02

Krzyśko Józef, ur. 11/03/1892, zm. 06/06/1973
Krzyśko Leonard, ur. 07/04/1897, zm. 17/06/1968

06/02/2027

C

b

03

Krzyśko Teresa, ur. 30/09/1900, zm. 08/09/1957
Stachowiak Stanisław, ur. 28/10/1921, zm. 02/05/1996
Stachowiak Teresa, ur. 28/08/1923, zm. 02/03/2001

02/03/2021

C

b

04

Olech Piotr, ur. 26/06/1916, zm. 09/02/1988
Olech Stanisława, ur. 28/04/1923, zm. 16/07/2009

16/07/2029

C

b

05-06

Nawrot Irena, ur. 27/06/1946, zm. 19/08/2010 Nawrot Bogdan, ur. 31/05/1943, zm. 07/03/2016

07/03/2036

C

b

07-08

Olech Jan, ur. 05/12/1886, zm. 02/07/1970
Olech Teodozja, ur. 21/04/1890, zm. 27/12/1960

01/11/2028

C

b

09-10

Wielgosz Emilia, ur. 31/01/1881, zm. 13/08/1958
Wielgosz Piotr, ur. 07/04/1876, zm. 20/11/1951

06/09/2022

C

b

11

Frieske Jarosław, ur. 20/12/1968, zm. 11/01/1995

11/01/2015

C

b

12

Frieske Benedykt, ur. 10/01/1935, zm. 25/01/2008

25/01/2028

C

b

13

Rybarczyk Agnieszka, ur. 13/12/1874, zm. 04/08/1952

04/08/2020

C

b

14

Frankiewicz Andrzej, ur. 16/11/1889, zm. 21/07/1977

Powstaniec
Wielkopolski

C

b

15


/ /

C

b

16

Wieczorek Leon, ur. 13/02/1927, zm. 10/07/1961
Wieczorek Zofia, ur. 03/04/1929, zm. 10/03/2004

10/03/2024

C

b

17-18

Krotecki Stanisław, ur. 06/05/1905, zm. 22/06/1975
Krotecka Maria, ur. 22/10/1906, zm. 25/12/1981

25/12/2021

C

b

19

Chruściel Marianna, ur. 15/09/1890, zm. 01/01/1970
Piotr Zofia, ur. 09/03/1915, zm. 01/05/1982
Piotr Józef, ur. 25/01/1915, zm. 10/08/1989

10/08/2019

C

b

20-21


/ /

C

b

22

rezerwacja

06/08/2021

C

b

23

Kasztelan Alina, ur. 08/02/1955, zm. 25/05/2008
Kasztelan Marian, ur. 08/09/1950, zm. 20/10/1966

25/05/2028

C

b

24-25

Nowicka Józefa, ur. 16/02/1917, zm. 27/12/1992
Nowicki Leon, ur. 27/02/1911, zm. 17/08/1995

17/08/2035

C

b

26-27

Olejniczak Pelagia, ur. 15/11/1885, zm. 15/08/1951
Olejniczak Gabriela, ur. 06/02/1929, zm. 19/10/1951
Olejniczak Wincenty, ur. 18/03/1882, zm. 21/12/1952
Olejniczak Maria, ur. 08/09/1927, zm. 10/09/2000
Olejniczak Antoni, ur. 24/05/1923, zm. 16/12/2017

16/12/2037

C

b

28

Bukowski Franciszek, ur. 22/03/1880, zm. 06/04/1921
Olejniczak Alojzy, ur. 08/12/1924, zm. 21/02/2013

21/02/2033

C

b

29


/ /

C

b

30

Napierała Janusz, ur. 11/08/1964, zm. 03/11/2017

03/11/2037

C

b

31

Napierała Józef, ur. 27/021934, zm. 24/05/2012
Napierała Stefania, ur. 03/08/1936, zm. 27/07/2012

27/07/2032

C

b

32

Karaś Jan, ur. 20/10/1919, zm. 03/05/2005
Karaś Marianna, ur. 14/03/1891, zm. 14/06/1975
Karaś Stanisław, ur. 25/03/1879, zm. 10/04/1962

03/05/2025

C

b

33

Adamek Łucja, ur. 23/10/1927, zm. 03/04/2007
Adamek Michał, ur. 14/09/1893, zm. 31/12/1951

03/04/2027

C

b

34-35

Kamieniarz Bożena, ur. 25/12/1941, zm. 16/10/1981
Kamieniarz Edmund, ur. 30/10/1905, zm. 05/02/1991
Kamieniarz Stanisława, ur. 06/01/1907, zm. 03/12/1993

03/12/2023

C

c

01-02

Pasera Marian, ur. 31/03/1929, zm. 04/07/2002
Pasera Michał, ur. 11/09/1901, zm. 26/12/1980
Pasera Teodozja, ur. 30/10/1901, zm. 22/08/1973

04/07/2022

C

c

03

Jahns Zenon, ur. 20/02/1969, zm. 10/10/2011

10/10/2031

C

c

04

Wyrwas Władysław, ur. 26/01/1931, zm. 23/03/1961

12/04/2025

C

c

05-06

Rzepka Walenty, ur. 08/02/1890, zm. 26/09/1968
Rzepka Wiktoria, ur. 15/12/1896, zm. 28/09/1961

26/10/2021

C

c

07


/ /

C

c

08-09

Pocentek Antonina, ur. 05/06/1909, zm. 06/04/1977
Pocentek Stanisław, ur. 19/02/1887, zm. 27/11/1971

08/09/2015

C

c

10

Ferbiński Józef, ur. 25/02/1952, zm. 16/01/1962

/ /

C

c

11-12

Ferbińska Helena, ur. 07/04/1925, zm. 03/12/2000
Ferbiński Jan, ur. 20/07/1920, zm. 11/03/1994
Pacyna Józefa, ur. 24/03/1898, zm. 02/04/1965
Pacyna Wojciech, ur. 22/04/1893, zm. 04/05/1971

03/12/2020

C

c

13

 

/ /

C

c

14


/ /

C

c

15


/ /

C

c

16-17

/ /

C

c

18-19

Pedde Bronisława, ur. 19/10/1891, zm. 06/05/1969
Pedde Roman, ur. 12/02/1884, zm. 09/03/1962

25/10/2019

C

c

20

Nitka Dorota, ur. 26/05/1956, zm. 01/09/1967
Nitka Mirosław, ur. 18/05/1952, zm. 31/05/1999

31/05/2019

C

c

21

Dembińska Leokadia, ur. 08/04/1905, zm. 02/04/1962

29/07/2021

C

c

22

Nitka Bogdan, ur. 15/02/1951, zm. 12/04/1987
Nitka Danuta, ur. 16/02/1955, zm. 11/04/1962

30/10/2027

C

c

23

Józefczyk Hieronim, ur. 09/07/1930, zm. 25/09/1962
Józefczyk Paweł, ur. 27/08/1954, zm. 18/02/1993

18/02/2013

C

c

24-25

Józefczyk Jadwiga, ur. 13/09/1907, zm. 05/06/1979
Józefczyk Paweł, ur. 10/06/1902, zm. 09/10/1974

20/10/2019

C

c

26-27

Ratajczak Antoni, ur. 11/06/2030, zm. 05/02/2011
Ratajczak Irmgard, ur. 31/01/1929, zm. 23/09/2009
Ratajczak Maksymilian, ur. 22/09/1891, zm. 13/04/1962

08/02/2031

C

c

28

Ciołek Jerzy, ur. 20/04/1933, zm. 08/11/1999
Ciołek Teresa, ur. 01/10/1934, zm. 04/12/2005

05/12/2025

C

c

29

rezerwacja

25/01/2025

C

c

30

Ciechowski Czesław, ur. 05/01/1952, zm. 02/12/2015

0212/2035

C

c

31


/ /

C

c

32

Smogur Jan, ur. 20/06/1929, zm. 31/10/1967
Smogur Klara, ur. 07/08/1927, zm. 19/01/2016

19/01/2036

C

c

33

Krajewski Antoni, ur. 04/01/1900, zm. 17/11/1975

19/01/2021

C

c

34


/ /

C

c

35

Kowalik Edmund, ur. 07/07/1930, zm. 01/06/1948

24/04/2025

C

c

36

Nowak Benigna, ur. 18/08/1889, zm. 14/10/1970

14/10/1990

C

d

01-02

Nerkowska Stefania, ur. 20/08/1924, zm. 07/01/1999
Nerkowski Stefan, ur. 31/08/1932, zm. 30/11/1986
Wyrwas Marianna, ur. 26/10/1895, zm. 26/10/1985
Wyrwas Wincenty, ur. 24/06/1898, zm. 16/07/1962

07/01/2019

C

d

03

Kasper Marta, ur. 19/01/1896, zm. 06/09/1962
Kasper Mieczysław, ur. 06/10/1925, zm. 16/01/1999
Kasper Weronika, ur. 06/01/1934, zm. 05/07/2014

16/01/2019

C

d

04

Wyrwas Zofia, ur. 29/11/1902, zm. 08/05/1969

15/04/2025

C

d

05


/ /

C

d

06

Żurek Leszek, ur. 07/07/1945, zm. 13/06/2015

13/06/2035

C

d

07

Polarczyk Regina, ur. 01/09/1915, zm. 27/12/1921

/ /

C

d

08

Pauszek Sylwestra, ur. 15/11/1909, zm. 29/10/1962

01/01/2021

C

d

09-10

Deput Maria
Deput Stefan, ur. 10/12/1875, zm. 16/11/1962
Deput Jan, ur. 01/03/1920, zm. 04/07/2004
Deput Lidia, ur. 06/01/1922, zm. 20/10/2012

20/10/2032

C

d

11


/ /

C

d

12


/ /

C

d

13


/ /

C

d

14

Adamek Stefan, ur. 02/09/1907, zm. 09/03/1963
Stangierska Anna, ur. 20/07/1918, zm. 30/06/1988
Adamek Agnieszka, ur. 03/01/1973, zm. 03/04/2016

03/04/2036

C

d

15

Pietz Danuta, ur. 10/10/1948, zm. 11/11/2009
Pietz Leszek, ur. 03/09/1946, zm. 04/08/2011

04/08/2031

C

d

16-17

Kmiecik Ignacy, ur. 30/06/1884, zm. 14/12/1973
Kmiecik Waleria, ur. 29/11/1887, zm. 19/04/1963

16/11/2024

C

d

18

Soszyński Zdzisław, ur. 01/09/1929, zm. 20/04/1963

04/03/2025

C

d

19

Oleksy Franciszek, ur. 23/03/1893, zm. 23/04/1963
Oleksy Henryk, ur. 18/11/1933, zm. 26/03/2002
Oleksy Stanisława, ur. 29/03/1902, zm. 25/08/1974

26/03/2022

C

d

20-21

Kmiecik Zofia, ur. 25/04/1926, zm. 16/12/1975
Łuszpak Eugeniusz, ur. 04/09/1946, zm. 27/09/1996
Posanow Jan, ur. 04/04/1893, zm. 11/06/1968
Posanow Marianna, ur. 28/01/1887, zm. 13/06/1963

27/09/2016

C

d

22

Kocieł Stanisław, ur. 13/05/1910, zm. 10/07/1995

09/07/2015

C

d

23-24

Król Stanisława, ur. 14/04/1881, zm. 04/01/1937
Król Teresa, ur. 27/03/1952, zm. 01/09/1952
Król Jan, ur. 21/05/1882, zm. 10/11/1964
Król Jan, ur. 08/04/1919, zm. 20/12/2000
Król Maria, ur. 09/11/1917, zm. 18/03/2011

18/03/2031

C

d

25-26

Kozłowska Wiktoria, ur. 13/12/1899, zm. 30/11/1964
Kozłowski Piotr, ur. 22/10/1898, zm. 19/12/1982
Kozłowska Helena, ur. 01/07/1929, zm. 17/07/2008
Kozłowski Franciszek, ur. 28/09/1924, zm. 10/08/2011

10/08/2031

C

d

27

Dula Robert, ur. 02/05/1974, zm. 25/11/2007
Dula Zdzisława, ur. 13/11/1948, zm. 24/05/2017

24/05/2037

C

d

28


/ /

C

d

29-30

Napierała Anna, ur. 25/07/1928, zm. 06/11/1988
Napierała Bolesław, ur. 19/02/1925, zm. 17/11/1989

19/12/2029

C

d

31

drzewo

/ /

C

d

32-33


/ /

C

d

34-35


/ /

C

e

01-02

Jahns Elżbieta, ur. 19/10/1910, zm. 23/12/1987
Jahns Józef, ur. 15/03/1940, zm. 09/03/2006
Jahns Stanisław, ur. 21/03/1910, zm. 13/07/1963
Jahns Zofia, ur. 21/04/1934, zm. 01/03/2009

01/03/2029

C

e

03-04

Nochowicz Adam, ur. 15/07/1900, zm. 19/06/1973
Nochowicz Zofia, ur. 26/04/1904, zm. 05/10/1963

19/03/2025

C

e

05-06

Szymkowiak Andrzej, ur. 29/09/1891, zm. 20/10/1963
Szymkowiak Magdalena, ur. 09/05/1898, zm. 08/07/1980

16/02/2022

C

e

07-08

Kaźmierczak Mieczysław, ur. 29/11/1927, zm. 23/02/2000
Kaźmierczak Stanisław, ur. 07/05/1955, zm. 11/11/1963
Kaźmierczak Tekla, ur. 09/11/1931, zm. 21/05/2006

22/05/2046

C

e

09

Ickert Zofia, ur. 09/05/1903, zm. 25/01/1982

10/11/2022

C

e

10

Sendziejew Franciszka, ur. 11/11/1896, zm. 10/12/1963
Pięta Aniela, ur. 28/05/1952, zm. 29/12/2015

29/12/2035

C

e

11

Napierała Jan, ur. 23/11/1910, zm. 21/09/1989
Napierała Pelagia, ur. 11/12/1919, zm. 10/12/1963

02/10/2029

C

e

12


/ /

C

e

13

Wielgosz Piotr, ur. 06/01/1909, zm. 17/10/1966

06/09/2022

C

e

14

Zając Stanisław, ur. 10/02/1938, zm. 06/04/2006

06/04/2026

C

e

15-16-17

Wolska Anastazja, ur. 02/01/1900, zm. 07/02/1964
Wolski Andrzej, ur. 19/10/1892, zm. 16/12/1973
Wolski Edmund, ur. 09/09/1933, zm. 07/04/1965

17/02/2025

C

e

18

Cieślik Leon, ur. 22/05/1919, zm. 03/02/1992
Cieślik Władysława, ur. 23/01/1914, zm. 17/02/1982

28/02/2017

C

e

19

Stępniak Edward, ur. 07/08/1924, zm. 07/03/1994
Stępniak Kazimiera, ur. 24/07/1929, zm. 18/02/1964

07/03/2034

C

e

20-21

Olech Agnieszka, ur. 13/01/1901, zm. 08/04/1970
Olech Mikołaj, ur. 06/12/1897, zm. 18/03/1964

30/08/2028

C

e

22

rezerwacja

16/01/2021

C

e

23

Kopaniarz Helena, ur. 06/04/1915, zm. 15/01/2001
Kopaniarz Stanisław, ur. 29/04/1919, zm. 11/10/1964

15/01/2021

C

e

24-25

Nitka Edmund, ur. 22/10/1923, zm. 05/12/1992
Nitka Marianna, ur. 19/09/1925, zm. 02/10/1994

01/10/2014

C

e

26-27

Kotlińska Kazimiera, ur. 19/08/1911, zm. 09/03/1981
Kotliński Czesław, ur. 09/03/1911, zm. 25/01/1965
Kotliński Marian, ur. 25/03/1952, zm. 10/07/1972

30/12/2024

C

e

28

Pyśniak Marianna, ur. 10/06/1886, zm. 15/02/1965

15/02/1985

C

e

29-30

Olech Jan, ur. 07/05/1905, zm. 30/04/1989
Olech Stanisława, ur. 13/04/1913, zm. 04/08/1999

04/08/2019

C

e

31-32

Nawrot Kazimierz, ur. 10/02/1904, zm. 29/07/1970
Nawrot Waleria, ur. 29/11/1906, zm. 03/02/1989

31/12/2019

C

e

33-34

Pielucha Adam, ur. 29/04/1940, zm. 09/04/1991

09/04/2016

C

e

35

Stachowiak Jadwiga, ur. 22/08/1919, zm. 22/10/2004
Stachowiak Ludwik, ur. 22/07/1909, zm. 11/08/1970

22/10/2024

C

e

36

Stachowiak Jan, ur. 13/05/1950, zm. 05/03/2004

05/03/2024

C

e

37-38


/ /

C

f

01

Chmielewska Irena, ur. 21/05/1931, zm. 14/03/1992
Chmielewski Wiktor, ur. 27/11/1931, zm. 18/02/2006

15/02/2026

C

f

02-03

Orzechowska Władysława, ur. 26/04/1906, zm. 08/06/1994
Orzechowski Michał, ur. 11/08/1902, zm. 23/03/1965

08/06/2024

C

f

04

Kabaciński Mirosław, ur. 20/04/1944, zm. 29/03/1965

01/12/2025

C

f

05

Sroka Anna, ur. 17/03/1926, zm. 21/07/2016

21/07/2036

C

f

06

Banaśkiewicz Jan, ur. 10/12/1906, zm. 03/04/1965
Banaśkiewicz Józefa, ur. 06/12/1904, zm. 08/06/1997

09/06/2017

C

f

07

Dyrda Tekla, ur. 28/07/1905, zm. 26/06/1989
Olech Wojciech, ur. 23/04/1948, zm. 05/03/2009

05/03/2029

C

f

08-09

Krasicka Budzisława, ur. 18/12/1943, zm. 27/07/2003
Krasicki Władysław, ur. 06/10/1934, zm. 08/01/1984

27/07/2023

C

f

10

Czypek Anna, ur. 30/03/1909, zm. 13/04/2000
Czypek Stanisław, ur. 01/11/1902, zm. 15/04/1965

13/04/2020

C

f

11

Banaśkiewicz Jan, ur. 23/09/1959, zm. 09/06/2011
Banaśkiewicz Irena, ur. 26/081936, zm. 30/06/2011
Banaśkiewicz Witold, ur. 28/02/1970, zm. 25/09/2013

25/09/2033

C

f

12


/ /

C

f

13-14

Olech Stanisław, ur. 27/04/1921, zm. 11/02/1990

08/10/2020

C

f

15

Kielma Apolonia, ur. 28/10/1891, zm. 08/05/1965

08/10/2015

C

f

16-17

Piotr Józef, ur. 15/12/1902, zm. 12/06/1965
Piotr Marta, ur. 20/11/1905, zm. 16/10/1985

23/11/2026

C

f

18

Nowak Michalina, ur. 22/09/1877, zm. 02/10/1965

02/10/2025

C

f

19-20

Bańka Kazimiera, ur. 18/06/1913, zm. 08/11/1967
Bańka Władysław, ur. 17/09/1901, zm. 08/02/1974

20/10/2024

C

f

21

Majchrzak Bronisław, ur. 30/12/1943, zm. 10/12/2005
Majchrzak Stanisława, ur. 18/08/1915, zm. 21/05/1986

12/12/2025

C

f

22

Tarełko Lech, ur. 27/07/1948, zm. 26/02/2016
Tarełko Halina, ur. 08/05/1949, zm. 01/11/2016

01/11/2036

C

f

23


/ /

C

f

24-25

drzewo

/ /

C

f

26

Sitko Jan, ur. 06/12/1925, zm. 18/04/1970
Sitko Felicja, ur. 27/01/1928, zm. 22/06/2014

22/06/2034

C

f

27-28

Surma Felicjan, ur. 24/05/1935, zm. 23/07/1993
Surma Florian, ur. 23/04/1904, zm. 29/04/1970
Surma Marta, ur. 22/03/1902, zm. 04/05/1986

23/07/2018

C

f

29-30

Siejakowska Łucja, ur. 04/12/1904, zm. 12/10/1991
Siejakowski Marcin, ur. 11/11/1893, zm. 08/05/1970

24/08/2021

C

f

31-32

Kalupa Joanna, ur. 18/08/1935, zm. 07/09/2000
Nitka Jan, ur. 13/08/1899, zm. 01/01/1983
Nitka Zofia, ur. 06/04/1902, zm. 19/05/1970

07/09/2020

C

f

33

Chmiel Mateusz, ur. 10/09/1882, zm. 18/06/1970

01/01/2025

C

f

34-35

Ambrożkiewicz Aniela, ur. 14/07/1912, zm. 05/07/1988
Woźniak Paweł, ur. 19/01/1911, zm. 05/07/1970

12/11/2019

C

g

01

Orzeł Marianna, ur. 03/01/1913, zm. 18/10/1965

10/04/2019

C

g

02

Ratajczak Jan, ur. 11/12/1918, zm. 12/11/1965
Ratajczak Wiktoria, ur. 03/11/1908, zm. 30/01/1986

07/09/2022

C

g

03

Ratajczak Henryk, ur. 26/03/1952, zm. 08/03/2008

08/03/2028

C

g

04

Kardasz Jerzy, ur. 02/02/1947, zm. 09/10/2001

09/10/2021

C

g

05


/ /

C

g

06

Sobota Rozalia, ur. 08/03/1909, zm. 07/11/1984
Sobota Stanisław, ur. 14/04/1904, zm. 12/03/1966

21/09/2020

C

g

07-08

Żwawiak Ewa, ur. 13/05/1912, zm. 31/03/1966
Żwawiak Michał, ur. 03/09/1906, zm. 30/07/1970

28/09/2017

C

g

09

Frankiewicz Marek, ur. 14/04/1909, zm. 18/10/1990
Frankiewicz Marta, ur. 02/12/1909, zm. 09/07/1966

11/03/2031

C

g

10

Chmura Wawrzyniec, ur. 01/09/1897, zm. 01/09/1966

11/11/2024

C

g

11

Magdziarz Pelagia, ur. 26/02/1898, zm. 28/08/1971
Magdziarz Sylwester, ur. 29/12/1893, zm. 12/09/1966
Wysocki Bogdan, ur. 03/04/1932, zm. 29/04/2003

29/04/2023

C

g

12

wysocki Leszek, ur. 10/07/1956, zm. 04/02/2015

04/02/2035

C

g

13

Łabiak Stefan, ur. 08/02/1894, zm. 19/09/1966

03/12/2016

C

g

14

Polcyn Franciszek, ur. 07/02/1938, zm. 27/06/1990

30/08/2021

C

g

15

Stempniak Irena, ur. 27/04/1925, zm. 08/10/2009
Stępniak Karol, ur. 13/10/1890, zm. 01/02/1974
Stępniak Marianna, ur. 22/08/1892, zm. 24/04/1977

08/10/2029

C

g

16

Mariak Aleksandra, ur. 26/01/1882, zm. 27/09/1966

04/08/2026

C

g

17

Kardasz - Szypa Maria, ur. 23/10/1999, zm. 23/10/1999
Szypa Teresa, ur. 07/05/1971, zm. 15/06/2008

15/06/2028

C

g

18

Pietrusińska Leonora, ur. 28/12/1883, zm. 21/11/1966

02/12/2016

C

g

19-20

Łyczywek Stanisław, ur. 31/03/1900, zm. 14/02/1967
Łyczywek Stanisława, ur. 06/04/1902, zm. 02/06/1970

02/06/1990

C

g

21

Drygas Krzysztof, ur. 19/05/1952, zm. 25/01/2007

25/01/2027

C

g

22-23

Ignas Maria, ur. 12/07/1896, zm. 22/07/1969
Ignas Paweł, ur. 24/04/1898, zm. 02/06/1976
Ignas Stanisław, ur. 15/01/1927, zm. 10/10/1991

10/10/2021

C

g

24

Kuźniak Władysław, ur. 04/06/1906, zm. 04/10/1969
Warzańska Anna, ur. 15/06/1923, zm. 26/07/2009

27/07/2029

C

g

25-26

rezerwacja

17/08/2029

C

g

27-28


/ /

C

g

29-30

Grądzielewska Stanisława, ur. 05/05/1911, zm. 23/10/1972
Grądzielewski Kazimierz, ur. 02/01/1904, zm. 02/12/1969

24/08/2025

C

g

31

Nowicki Michał, ur. 18/08/1899, zm. 18/02/1970
Nowicka Anna, ur. 30/07/1902, zm. 14/11/1973
Nowicki Edward, ur. 19/10/1945, zm. 17/07/1993

17/07/2023

C

g

32-33

Sell Cecylia, ur. 13/03/1913, zm. 21/02/1970
Sell Jan, ur. 13/04/1908, zm. 08/08/2000

08/08/2020

C

g

34


/ /

C

h

01

Olech Helena, ur. 26/03/1903, zm. 25/07/1992
Olech Karol, ur. 29/10/1896, zm. 01/02/1973

25/07/2022

C

h

02

Boch Andrzej, ur. 04/02/1946, zm. 19/01/2009

20/01/2029

C

h

03

Kennemann Maksymilian, ur. 12/03/1897, zm. 23/12/1966

22/06/2044

C

h

04

rezerwacja

24/08/2025

C

h

05

Pawlak Jerzy, ur. 23/11/1931, zm. 24/08/1987
Pawlak Jan, ur. 12/03/1961, zm. 15/01/2017
Pawlak Teresa, ur. 05/01/1935, zm. 15/09/2017

15/09/2037

C

h

06

Lijewska Anna, ur. 03/01/1903, zm. 18/06/1973
Lijewski Bronisław, ur. 05/03/1928, zm. 29/04/1997
Lijewski Jan, ur. 15/05/1899, zm. 10/05/1967

29/04/2017

C

h

07

Kawa Rozalia, ur. 08/08/1909, zm. 24/05/1992

09/05/2022

C

h

08

Dorna Apolonia, ur. 04/12/1884, zm. 15/05/1947
Dorna Marcin, ur. 31/10/1881, zm. 27/10/1948
Sobociak Maria, ur. 15/07/1877, zm. 13/07/1967
Dorna Magdalena, ur. 25/02/1923, zm. 17/05/2006
Dorna Stanisław, ur. 09/05/1923, zm. 30/12/2015

30/12/2035

C

h

09

Pyssa Helena, ur. 09/10/1887, zm. 09/10/1967
Pyssa Józef, ur. 07/01/1880, zm. 28/12/1968
Pyssa Leon, ur. 21/01/1918, zm. 06/09/1998

06/09/2018

C

h

10

Nowak Jan, ur. 30/10/1892, zm. 25/10/1967
Nowak Katarzyna, ur. 24/10/1888, zm. 13/01/1979
Pyssa Andrzej, ur. 30/10/1962, zm. 06/03/2012

07/03/2032

C

h

11-12

Byczyńska Leokadia, ur. 08/12/1910, zm. 19/11/1967
Byczyński Stefan, ur. 29/07/1899, zm. 10/02/1971

10/04/2025

C

h

13

Nowacka Cecylia, ur. 02/11/1887, zm. 04/12/1967
Olech Krystyna, ur. 25/01/1964, zm. 15/02/2005

18/02/2025

C

h

14

Olech Stefan, ur. 09/08/1925, zm. 27/08/1990
Olech Gertruda, ur. 01/12/1938, zm. 04/01/2015

04/01/2035

C

h

15


/ /

C

h

16

Nawrot Agnieszka, ur. 22/01/1922, zm. 11/01/1968
Nawrot Jan, ur. 21/06/1928, zm. 10/01/2016

10/01/2036

C

h

17-18

Długosz Helena, ur. 22/09/1909, zm. 18/05/1974
Długosz Władysław, ur. 05/10/1906, zm. 03/08/1968

29/06/2018

C

h

19-20

Napierała Joanna, ur. 02/08/1892, zm. 21/08/1963
Napierała Walenty, ur. 27/01/1889, zm. 15/01/1973

30/11/2023

C

h

21

Kocieł Katarzyna, ur. 03/06/1922, zm. 08/12/1968
Kocieł Wiesław, ur. 18/07/1948, zm. 07/03/2009

09/03/2029

C

h

22

Szymaszek Maria, ur. 06/03/1899, zm. 20/12/1976

11/11/2024

C

h

23-24

Jęśko Alojzy, ur. 03/06/1903, zm. 13/12/1968
Jęśko Anna, ur. 10/03/1904, zm. 09/02/1987

07/10/2018

C

h

25

Majchrzak Krzysztof, ur. 02/02/1961, zm. 25/12/1968

/ /

C

h

26

Olech Roman, ur. 15/07/1965, zm. 27/03/1971

/ /

C

h

27-28

Matuszkiewicz Stanisław, ur. 21/08/1928, zm. 12/09/2009

12/09/2029

C

h

29-30

Matuszkiewicz Jan, ur. 06/12/1900, zm. 01/05/1969
Matuszkiewicz Katarzyna, ur. 05/08/1899, zm. 27/05/1985
Wardęga Alfreda, ur. 14/12/1963, zm. 14/03/2013

14/03/2033

C

h

31


/ /

C

h

32

Rosołek Kazimierz, ur. 29/11/1878, zm. 30/05/1969

28/09/2017

C

h

33-34

Olech Rozalia, ur. 30/05/1918, zm. 17/06/1969
Olech Stefan, ur. --.--.1909, zm. 20/04/1986

20/04/2006

C

i

01a

Moliński Stanisław, ur. 23/02/1956, zm. 25/01/1957

/ /

C

i

01b

Borowiak Ewa, ur. 03/11/1951, zm. 22/08/1952

/ /

C

i

02a

Mazurek Grażyna, ur. 12/04/1956, zm. 29/03/1959

/ /

C

i

02b

Olejniczak Czesław, ur. 03/07/1956, zm. 03/07/1956

/ /

C

i

03

Ordyniec Katarzyna, ur. 14/03/1919, zm. 14/11/1987
Ordyniec Paweł, ur. 16/11/1911, zm. 11/03/1968

20/11/2027

C

i

04-05

Braczyńska Magdalena, ur. 10/03/1899, zm. 17/04/1986
Braczyński Stefan, ur. 13/08/1897, zm. 13/03/1968

02/10/2022

C

i

06


/ /

C

i

07

Garnec Julian, ur. 17/12/1896, zm. 27/03/1968
Garnec Maria, ur. 11/06/1909, zm. 05/04/1999

05/04/2019

C

i

08-09

Krasicka Marianna, ur. 10/11/1892, zm. 13/08/1983
Krasicki Stanisław, ur. 27/04/1889, zm. 16/04/1968

16/11/2024

C

i

10

rezerwacja

12/06/2022

C

i

11

Burchardt Janusz, ur. 18/05/1965, zm. 18/01/2017

18/01/2037

C

i

12

Gellert Marian, ur. 25/03/1914, zm. 10/05/1968
Gellert Marianna, ur. 14/08/1916, zm. 18/06/2001

18/05/2021

C

i

13-14

Wicher Kazimierz, ur. 17/06/1913, zm. 15/03/1993
Wicher Maria, ur. 23/09/1919, zm. 16/06/1991

15/03/2023

C

i

15

Garstecka Bronisława, ur. 22/08/1907, zm. 01/06/1991
Garstecki Leonard, ur. 24/10/1900, zm. 17/05/1968

01/06/2021

C

i

16

Piotr Zofia, ur. 07/05/1942, zm. 23/08/1971

22/10/2022

C

i

17

Drzewiecka Rozalia, ur. 16/08/1891, zm. 12/06/1968

12/06/2025

C

i

18

Grabianowska Jadwiga, ur. 23/10/1920, zm. 08/08/1968
Grabianowski Kazimierz, ur. 21/01/1917, zm. 25/12/1995

25/10/2025

C

i

19

Frąckowiak Stanisława, ur. 08/05/1912, zm. 04/06/1985
Frąckowiak Kazimierz, ur. 23/01/1905, zm. 13/08/1968

04/06/2035

C

i

20

 

/ /

C

i

21

Łykowska Magdalena, ur. 27/05/1893, zm. 30/08/1968
Rogalska Anna, ur. 24/11/1907, zm. 13/04/1988

13/04/2008

C

i

22

Wrzeszcz Franciszka, ur. 29/03/1890, zm. 29/03/1975
Wrzeszcz Jan, ur. 23/06/1896, zm. 08/10/1968

29/10/2015

C

i

23

Witzberger Adam, ur. 06/08/1927, zm. 29/03/1994
Witzberger Franciszek, ur. 26/09/1892, zm. 11/10/1970
Witzberger Marianna, ur. 31/07/1895, zm. 14/06/1974
Witzberger Stefania, ur. 03/04/2025, zm. 19/01/2013

19/01/2033

C

i

24


/ /

C

i

25

Rogalski Józef, ur. 01/01/1905, zm. 14/11/1968
Rogalska Anna, ur. 24/11/2007, zm. 13/04/1988

13/04/2028

C

i

26

Przesławski Walenty, ur. 02/02/1902, zm. 08/12/1968

26/10/2019

C

i

27

Przesławska Stanisława, ur. 26/03/1910, zm. 26/10/1999
Przesławski Czesław, ur. 25/04/1943, zm. 13/09/2004

13/09/2024

C

i

28-29

Jezierska Augusta, ur. 28/07/1883, zm. 05/01/1969
Jezierski Jan, ur. 12/05/1889, zm. 07/07/1973

07/12/1993

C

i

30-31


/ /

C

i

32


/ /

C

i

33


/ /

C

i

34

Brandt Stefan, ur. 28/03/1944, zm. 10/08/2010

10/08/2030

C

i

35-36

Śleszyńska Józefa, ur. 07/06/1914, zm. 25/01/1997
Śleszyński Lucjan, ur. 19/05/1912, zm. 07/05/1985

25/01/2017

C

j

01


/ /

C

j

02

Krzysztoń Maria, ur. 28/02/1953, zm. 01/03/1953

/ /

C

j

03

Mantaj Agnieszka, ur. 01/06/1975, zm. 14/07/1981

/ /

C

j

04

rezerwacja

29/07/2029

C

j

05

Rogalska Barbara, ur. 30/10/1951, zm. 05/05/1952

/ /

C

j

06

Osak Nikola, ur. 03/07/2009, zm. 03/07/2009

/ /

C

j

07

Bukowska Aneta, ur. 12/03/1983, zm. 07/02/1984

/ /

C

j

08


/ /

C j 09 Nowacki Piotr, ur. 19/06/1960, zm. 13/06/2014
13/06/2034

C

j

10-11

Nowacka Teresa, ur. 12/02/1924, zm. 28/12/1997
Nowacki Marian, ur. 04/07/1915, zm. 30/12/1985

28/12/2017

C

j

12-13

Cieślik Henryk, ur. 11/01/1950, zm. 08/10/2010
Cieślik Janina, ur. 04/05/1954, zm. 20/09/2010
Polcyn Joanna, ur. 08/09/1919, zm. 01/12/1985
Polcyn Łukasz, ur. 12/10/1912, zm. 08/01/1988

08/10/2030

C

j

14-15

Halik Bernadeta, ur. 31/01/1967, zm. 27/04/1986
Halik Małgorzata, ur. 01/11/1969, zm. 03/05/1986

02/04/2028

C

j

16

Nowacki Stanisław ur. 14/04/1950, zm. 20/12/1950

/ /

C

j

17-18

Wieczorek Alojzy, ur. 05/04/1928, zm. 13/02/2011
Wieczorek Barbara, ur. 18/09/1936, zm. 18/03/1986

14/02/2031

C

j

19-20

Roguszka Janina, ur. 24/06/1946, zm. 12/12/1987
Roguszka Leszek, ur. 26/12/1945, zm. 04/02/2009

05/02/2029

C

j

21-22

Suszek Marianna, ur. 18/02/1921, zm. 25/09/2006
Suszek Wojciech, ur. 15/03/1915, zm. 05/08/2008

05/08/2028

C

j

23

Kozłowski Stanisław, ur. 03/05/1949, zm. 04/05/1949

/ /

C

j

24-25

Jankowska Aniela, ur. 29/03/1949, zm. 20/04/1949
Jankowska Stefania, ur. 08/03/1917, zm. 19/07/1994
Jankowski Franciszek, ur. 26/01/1915, zm. 05/06/1992
Staszak Piotr, ur. 22/03/1951, zm. 31/03/2013

31/03/2033

C

j

26


/ /

C

j

27-28

Halik Michalina, ur. 24/04/1933, zm. 20/10/1988
Halik Stanisław, ur. 20/05/1927, zm. 02/04/2008

02/04/2028

C

j

29

Witzberger Elżbieta, ur. 27/06/1958, zm. 17/09/1958

/ /

C

j

30

Wicberger Sławomir, ur. 06/04/1975, zm. 01/03/1976

/ /

C

j

31

Wicberger Edmund, ur. 02/06/1951, zm. 14/10/1987

14/10/2027

C

j

32

Głowacka Zdzisława, ur. 08/10/1948, zm. 22/10/1948
Haupa Joanna, ur. 23/11/1987, zm. 23/11/1987

/ /

C

j

33-34

 

/ /

C

j

35

Nowicki Jan, ur. 01/01/1931, zm. 19/08/1987

27/08/2019

C

j

36

Modlisz Józef, ur. 07/06/1947, zm. 02/01/1948
Modlisz Tadeusz, ur. 27/06/1925, zm. 21/08/2012
Modlisz Józefa, ur. 20/04/1928, zm. 08/12/2014

02/12/2034

C

j

37

Modlisz Jacek, ur. 02/01/1972, zm. 02/01/1972

/ /

C

j

38

Soczka Joanna, ur. 28/10/1991, zm. 07/03/1992

/ /

 

 


Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Jana Chrzciciela
64-603 Ludomy 70, Archidiecezja Poznańska
wykonanie: e-parafia.net